اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

جاروبرقی آاگ مدل vx9-4-anim

شرکت آاگ یکی از بهترین شرکت های آلمانی در زمینه تولید لوازم خانگی بوده و محصولات با کیفیتی را می سازد. یکی از مدرن ترین این محصولات جاروبرقی بوده که یکی از جدیدترین مدل های آن vx9-4-anim است. این مدل از طراحی بسیار ساده و ارگونومی برخوردار بوده و افراد مختلف را ترغیب به خرید این دستگاه می کند. فناوری های بسیار متعددی برای این دستگاه تعبیه شده که با ان ها کلیه گرد و غبارهای موجود در محیط را از بین برده و پاکیزه کند. علاوه بر اینها مدل vx9-4-anim از توان و مکش بسیار بالایی برخوردار بوده و مکان مورد نظر عاری از هرگونه گرد و غبار می گردد. از بدنه هایی قرمز رنگ و دستگیره هایی به رنگ طوسی در آن بهره گرفته شده است. از مواد پلاستیکی بسیار مرغوبی در تولید آن استفاده شده که این موارد کارایی دستگاه را افزایش می دهد. در ادامه این مقاله شما را با مشخصات، فناوری Air Extreme و دیگر موارد مرتبط با آن آشنا می کنیم. 
 

جاروبرقی آاگ مدل vx9-4-anim

جاروبرقی آاگ مدل vx9-4-anim چه مشخصاتی دارد؟

یکی از مشخصات این محصول، شعاع کارکرد آن است که زیاد بوده و از سیم کابلی به قطر پانزده متر استفاده می کند. توان مصرفی در این دستگاه ششصد و پنجاه وات و توان مکش آن در حدود 2200 وات است. ظرفیت مخزن جاروبرقی 1.5 لیتر بوده و از سه چرخ بهره می گیرد. از یک دستگیره برای حمل کردن برخوردار و سیم جمع کن آن خودکار است. صدای مطلوب و مناسبی این دستگاه داشته که از میزان صدایی در حدود شصت و نه دسی بل دارد. برس های مختلف و متنوعی، همراه با این دستگاه به خریداران عرضه می شود. چراغی که در این جاروبرقی مورد استفاده می گیرد، از نوع LED است. این دستگاه همراه با یک فیلتر HEPA و نیز یک لوله تلسکوپی به خریداران عرضه می گردد. موتور آن از توان مکش بسیار قوی برخوردار بوده و در مصرف انرژی و برق صرفه جویی می کند. وزن این دستگاه در حدود 7.5 کیلوگرم بوده و نوع آن کیسه دار است. 

 فناوری Air Extreme در جاروبرقی آاگ مدل vx9-4-anim چیست؟

یکی از فناوری های پیشرفته و جدید که در این جارو برقی تعبیه شده، تحت عنوان Air Extreme نام دارد. این تکنولوژی بسیار منحصر به فرد بوده و در بسیاری از جاروبرقی ها وجود نداشته و از این نظر، این ویژگی بسیار خاص است. این فناوری بسیار خاص بدون اینکه توان مصرفی و قدرت مکش دستگاه را کاهش دهد، مصرف انرژی و در نتیجه مصرف انرژی را به میزان زیادی کاهش می دهد. این ویژگی موجب با توجه به کاهش مصرف انرژی، هزینه ها را به طور قابل ملاحظه ای پایین می آورد. این مشخصه موجب افزایش قدرت به نازل ها شده و به این ترتیب آشغال های موجود در هر سطحی را با سرعت بسیار زیاد جمع می کند. 
 

جاروبرقی آاگ مدل vx9-4-anim چه مشخصاتی دارد؟

کیسه تعبیه شده S Bag در جاروبرقی آاگ مدل vx9-4-anim چیست؟

کیسه ای که برای این دستگاه ساخته شده، از نوع S Bag بوده که با بقیه مدل های دیگر فرق می کند. این مدل کیسه نگرانی شما را بابت تخلیه کردن و نیز تعویض کیسه برطرف کرده و دغدغه ذهنی شما را از بین می برد. این کیسه از یک عایق بسیار قوی برخوردار بوده و اجازه خروج بوهای بد و نامطبوع را به بیرون نمی دهد. دستگیره ای تحت عنوان Clean Lift در آن تعبیه شده که کیسه را بدون هیچ انرژی و فشاری به سادگی از جای خود درآورده و آن را تخلیه کنید.   

میکرو فیلتر بهداشتی در جاروبرقی آاگ مدل vx9-4-anim چیست؟

یکی از ویژگی های بسیار خوب در این دستگاه میکرو فیلتر بهداشتی آن است. در بسیاری از مواقع هنگام جارو کشیدن، گرد و غبار در محیط ایجاد شده که علاوه بر آلودگی هوا پرزهایی نیز برای اثاثیه منزل نیز ایجاد می گردد. گرد و خاک حتی برای افرادی که دچار حساسیت های شدید هستند، بسیار مضر است. اما این جارو برقی بسیار پیشرفته با داشتن میکروفیلتر، کلیه گرد و غبارهای موجود در هوا را از بین برده و فضایی کاملا سالم و بهداشتی را برای افراد مختلف به وجود می آورد. این فیلتر باعث یک فضای بسیار پاکیزه شده و نیز شما را از هر نوع آلودگی مصون نگه می دارد.

توان و مکش جاروبرقی آاگ مدل vx9-4-anim به چه صورت است؟

توان موجود در این دستگاه عددی در حدود 650 وات بوده، که علاوه بر آن با ظرفیت بسیار زیاد کیسه آن نظافتی بسیار عالی را برای محیط رقم می زند. قدرت مکش این جاروبرقی به سادگی برای هر سطحی قابل تنظیم کردن بوده که رای محل هایی که در آن ها حیوانات خانگی نیز نگهداری می کنند، بسیار مفید واقع می شود. این دستگاه بسیار عالی، کلیه موهای اضافی از هر جانوری را از روی سطح زمین جمع می کند و نگرانی از این بابت ندارید. 
 

 فناوری Air Extreme در جاروبرقی آاگ مدل vx9-4-anim چیست؟


جمع بندی
آاگ یکی از بهترین شرکت ها در زمینه ساخت لوازم خانگی و برقی بوده که لوازم بسیار با کیفیتی را ساخته و در بازارهای مختلف عرضه می کند. جاروبرقی های این شرکت بسیار مدرن بوده و یکی از جدیدترین مدل های آن vx9-4-anim است. فناوری های متعددی برای این دستگاه تعبیه شده که کارایی آن را به طور چشمگیری افزایش می دهد. یکی از تکنولوژی های پیشرفته ای که بر روی این جاروبرقی تعبیه شده، Air Extreme نام داشته که مصرف انرژی و برق را کاهش می دهد. کیسه ای به اسم S Bag بر روی این دستگاه وجود دارد، که از یک عابق بسیار قوی بهره گرفته و اجازه خروج بوهای بد را نمی دهد. وزن این دستگاه در حدود 7.5 کیلوگرم بوده و از توان مصرفی 2200 وات برخوردار است. 
   
   


 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت