اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

جارو برقی

جارو برقی از وسایل الکتریکی خانگی می باشد. که با قدرت مکش بالایی که دارد. برای جمع کردن و گردگیری آشغال ها و زباله های روی زمین استفاده می شود. این وسیله برقی که بیشتر در خانه مورد استفاده قرار می گیرد در مصارف صنعتی و حتی برای مکان های بزرگ مانند: هتل ها یا سالن های کنفرانس و مساجد نیز در سایز بزرگ تر و قدرت موتور و مکش بالاتر استفاده می شود. که در مصرف خانگی شامل دو نوع برقی و باتری می باشد که در نوع برقی خود نیز شامل دو شکل سطلی و زمینی که روی زمین به وسیله چرخ های تعبیه شده در زیر آن کشیده می شود موجود است. که خود این نوع نیز شامل کیسه دار و بدون کیسه یا مخزن دار را شامل می شود. این وسیله برقی خانگی را با قدرت مکش و سرعت و کم صدا بودن موتورش می سنجند و ارزش گذاری قیمتی دارد.
 

Image


این وسیله دارای لوازم جانبی نیز می باشد که بسته به جنس آن می تواند تزیینی یا با دوام باشد مثلا در بعضی از برندها کیسه های یکبار مصرفی دارد که از نظر مصرفی اصلا مقرون به صرفه نیست و حتی خود کیسه اصلی هم از جنس نا مرغوبی است که پس از چند بار استفاده سوراخ و پاره می شود و مصرف کننده را مجبور به خرید و استفاده از کیسه های یکبار مصرف می گرداند. سیم این وسیله برقی از موارد دیگری است که در انتخاب خرید این محصول مورد توجه قرار می گیرد. که هرچه سیم آن بلند تر باشد برای تمیز کردن فضاهایی با مساحت بالا که دسترسی به پریز سخت و کمی دور می شود. راحت تر است.

بهترین مارک جارو برقی

جارو برقی را بسته به نوع مصرف آن که برای چه مکانی مورد استفاده قرار می گیرد. دارای توان و قدرت متفاوتی است. که در نوع مصرف خانگی آن نسبت به مصرف صنعتی آن دارای توان و قدرت کمتری می باشد. بهترین مارک جارو برقی را می توان از لحاظ کیفیتی مورد بررسی و انتخاب قرار داد یعنی زمانی در دسته بندی بهترین نوع قرار می دهیم که شامل ویژگی های قدرت و توان موتور بالا که سبب می شود سرعت مکش آشغال ها بالا رود و حتی ریزترین آشغال ها که همان گرد و غبار موجود بر روی اشیا می باشد را هم بگیرد و مورد بعدی لوله جارو برقی است که از پلاستیک های نرم و انعطاف پذیری ساخته شده باشد که با کشیدن لوله برای تمیز کردن فضا پاره نشود و از جایش در نرود. 
بدنه آن از پلاستیک مقاوم و سبکی تشکیل شده باشد. که با کوچکترین حرکتی بدنه جا به آسانی نشکند. کیسه نیز از جنس پارچه ای ضخیم و مقاومی باشد که با مکش آشغال های تیز و باریک به سادگی سوراخ و پاره نشود. زیرا این پارگی ها سبب می شود که گرد و غبار ها بر روی پوشش فیلتری موتور بنشیند و در طولانی مدت سبب خفگی و سوختن موتور گردد. و در لوازم جانبی این وسیله خانگی وجود یک عدد کیسه اضافی که از جنس ضخیم و مقاومی باشد به همراه یک عدد فیلتر اضافی برای موتور این وسیله جز امتیازات خوب دیگر آن مارک محسوب می شود.

 

Image

قیمت جارو برقی

قیمت جارو برقی را به وسیله توان مکش موتور و همچنین سرعت و کم صدایی آن ارزش گذاری می کنند. هرچه این وسیله از لحاظ سرعت و کیفیت در درجه بالاتری قرار داشته باشد قیمت آن بالاتر است و همچنین جارو برقی های صنعتی نسبت به مصرف خانگی آن به علت قدرت مکش و اندازه حجم مخزن گران تر می باشند.

خرید جارو برقی

برای خرید جارو برقی با مراجعه به مراکز معتبر و فروشگاه های زنجیره ای وسایل خانگی به راحتی می توان تهیه کرد. که البته امروزه با وجود سایت ها و صفحات فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین هم می توان بدون نیاز به مراجعه حضوری مستقیم از شرکت آن برند خرید کرد. و در هنگام خرید حتما به علامتگر مصرف انرژی جارو برقی توجه کنید که در سطح اِی باشد که نمایانگر مصرف کمتر انرژی است.
 

Image


سخن پایانی
جارو برقی از جمله وسایل الکتریکی است که بیشتر مصرف خانگی دارد. و براساس توان و قدرت موتور این وسیله قدرت مکش گرد و غبار و آشغال ها را دارد. هرچه این وسیله گرد و غبار ریزتری را پاک کند نشانگر قدرت و مکش بیشتر آن را می رساند. از ویژگی های خوب دیگر بهترین مارک این وسیله برقی می توان به لوازم جانبی کاربردی که دارد اشاره کرد. مثلا کیسه ضخیم و مقاوم، لوله انعطاف پذیر و بدنه محکمی که سبک و خوش دست است. سیم بلند آن  از نکات مهمی است که برای خانه هایی با وسعت زیاد بسیار حائز اهمیت است زیرا پیدا کردن پریز برق برای هر قسمت جارو کشیدن کار بسیار دشواری است که گاهی به دلیل نرسیدن سیم آن، به وسیله سیم رابط و با کلی دردسر می توان جارو کشید. و نکته آخر اینکه وجود نگه دارنده سیم، که در برخی برند ها به صورت مکشی این سیم جمع می شود از دیگر ویژگی های خوب می توان برشمرد. در هنگام خرید این وسیله الکتریکی نیز باید به علامتگر مصرف انرژی آن نیز توجه کرد که در سطح ای باشد که با رنگ سبز همواره مشخص می شود. در مقایسه نوع کیسه دار این وسیله با مخزن دار آن باید گفت که کیسه دار آن از لحاظ بهداشتی بهتر است زیرا قابلیت شست و شوی کیسه را دارد. و کم صدا بودن آن از دیگر مزیت های این وسیله می باشد.
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت