سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

جاروبرقی آاِگ

برای تمامی افراد تمیزی و پاکیزگی خانه بسیار پر اهمیت است. بنابراین یکی از ابزارهایی که می تواند به ما کمک کند تا از طریق آن خانه خود را تمیز نماییم جاروبرقی است. این روزها جاروبرقی یکی از مهمترین اقلام جهیزیه دختر خانم های جوان تلقی می شود. بنابراین بسیاری از افراد با بررسی تمامی برندها در تولید این دستگاه، سعی دارند که یکی از مهمترین انواع آن را برای خانه خود خریداری نمایند. بنابراین شما می توانید به راحتی با خرید یکی از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار، به نیازهای خود پاسخ بدهید. یکی از برندهایی که کوشیده است بهترین محصولات را برای مشتریان خود تولید کند، برند آاگ است که توانسته با بررسی تمامی عیوب خط تولید خود و به کارگیری بهترین مهندسان جوان، از تجربه آنها در طراحی و تولید بهترین وسایل خانه استفاده نماید.

فناوری های نوین بکار رفته شده در جاروبرقی های آاگ

ویژگی های جاروبرقی های آاگ

از ویژگی های مهم این نوع جاروبرقی ها می توان به این موارد اشاره نمود. اندازه این جاروبرقی در حدود 370*280*300 است که وزنی حدود 3 کیلوگرم دار در ویژگی های مهم این نوع جاروبرقی می توان به استفاده از مخزن کیسه دار آن اشاره کرد، وجود کیسه در جاروبرقی سبب شده که کسانی که از آن استفاده می کنند به راحتی بتوانند از طریق آن مخزن های جاروبرقی های خود را خالی نمایند و نیازی به شستشو ندارد. بلکه شما می توانید به راحتی با قرار دادن کیسه های مخصوص جاروبرقی در جاروبرقی های خود، به راحتی از طریق آن تمامی زباله های درون آن را تخلیه نماید. از دیگر ویژگی های این مدل جاروبرقی می توان به سیم جمع کن آن اشاره کرد که سبب شده بسیاری از افراد با فشردن آن به راحتی سیم دراز و طویل جارو را جمع نمایند.

مشخصات فنی جاروبرقی های آاگ

مشخصات فنی جاروبرقی های آاگ

دانستن تمامی مشخصات فنی انواع جاروبرقی ها می تواند به ما کمک کند تا از طریق آن از بهترین نوع جاروبرقی ها برای خانه خود خریداری نماییم.

·        استفاده از لوله تلسکوپی در جاروبرقی های آاگ

·       بهره گیری از فیلتر بهداشتی در جاروبرقی های آاگ

·        مجهز به فیلتر HEPA 10

·        استفاده از سیم بلند

·        میزان صدای 78 دسی بل

·        قابل شستشو بودن فیلترهای بکار رفته در جاروبرقی

·        طراحی زیبا و خاص برای بدنه جاروبرقی

·        مجهز بودن به تکنولوژی Airflow max

فناوری های نوین بکار رفته شده در جاروبرقی های آاگ

قدرت مکش موتور جاروبرقی از مهمترین مواردی است که بسیاری در هنگام خرید به آن توجه کرده و بر آن اساس انتخاب می کنند. جاروبرقی 2200 وات آاگ این امکان را به کاربر می دهد که به راحتی بتواند هر آنچه که در نظر دارد از روی زمین بردارد، و همه جا را تمیز نماید. جاروبرقی دارای کیسه ای به ظرفیت 4 لیتر بوده است. جاروبرقی آاگ به دلیل داشتن قدرت مکش 2200 وات توانسته است در بین سایر جاروبرقی ها مکش بالایی را داشته باشد. یکی از مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که هرچه قدرت مکش یک جاروبرقی بالا برود، طبیعی است که زمان جاروبرقی کشیدن به شدت کاهش می یابد.

ویژگی های جاروبرقی های آاگ

قبل از خرید جاروبرقی آاگ دانستن این نکات واجب است

بهتر است افراد با برخی از ویژگیهای جارو برقی آشنا بشوند، تا بتوانند خرید خوبی را داشته باشند.نیاز خود را مشخص کنید، قدرت مکش جاروبرقی، در دسترس بودن قطعاتی چون لوله خرطومی، کیسه پلاستیکی درون جاروبرقی و خدمات پس از فروش، صدای جاروبرقی، وزن جاروبرقی و مانور پذیری جاروبرقی از جمله موارد مهمی است که بهتر است قبل از خرید جاروبرقی به آن توجه شود. قدرت مکش جاروبرقی هرچه بیشتر شود، زمانی که شما برای جارو کشیدن اختصاص داده اید را کاهش می دهد. همانطور که میدانید در دسترس بودن قطعات مورد نظر برای تعمیر این دستگاه، می تواند به شما این اجازه را بدهد که به راحتی در هر زمانی که قطعات جاروبرقی شما نیاز به تعمیر و تعویض داشت این کار را به راحتی انجام بدهید. داشتن برگه ضمانت نامه، یک اصل مهم برای خرید هر محصول برقی محسوب می شود. بنابراین در هنگام خرید، این مورد را لحاظ کنید. صدای جاروبرقی می تواند بر روی آرامش و اعصاب افراد و خواب آنها اثر بگذارد، بنابراین سعی کنید از جاروبرقی استفاده کنید که صدای آن پایین است. پایین بودن وزن جاروبرقی می تواند سبب شود که شما به راحتی آن را حرکت بدهید. بنابراین در هنگام خرید جاروبرقی به داشتن چرخ در زیر آن و وزن محصول توجه نمایید. جابه جایی جاروبرقی در مسیرهای مختلف می تواند این امکان را به شما بدهد، که شما به راحتی آن را حرکت بدهید.

پس:

بسیاری از افراد در تلاش هستند تا با خرید یک جاروبرقی مناسب برای خود از تمامی مزایا و امکانات آن برای تمیز کردن خانه خود استفاده نمایند. بنابراین شما می توانید از این نوع جاروبرقی به دلیل داشتن ویژگی های بسیار خوبی استفاده نمایید. بسیاری از افراد در هنگام خرید انواع جاروبرقی های آاگ به این نکته توجه می کنند که در آینده به مشکلاتی نظیر خرابی جاروبرقی برخورد نداشته باشند. بنابراین شما می توانید از تمامی برندها، از برند آاگ برای خرید جاروبرقی ها استفاده نمایند. شما می توانید در هنگام خرید انواع جاروبرقی ها به این  نکات توجه نمایید.

·        اگر به فکر خرید یک جاروبرقی با کیفیت هستید، می توانید از محصولات با کیفیت فکر خریداری نمایید.

·        اگر مکش جاروبرقی برایتان مهم است، می توانید از محصولات فکر استفاده نمایید.

·        اگر زیبایی، طراحی منحصر به فرد برایتان ارزشمند است می توانید از محصولات فکر استفاده نمایید.

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت