خرید اقساطی لوازم خانگی

1322 نفر تا الان از این صفحه مربوط به کسب و کار بازدید کرده اند
درج شده در روز یکشنبه, 05 بهمن,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
4.8

اگر ارائه دهنده خدمات یا فروشنده کالای بالا هستیدخرید اقساطی لوازم خانگی جای تبلیغ شما در این صفحه خالی است

asancenter-landing.com

بزرگترین دایرکتوری کسب و کار

در چند دهه اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی، تغییرات زیادی در ساختار زندگی انسان ها به وجود آمد و وسایل جدیدی برای رفاه حال انسان ها به بازار عرضه شدند. به طور مثال امروزه یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و تلویزیون به بخش جدایی ناپذیری از زندگی انسان ها تبدیل شده اند و تقریبا می توان به این موضوع اشاره کرد که زندگی بدون این وسایل امکان پذیر نیست. اما گاهی هزینه تهیه این لوازم دشوار می شود. به همین دلیل مراکز معتبر خرید و فروش لوازم خانگی تسهیلاتی را به عنوان خرید اقساطی لوازم خانگی در نظر می گیرند. مطالعات بازاریابی نشان می دهند که خرید اقساطی لوازم خانگی نقش موثری در جذب مشتری و افزایش سود کسب و کار دارد. به همین دلیل، کسب و کارهایی که می خواهند در دنیای پر رقابت امروزی به برندی معتبر در میان خریداران تبدیل شوند باید به این موضوع توجه داشته باشند. 

خرید اقساطی لوازم خانگی

خرید اقساطی لوازم خانگی

خرید اقساطی لوازم خانگی دارای شرایط ویژه ای است و این شرایط با توجه به مرکزی که این تسهیلات را ارائه می دهد متغییر است. اما اگر می خواهید با خرید اقساطی لوازم خانگی آشنا شوید رویه انجام کار بدین صورت است: ابتدا با توجه به مبلغی که آن وسیله دارد مبلغی به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته می شود. معمولا خریداران باید 10 درصد از مبلغ لوازم خانگی را انتخاب می کنند بپردازند. سپس با توجه به سیاست های مرکزی که اقدام به ارائه خرید اقساطی لوازم خانگی کرده است، اقساط طی 5 یا 10 قسط پرداخت می شوند. یکی از سوالات پرتکرار این است که آیا در خرید اقساطی لوازم خانگی باید مبلغ بیشتری نسبت به مبلغ اصلی لوازم خانگی پرداخت شود. پاسخ به این سوال مثبت است. معمولا مبلغی بیشتر از مبلغ لوازم خانگی پرداخت می شود مگر اینکه قسط ها زودتر از موعد پرداخت شوند. 

خرید اقساطی

خرید  لوازم خانگی اقساطی با یارانه

در حال حاضر خرید لوازم خانگی به یکی از دغدغه های فکری برای مردم به خصوص جوان ها تبدیل شده است. با افزایش ارز و هزینه های زندگی، شاهد آن هستیم که قدرت خرید مردم کاهش یافته و اکثر متقاضیان خرید لوازم خانگی قادر نیستند یکجا به صورت نقدی لوازم خانگی خود را خریداری کنند. امروزه یکی از روش هایی که می تواند کمک بسیاری به متقاضیان لوازم خانگی کند، خرید قسطی است. خرید قسطی می تواند به چند روش انجام شود که یکی از آنها خرید اقساطی با یارانه می باشد. با استفاده از این روش مشکل پرداخت هزینه لوازم خانگی برای بسیاری از افراد حل خواهد شد و آنها نیز صاحب لوازم مورد نیاز خود می شوند. لوازم خانگی اقساطی با یارانه را هم می توان به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین خریداری کرد و به این ترتیب دیگر نگران پرداخت یکجا و هزینه بالای لوازم خانگی نخواهید بود. برای خرید اقساطی لوازم خانگی با یارانه مشتری محترم پس از انتخاب محصول مورد نیاز خود، یک بخشی از هزینه را به صورت نقدی و مابقی را به طور اقساط پرداخت می کند.

خرید لوازم خانگی اقساطی با یارانه در مشهد

لوازم خانگی از جمله خریدهای ضروری برای هر خانه ای می باشد. خرید لوازم خانگی به روش نقدی برای همه افراد مقدور نبوده و برخی ترجیح می دهند به صورت قسطی لوازم خانگی خود را خریداری کنند. همه کسانی که در مشهد ساکن هستند نیز می توانند لوازم خانگی خود را به صورت قسطی با یارانه خریداری نمایند و بدین منظور می توانند به فروشگاه هایی که این خدمات را ارائه می دهند، مراجعه کنند. این شیوه پرداخت می تواند با شرایط ایده آل خرید لوازم خانگی را برای بسیاری از افراد به خصوص برای جهزیه نوعروسان فراهم کند.

لوازم اقساطی بدون چک 

در روند خرید اقساطی لوازم خانگی معمولا باید به جای اقساطی که هنوز پرداخت نشده اند چک داده شود یا برخی از این مراکز اعلام می کنند که فروش اقساطی لوازم خانگی با سفته امکان پذیر است. اما دادن چک و یا سفته برای همه امکان پذیر نیست. گاهی با توجه به استراتژی هایی که برخی از مراکز دارند، خریداران در ازای معرفی ضامن معتبر می توانند دیگر چک و یا سفته به صاحب کسب و کار ندهند و اقدام به خرید اقساطی لوازم خانگی بکنند. تمامی این موارد به مکانی بستگی دارد که شما می خواهید کالای خود را خریداری کنید. بنابراین، اگر می خواهید لوازم خانگی را به صورت اقساطی خریداری کنید، بهتر است که تمامی شرایط را به طور کامل بپرسید و سپس اقدام به خرید کنید. 

فروش اقساطی لوازم خانگی

کسانی که قصد خرید لوازم خانگی را دارند، این روز ها با چالش قیمت ارز و گران شدن قیمت لوازم خانگی مواجه اند. به همین دلیل است که اغلب خریداران به خصوص در هنگام خرید جهیزیه به دنبال خرید اقساطی لوازم خانگی می گردند. به نظر می رسد که این تنها راه خرید تمام لوازم لازم برا اشپزخانه باشد بنابر این در این مقاله سعی داریم کمی بیشتر به این موضوع بپردازیم.

خرید قسطی لوازم نظافت منزل

کیفیت و کارایی وسایل نظافت خانه بسیار اهمیت دارد؛ چراکه خانم های خانه بیشتر از هر وسیله دیگری به این گونه وسایل نیاز دارند. جارو برقی یکی از وسایلی است که در لیست لوازم ضروری خانه قرار دارد. نوع کیسه دار یا بدون کیسه آن هر یک با ویژگی های متفاوت در بازار موجودند؛ اما باز بحث بر سر قیمت ها است. از جارو برقی که بگذریم، ماشین لباسشویی و در مرحله بعد ماشین ظرفشویی در اولویت های تازه عروسان قرار دارند. خرید اقساطی ماشین لباسشویی و ظرفشویی معمولا در فروشگاه های معتبر امکانپذیر است.

خرید لوازم آشپزخانه به صورت قسطی

با بالا رفتن قیمت دلار، قیمت یخچال و فریزر ناگهان بسیار گران شد. در این میان، کسانی که قصد خرید یخچال و فریزر برای خانه نو عروس را داشتند حسابی با چالش گرانی رو به رو شدند. از این روی، بسیاری از بانک ها مانند بانک تجارت، صادرات، ملی، ملت، گردشگری و صندق مهر امام رضا (ع) تسهیلاتی جهت وام خرید لوازم خانگی را در نظر گرفتند که در ادامه می توانید با شرایط لازم برای دریافت این وام ها آشنا شوید.

شرایط بانک تجارت برای دریافت وام خرید لوازم خانگی

اگر در بانک تجارت حساب دارید، می توانید از وام آن بهره مند شوید با این شرط که تمام وسایلی که می خرید ایرانی باشد. این کالاها می تواند شامل چرخ خیاطی، دوچرخه و لپ تاپ نیز باشد. اگر متقاضی این وام از بانک تجارت هستید، باید ابتدا در این بانک حساب باز کنید. کارکنان این بانک و اعضای خانواده درجه یک آن ها نمی توانند از این خدمات استفاده کنند. ضامن شما نیز نباید کارمند این بانک باشد. کالایی که خریداری می کنید، باید نو بوده و تنها یک عدد از هر کالا می تواند تهیه کنید.

نحوه واگذاری وام لوازم خانگی در بانک تجارت

بعد از اینکه شما فاکتور خرید را از فروشنده گرفتید، بانک تسهیلات مورد نظر را با صدور چک بانکی به حساب فروشنده واریز کرده و رسید را به شما تحویل می دهد. بانک تجارت 80 در صد از مبلغ کالا را از وام شما کسر کرده و شما باید 20 درصد باقی مانده را به صورت پیش پرداخت از قبل به فروشنده پرداخت کرده باشید. مدت بازپرداخت این وام 30 ماهه بوده و کل مبلغ یک میلیون و نیم است.

نحوه واگذاری وام لوازم خانگی در بانک صادرات

اگر برای خرید لوازم خانگی قصد گرفتن وام از بانک صادرات را دارید، دقیقا مانند بانک تجارت باید در این بانک حساب داشته باشید؛ اما صادرات 2 میلیون تومان برای وام لوازم خانگی در نظر گرفته است. مهلت پرداخت آن 24 ماهه بوده و نرخ سود آن 12 درصدی است.

نحوه واگذاری وام لوازم خانگی در بانک ملی

اگر بیش از یک سال در بانک ملی حساب داشته باشید، اولویت گرفتن وام با شماست. سن متقاضی باید بالا 18 سال باشد. مقدار وام بانک ملی 4 میلیون و مدت باز پرداخت اقساط آن 36 ماهه بوده مقدار سود این بانک نیز 12 درصد است. خرید کالای ایرانی در شرایط واگذاری وام از طریق بانک ملی نیز ذکر شده است.

سوالات متداول در مورد فروش اقساطی لوازم خانگی

اغلب کاربران برای خرید اقساطی لوازم خانگی با سوالات زیادی مواجه اند که در این قسمت به ذکر چند مورد بسنده کرده ایم.
-    آیا با تغییر قیمت کالا، تغییری در میزان اقساط حاصل می شود؟
خیر. اقساط شما با همان مبلغی که در هنگام خرید در چکتان نوشته شده قسط بندی می شود و تغییرات قیمت در این قسط بندی بی تاثیر خواهد بود.
-    زمان پرداخت اقساط جهیزیه چه زمانی است؟
یک ماه بعد از اولین خرید، زمان پرداخت اولین قسطتان است.
-    اقساط چگونه محاسبه می شوند؟
معمولا محاسبه اقساط مبلغ و تعدا اقساط را مشخص می کند؛ که ممکن است از فروشگاهی به فروشگاه دیگر متفاوت باشد اما در حالت کلی این محاسبات باید تعیین کننده مواردی مانند مقدار کارمزد، مبلغ هر قسط، بازپرداخت نهایی و مبلغ چک ضمانت باشد.

فروش اقساطی لوازم خانگی 

فروش اقساطی لوازم خانگی در شرایط کنونی بازار بسیار رایج گشته است. این نوع فروش به نفع خریدار و تا حدودی به نفع فروشنده نیز خواهد بود. اگر نیاز به وام لوازم خانگی دارید، بهتر است شرایط بانکی که در آن حساب دارید را بررسی کنید، اغلب بانک های دولتی مانند بانک ملی، ملت، صادرات، تجارت و بانک خصوصی گردشگری دارای وام های خرید لوازم خانگی اند که در صورت واجد شرایط بودن، می توانید از آن ها استفاده کنید. شروط لازم برای گرفتن وام اغلب در تمام بانک ها یکسان است و شامل سن قانونی، داشتن حساب و سایر شروط دیگر می شود. اگر شما کارمند بانک یا از اعضای خانواده درجه یک کارمند آن بانک باشید، نمی توانید از این تسهیلات استفاده کنید. لازم به ذکر است که اغلب بانک های دولتی تنها برای خرید لوازم خانگی ایرانی این تسهیلات را ارائه می دهند. خرید دوچرخه، چرخ خیاطی و لپ تاپ نیز در لیست لوازم خانگی قرار داشته و شما می توانید با وامتان این اقلام را نیز خریداری نمایید.

فروش اقساطی لوازم خانگی بدون ضامن 

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم، در صورتی که امکان دادن چک و یا سفته برای شخص وجود نداشته باشد، خریدار ( با توجه به استراتژی های فروش مکانی که اقدام به خرید اقساطی لوازم خانگی می کند) می تواند ضامن معتبر معرفی کند و سپس لوازم خانگی قسطی را خریداری کند. اما اگر خریداران از مراکز دولتی اقدام به خرید اقساطی لوازم خانگی می کنند و خود بازنشسته و یا کارمند آن مرکز باشند، دیگر نیازی به معرفی ضامن نیست و بدون ضامن می توان لوازم خانگی را خریداری کرد.

فروش اقساطی لوازم خانگی بدون ضامن

خرید اقساطی لوازم خانگی برای بازنشستگان 

برخی از مراکز دولتی و یا نیمه دولتی برای کارمندان بازنشسته خود تسهیلات ویژه ای را در نظر می گیرند و اقدام به فروش اقساطی لوازم خانگی می کنند. این تسهیلات در قالب کارتهای حکمت و کارهای دیگری به بازنشستگان ارائه می شود. در این تسهیلات معمولا پیش قسط بسیار کمی در نظر گرفته می شود و اقساط از روی این کارت پرداخت می شوند. به این نکته توجه داشته باشید که این اقساط باید در طی یک سال پرداخت شوند. شخص صاحب کارت با ارائه کارت ملی خود می تواند لوازمی را که نیاز دارد به صورت قسطی خریداری کند و از این مزایا بهره مند گردد. همچنین، گاهی در این تسهیلات امکان خرید اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت در نظر گرفته می شود. تمامی این موارد به شرایطی بستگی دارد که از سوی مراکز دولتی معتبر ( به طور مثال نیروهای مسلح که کارت حکمت را برای کارمندان و بازنشستگان خود در نظر می گیرد) اعلام می گردند. بنابراین اگر قصد خرید اقساطی لوازم خانگی را دارید، باید تمامی این شرایط را جویا شوید تا بتوانید بهترین نتیجه را برای خرید کالاهای مورد نیاز خود بگیرید. 

خرید اقساطی لوازم خانگی با کارت یارانه 

بهتر است بدانید که بر اساس ماده 7 قانون هدفمندی رایانه ها، امکان خرید 10 قلم کالا از محل این رایانه ها وجود دارد و افرادی که یارانه دریافت می کنند می توانند به صورت نقدی و یا اقساطی لوازم خانگی مورد نیاز خود را تهیه کنند. بهتر است بدانید که در صورت خرید اقساطی لوازم خانگی با استفاده از کارت یارانه حساب یارانه شما هرگز بسته نمی شود و تنها بخشی از آن به عنوان قسط از حساب شما کسر می گردد. در نتیجه، اگر می خواهید که از روی کارت یارانه خود اقدام به خرید لوازم خانگی بکنید، می توانید با خیال آسوده اینکار را انجام دهید. با توجه به این موضوع که ممکن است گاهی در این شرایط تغییراتی پیش بیاید، بهتر است اگر می خواهید از روی کارت یارانه خود خرید اقساطی لوازم خانگی داشته باشید، این شرایط را در همان سال مرور کنید تا بتوانید با دیدی باز و آگاهانه اقدام به خرید بکنید و از خرید خود لذت ببرید.

خرید اقساطی میز تلویزیون 

خیلی از افراد به دلیل این که ممکن است نتوانند هزینه خرید بعضی از وسیله های خانه خود را پرداخت کنند از خرید ان ها صرف نظر می کنند اما خرید وسیله ای مانند میز تلوزیون چیزی است که امکان صرف نظر کردن ار ان وجود ندارد و در هر خانه ای وجود دارد. اگر جز افرادی هستید که خرید این وسیله برای شما سخت می باشد بهتر است که اقدام به خرید اقساطی میز تلوزیون کنید تا هم از نظر پرداخت هزینه به شما فشار وارد نشود هم این که بتوانید میز تلوزیون مورد علاقه خود را خریداری کنید. اگر شما بخواهید یک میز تلوزیون با کیفیت و‌ با چوب مناسب خریداری کنید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. اما با خرید اقساطی میز تلویزیون هم می توانید با همان مبلغ پول، چندین کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید هم این که اگر پس انداز کافی نداشته باشید می توانید مبلغ پیش پرداخت خرید خود را پرداخت کنید و مابقی را به پس اندازه خود اضافه کنید. شما از طریق سایت های قسطی می توانید تسهیلات دریافت کنید. به این صورت که چندین سایت وجود دارد که شما از طریق این سایت امکان دریافت تسهیلات را دارید و بهتر است که با اطلاع کافی از این شرایط، هر کدام که به شرایط دلخواه شما نزدیکتر است را انتخاب کنید . به طور مثال در بعضی از این سایت ها تا سقف ۵۰ میلیون تومان وام اعطا می شود و در بعضی تا سقف سی میلیون. این شرایط بسته به نیاز شما تغییر می کند و در نحوه باز پرداخت ان ها متفوت می باشد.

خرید اقساطی سرخ کن 

یکی دیگر از وسیله های آشپزخانه که در خانه وجود آن الزامی می باشد داشتن یک سرخ کن می باشد. تنوع جنسی و نوع و کیفیت و برند این کار باعث شده است که قیمت های آن نیز متفاوت باشد. به همین دلیل ممکن است خیلی از افراد به دلیل این که  نمی توانند هزینه خرید سرخ کن جنس خوب را پرداخت کنند مجبور به انتخاب یک سرخ کن بی کیفیت باشند . توصیه ما خرید اقساطی سرخ کن با کیفیت می باشد. در صورتی کن در هزینه خرید سرخ کن مشکل دارید بهترین روش می باشد. 

این که بتوانید به صورت اقساطی کالایی مثل سرخ کن و دیگر وسیله های برقی را خریداری کنید باعث می شود که شما از نظر پرداخت هزینه دچار مشکل نشوید. همچنین پرداخت هزینه را به صورت ماهانه انجام بدهید. یکی از این روش ها خرید از فروشگاه های حضوری می باشد که شما با ارائه ضامن معتبر و پرداخت مبلغی برای پیش پرداخت، می توانید سرخ کن خود را به صورت قسطی خریداری نمائید.
روش دیگر خرید از سایت های قسطی، اعطای تسهیلات می باشد. شما با کمک این سایت ها می توانید وام مورد نیاز خود را دریافت کنید و از طریق آن خرید خود را انجام بدهید. اما نکته ای که وجود دارد این است که در بعضی از فروشگاه ها شما باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به فروشگاه پرداخت کنید و در بعضی از فروشگاه ها نیازی به پرداخت این مبلغ نیست و شما باید ماهیانه مبلغی جهت خرید اقساطی سرخ کن پرداخت کنید.

خرید اقساطی غذاساز 

خرید غذاساز یکی از خرید های مهم برای هر خانه و آشپزخانه ای محسوب می شود به این دلیل که غذاساز چند کاره است پس بهتر است که از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید. اگر از پس هزینه خرید غذاساز بر نمی آیید یکی از گزینه های پیش روی شما خرید اقساطی غذاساز می باشد که باعث می شود همزمان چندین خرید را با یک دیگر مدیریت کنید و یک یا دو وسیله برقی را خریداری کنید. برای خرید اقساطی غذاساز برند باید به سراغ فروشگاه هایی بروید که امکان خرید اقساطی را برای شما فراهم نموده اند. در این فروشگاه ها شما می توانید یکی از روش های خرید قسطی نیز خرید از سایت های قسطی می باشد که شما از طریق این سایت ها می توانید تسهیلات کافی را دریافت کنید تا هزینه خرید های خود را به صورت نقدی به فروشگاه های مورد نظر خود پرداخت کنید. 
معمولا در این فروشگاه تا شما می توانید تا سقف ۵۰ میلیون تومان تسهیلات لازم را دریافت کنید هم چنین این نکته رو در نظر بگیرید که کف خرید قسطی نیز در این سایت ها 20 میلیون تومان می باشد. اقساط پرداختی ماهانه خرید شما نیز در این فروشگاه ها معمولا باید تا مدت 24 ماه پرداخت شود. همچنین در این سایت ها شما نیازی به پرداخت مبلغی برای پیش پرداخت خرید های خود را ندارید و می توانید از ماه اول اقساطی خرید خود را انجام بدهید. روش دیگری که برای خرید قسطی لوازم خانه و آشپزخانه خود نیاز دارید این است که شما باید از طریق فروشگاه های لوازم خانه تقضای خرید اقساطی داشته باید در بعضی از این فروشگاه ها شما می توانید به صورت ماهیانه هزینه کالای مورد نظر خود را پرداخت کنید.

خرید اقساطی همزن 

برای خرید اقساطی همزن ممکن است برای خیلی افراد بهترین راه حل باشد  به این دلیل که می خواهند از نظر کیفیت بهترین برند و بهترین کیفیت را خریداری کنند اما به دلیل این که هزینه خرید کالاهای برقی بالا رفته است توانایی خرید آن را ندارند. به همین دلیل خرید قسطی همزن برقی می تواند گزینه مناسبی برای این افراد باشد. امکان خرید اقساطی همزن برقی با چک، سفته، کسر از حقوق امکان پذیر می باشد فقط کافی است شما به فروشگاه های که امکان خرید اقساطی را برای مشتریان خود فراهم نموده اند راجعه کنید تا بتوانید خرید خودتان را ثبت کنید.برای خرید خودتان باید یک ضامن معتبر که در بالا قید کرده ایم ارائه بدهید مانند فیش حقوقی کارمند دولت یا کارمند شرکت های خصوصی که بیمه دارند.
روش دیگر برای خرید اقساطی لوازم خانگی مانند همزن برقی خرید از سایت های قسطی می باشد . شما در این سایت نیز باید یک ضامن معتبر ارائه بدهید و همچنین محل سکونت خود را تایید کنید و بعد از اعتبار سنجی این اطلاعات باید تعیین کنید که تا چه مبلغی می تانید اقساط پرداخت کنید در این نوع سایت ها معمولا تا سقف 50 میلیون تومان به شما تسهیلات اعطا می شود و باید در عرض 24 ماه این تسهیلات را برگردانید. همچنین برای پرداخت اقساط می توانید 2 ماه یک بار یا 3 ماه یکبار پرداخت نمائید. همچنین قابل ذکر است که شما از طریق این سایت ها نمی توانید کمتر از 20 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید یعنی این که کف تسهیلات این سایت ها 20 میلیون تومان می باشد.

خرید اقساطی مخلوط کن 

برای خرید اقساطی مخلوط کن می توانید به سراغ فروشگاه های لوازم خانه و آشپزخانه مراجعه کنید. در این فروشگاه هامعمولا شرایط خوبی برای خرید اقسطی لوازم آشپزخانه برای مشتریان خود در نظر می گیرند و برای خرید از این فروشگاه ها باید ضامن معتبر یعنی کارمند رسمی، کاسب با مجوز و یا چک و سفته تحویل فروشگاه دهید تا بتوانید به میزانی که فروشگاه تعیین می کند از آنها اقساطی کالا خریداری کنید. معمولا در این فروشگاه سقف برای خرید تعیین می کنند و نهایت تا 18 ماه باید اقساط را پرداخت کنید. روش دیگری که برای خرید اقساطی مخلوط کن وجود دارد این است از طریق سایت های قسطی اقدام کنید در این سایت ها از کف قیمت 20 میلیون تومان تا سقف 50 میلیون تومان به شما وام اعطا می شود و شما برای پرداخت اقساط خود باید به همین سایت ها و شرکت ماهانه یا دو ماه یک بار یا 3 ماه یک بار مبلغی پرداخت کنید که بستگی به تسهیلات اعطا شده به شما دارد.
روش پرداخت اقساط شما نیز بستگی به این سایت ها دارد اما معمولا شما از طریق درگاه بانکی سایت و به صورت آنلاین می توانید اقساط خود را پرداخت کنید. در صورتی هم که بخواهید مبلغ ملی اقساط خود را زودتر موعد پرداخت کنید می توانید با قیمت کمتری وام خود را تسویه کنید. لازم به ذکر است که خرید از طریق این سایت نیز حداکثر تا 24 ماه باید پرداخت شود و شما بیشتر از این تعداد ماه نمی توانید اقساط خود را پرداخت کنید.

خرید اقساطی یخچال تکی 

خرید اقساطی یخچال تکی ممکن است برای خیلی از افراد یک امتیاز مثبت محسوب شود به این دلیل که هزینه خرید یخچال های با کیفیت بسیار بالا رفته است و خیلی از افراد توانایی خرید نقدی آن را نداشته باشند و با خرید قسطی بتوانند یک یا چند وسیله ضروری خانه خود را تامین کنند. 

نحوه خرید قسطی یخچال تکی

برای اینکه بتوانید یخچال تکی به صورت قسطی خریداری کنید راه های زیادی وجود دارد مانند خرید از فروشگاه های که این شرایط ویژه خرید اقساطی را برای افراد به وجود آورده اند مثلا شما با مقداری پیش پرداخت و پرداختن ماهانه مبلغی که توسط فروشگاه تعیین می شود می توانید خرید خود را انجام بدهید یا این که با ارائه ضمانت های لازم که فروشگاه تعیین می کند و معمولا یک ضامن معتبر می باشد و یا چک و سفته می توانید به صورت قسطی خرید خود را انجام بدهید. یکی از مزیت های که خرید اقساطی یخچال تکی دارد این است که شما با هزینه یک یخچال می توانید دو یا سه وسیله برقی ضروری خانه خود را خریداری کنید و به صورت ماهانه هزینه آن را پرداخت کنید. 
روش خرید اقساطی برای عروس و دامادها بسیار مناسب می باشد که در ابتدای زندگی خود می خواهند تمامی وسیله های زندگی خود را تامین کنند. یکی دیگر از روش های خرید اقساطی یخچال تکی خرید از طریق سایت های اقساطی می باشد به این صورت که شما با ارائه ضامن به این شرکت ها می توانید مبلغ مود نظر خود را شارژ دریافت کنید و از این طریق وسیله های مورد نظر خود را به صورت نقدی از فروشگاه ها خریداری نماید و اقساط آن را به این شرکت پرداخت کنید.

خرید اقساطی یخچال دو قلو

یکی از خرید های مهم هر خانواده خرید یخچال می باشد که هزینه خرید برندهای خوب خیلی بالا رفته است بای همین یکی از بهترین روش ها برای خرید، خرید اقساطی یخچال دو قلو می باشد که بسیاری از مادران ایرانی به آن علاقه ویژه ای دارند به این دلیل که هم جای کافی برای مواد غذایی آن ها را دارد هم این که شیک می باشد. برای خرید یخچال دو قلو که یکی از آن ها یخچال و دیگری فریزر می باشد شما کافی است به فروشگاه های معتبر بروید و یخچال مورد نظر خود را بپسندید.  یکی از مهم ترین مزیت های خرید قسطی این می باشد که شما می توانید با هزینه یک خرید چندین خرید خود را همزمان انجام دهید و به صورت ماهانه آن را پرداخت کنید. با این روش شما نیازی به پرداخت هزینه هنگفت چندین وسیله برقی را ندارید و همچنین به صورت ماهانه مقداری از پول خود را صرف وسیله ای می کنید که آن را خریداری کرده اید. یکی از روش های که شما می توانید برای خرید قسطی خود انجام خرید از طریق سایت های ارائه دهنده کارت شارژ به مبلغ دلخواه شما می باشد. شما با ارائه ضامن به این سایت ها یا شرکت های معتبر می توانید مبلغی مورد نظر خود را وام دریافت کنید و به صورت ماهانه هزینه را به این شرکت ها پرداخت کنید اما به صورت نقدی از فروشگاه ها خرید انجام بدهید. یکی دیگر از روش های خرید، خرید مستقیم از فروشگاه های لوازم خانگی می باشد که شرایط ویژه ای برای خرید اقساطی مشتریان خود در نظر گرفته اند و شما با مراجعه به این فروشگاه ها می توانید خرید خود را انجام بدهید.

خرید اقساطی لباسشویی 

لباس شویی مدل ها و طرح های مختلفی دارد که انتخاب هر کدام از این مدل بستگی به نیاز شما دارد. بای این که بتوانید یک لباس شویی با کیفیت و خوب خریداری کنید باید هزینه هنگفتی نیز برای آن پرداخت کنید. اگر بخواهید لباسشویی های مارک ال جی، سامسونگ، بوش، دوو، اسنوا و ... خریداری کنید باید مبلغ بالایی نیز پرداخت کنید. یکی از بهترین کار ها خرید اقساطی لباسشویی می باشد که باعث میشود شما در همان ابتدای راه هزینه هنگفتی برای این خرید انجام نمی دهید. بهترین روش خرید از خود نمایندگی های برند ها می باشد که باعث می شود شرایط خوبی برای خریدارن خود قرار بدهند و باعث شوند که شما با کمترین پیش پرداخت، هزینه ماهیانه مناسب یک لباسشویی با ویژگی های مورد نظر خودتان داشته باشید. روش دیگری که مناسب می باشد و باعث می شود که شما به راحتی بتوانید لباسشویی خود را به صورت اقساطی خرید کنید از طریق شرکت های قسطی می باشد که شما با ارائه ضامن معتبر به این شرکت ها می توانید مبلغ مورد نظر خود را از این شرکت ها وام دریافت کنید و سپس به صورت نقدی از فروشگاه های معتبر لازم خانگی خرید خود را انجام بدهید. اما در عوض خرید اقساطی لباسشویی مورد نظر شما انجام گرفته با این تفاوت که شما به فروشگاه اقساط پرداخت نمی کنید بلکه به شرکت تعمیین کننده مبلغ وام شما هزینه پرداخت می کنید. روش دیگر خرید مستقیم از فروشگاه با شرایط ویژه جهت خرید قسطی از فروشگاه می باشد که توسط فروشگاه تعیین می شود.

خرید اقساطی ماشین ظرفشویی 

شما برای خرید اقساطی ماشین ظرفشویی چندین روش را می توانید امتحان کنید. یکی از این شرایط این است که شما از طریق ایت های فروش اقساطی لوازم خانگی درخواست خود را ثبت می کنید. به طور مثال در بعضی از این فروشگاه  و شرکت ها شما می توانید تا مبلغ تعیین شده وام دریافت کنید و از طریق این فروشگاه ها اقدام به خرید اقساطی ماشین ظرفشویی کنید. مثلا در یکی از این فروشگاه شما می توانید تا مبلغ 30 میلیون تومان وام دریافت کنید و تا حداکثر 24 ماه آن را پرداخت کنید و برای پرداخت ماهیانه خود چک بدهید. شما در این فروشگاه ها با ارائه ضامن معتبر می توانید وام خود را دریافت کنید.

ضامن معتبر برای خرید اقساطی ماشین ظرفشویی در این فروشگاه ها معمولا یک کاسب با جواز معتبر، کارمند رسمی دولت یا کارمندان شرکت های حقوقی می باشد که بیمه دارند. همچنین یکی دیگر از اطلاعاتی که باید در اختیار این فروشگاه ها قرار بدهید ارائه مدرک معتبر از محل سکونتتان می باشد که قابل تایید باید باشد. بعد از این که تمامی مدارک شما تحویل داده شد شما میتوانید خرید خود را نهایی کنید و لوازم خانگی خود را تحویل بگیرید.
روش دیگری که وجود دارد این است که شما از طریق فروشگاه های که شایط خرید اقساطی را برای مشتریان خود قرار داده اند خریداری کنید. در این فروشگاه ها شما می توانید به اندازه که فروشگاه تعیین می کند از آنها لوازم خانه به صورت اقساطی خریداری نمائید. لازم به ذکر است که در این فروشگاه ها نیز شما باید یک ضامن معتبر معرفی کنید در غیر این صورت امکان خرید به صورت اقساطی وجود ندارد.

خرید اقساطی یخچال 

برای خرید اقساطی یخچال، که یکی از مهم ترین وسیله های خانه و آشپزخانه محسوب می شود باید به سراغ فروشگاه های لوازم خانگی بروید. در بیشتر این فروشگاه ها برای خرید قسطی لوازم خانه شرایط ویژه ای در نظر می گیرند تا مشتریان بتوانند به راحتی وسیله های مورد نیاز خود را خریداری کنند. برای خرید یخچال های مناسب و با کیفیت باید هزینه زیادی پرداخت کنید. به همین دلیل ممکن است که هزینه خرید وسیله مورد نظرتان را نداشته باشید.اگر امکان خرید نقدی از فروشگاه ها ندارید با شرایط ویژه ای که  بعضی از فروشگاه ها در اختیار مشتریان خود قرار می دهند می توانید اقدام به خرید قسطی از فروشگاه های مورد نظر کنید. به این صورت که شما برای ضمانت باید سفته یا چک تحویل بدهید یا اینکه فیش حقوقی یک کارمند رسمی دولت را در اختیار فروشگاه قرار دهید و از این طریق به صورت کاملا قانونی و رسمی از فروشگاه های مورد نظر خودتان خرید اقساطی یخچال را انجام دهید.

مهم ترین مزیت خرید اقساطی افزایش قدرت خرید افراد می باشد که باعث می شود با هزینه یک قلم جنس بتواند چندین قلم از اجناس مود نیاز خود را اقساطی خرید کنند. خرید اقساطی یخچال نیز یکی از مهم ترین خرید های است که در خانه ها انجام می شود. در نظر داشته باشید که با شرایط فعلی که ما در آن زندگی می کنیم خالی گذاشتن حساب بانکی نیز عاقلانه نیست و شما باید همیشه مقداری پول در حساب خود داشته باشید. به همین دلیل خرید اقساطی یخچال، تلوزیون و دیگر لوازم خانه می تواند برای شما کاملا قابل قبول باشد. همچنین با این کار شما می توانید چندین وسیله برقی مورد نیاز خود را همزمان خریداری کنید و به صورت ماهانه هزینه آن را پرداخت کنید.

خرید اقساطی یخچال فریزر

برای خرید اقساطی یخچال فریزر شما می توانید به سراغ شرکت های بروید که به صورت کاملا اقساطی می توانید از طریق آنها به صورت قسطی لوازم خانه خود را خرید کنید. به این صورت که در این شرکت ها نام نویسی می کنید و با ارائه دادن ضمانت های لازم، این شرکت ها به شما مبلغ مورد نیازتان را پرداخت می کنند و شما می توانید از طریق این شرکت به صورت نقدی خرید خود را از فروشگاه های مورد نظر خودتان انجام دهید سپس اقساط ماهانه را به شرکت ذکر شده پرداخت کنید.
خرید اقساطی یخچال فریزر یکی از خرید های واجب برای هر خانه محسوب می شود. به این دلیل که شما هر چقدر هم که بخواهید در خرید لوازم خانه صرفه جویی کنید و لوازم خانه که زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد را خریداری نکنید اما یخچال فریزر یکی از خریدهای است که در هر خانه های باید وجود داشته باشد تا بتوانید خوراکی ها خود را درون آن قرار دهید و در طول هفته استفاده کنید.

اگر قصد خرید یخال فریزر خارجی دارید باید این را در نظر داشته باشید که هزینه خرید این یخچال ها بالا می باشد. به طور مثال یخچال های سامسونگ، ال جی، دوو، بوش و ... خیلی گران تر از یخچال های امرسان و اسنوا و .. است که در ایران ساخته می شود. باید به سراغ سایت ها و شرکت هایی بروید که اقساط بلند مدت یعنی 12 تا 24 ماهه برای پرداخت هزینه این نوع یخچال دارند بروید و یا این که به فروشگاه های مراجعه کنید که شرایط خرید قسطی برای مشتریان خود دارند مراجعه کنید. این شرایط معمولا با چک یک کاسب معتبر یا فیش حقوقی یک کارمند رسمی دولت  و ... می باشد.

خرید اقساطی فریزر تکی

خرید اقساطی فریزر تکی یکی دیگر از خرید های مهم برای خانه محسوب می شود. به این دلیل که خیلی از خانم های ایرانی علاقه خاصی به فریز کردن مواد غذایی و حبوبات و سبزیجات دارند تا در زمانی که نیاز دارند از آن ها استفاده کنند از این رو به فضای بیشتری برای فریزر نیاز دارند و دوست دارند که یک فریزر تکی در خانه نیز داشته باشند. خیلی از خانواده ها نیز به دلیل این که از یخچال های ساید بای ساید استفاده می کنند و این یخچال ها جای کمی برای فریزر دارند مجبور هستند که از یک فریزر تکی استفاده کنند. خرید اقساطی فریزر تکی یکی از بهترین گزینه ها برای خیلی از افراد می باشد که می توانند با پرداخت اولیه کمتر برای فریزر چندین وسیله برقی مورد نیاز خود را همزمان خریداری کنند. 

معمولا برای خرید اقساطی فریزر تکی شما باید به سراغ فروشگاه های بروید که شرایط ویژه ای برای خریداران اقساطی خود در نظر دارند. به طور مثال شما با پرداخت یک سوم هزینه کلی فریزر و پرداخت ماهانه به مدت 12 ماه بتوانید صاحب یک فریزر تکی شوید و یا این که با پرداخت از دم قسط بتوانید یک فریزر با مارک دلخواه خود خریداری کنید. در بعضی از شرکت ها و سایت های معتبر نیز این امکان وجود دارد که شما با ارائه ضامن های لازم میتوانید به مبلغ دلخواه خود وام دریافت کنید و به مدت 12 ماه تا 24 ماه یا بیشتر به صورت ماهانه هزینه پرداخت کنید و اقساط آنها را پرداخت کنید. یکی از مزیت های که خرید قسطی دارد این است که شما به طور مثال به مبلغ پرداختی برای یک یخچال می توانید به صورت اقساطی چندین وسیله برقی را همزمان خریداری کنید و اقساط آن را ماهانه پرداخت کنید.

خرید اقساطی جاروبرقی 

ممکن است در زمان خرید لوازم خانه نتوانید خیلی هزینه کنید و در خرید بعضی از لوازم خانه صرفه جویی کنید. اما جاروبرقی یکی از لوازمی است که نمی توان از آن صرفه نظر کرد و آن را خریداری نکرد بلکه شما باید حتما جاروبرقی در خانه داشته باشد. شما با خرید اقساطی جاروبرقی می توانید چندین خرید را انجام دهید به این صورت که اگر پول کامل یک وسیله برقی یا جاروبرقی را دارید می توانید با خرید اقساطی آن به خرید یکی دیگر از لوازم خانه خود نیز بپردازید و ماهانه هزینه آن را پرداخت کنید. 

روش های خرید قسطی جاروبرقی 

برای خرید اقساطی جاروبرقی شما باید به فروشگاه های که امکان خرید اقساطی را برای مشتریان خود فراهم نمونده اند مراجعه کنید و از این فروشگاه ها به صورت اقساطی خرید خود را انجام دهید. در این فروشگاه ها برای این که بتوانید خرید انجام دهید باید ضامن معتبر که جزء کارمندان دولت، کاسبین معتبر با مجوز کسب و کار باشید. 
روش دیگری که برای خرید اقساطی جاروبرقی وجود دارد این است که شما به سایت ها یا شرکت های معتبر که امکان دریافت وام هستند مراجعه کرده و با تکمیل فرم درخواستی خودتان از آن ها وام دریافت می کنید. ممکن است شرایط وام گرفتن از این شرکت ها سخت باشد به این دلیل که باید حتما ضامن معنبر که دربالا قید شد داشته باشید همچنین آدرس محل سکونت و دفتر محل کار خود را نیز اعلام کنید که تا با تایید شدن نهایی از آنها وام را دریافت کنید. در غیر این صورت امکان خرید قسطی برای شما فراهم نمی شود و کارت بانکی شما از طرف این شرکت تامین نمی شود. در صورت دریافت وام از این شرکت ها مبلغ اقساط را نیز به این شرکت ها باید پرداخت نمائید.

خرید اقساطی مایکروویو 

مایکروویو یکی از لوازم آشپزخانه است که واجب می باشد. اما اگر بخواهید مایکروویو با کیفیت و با برند خوب را خریداری کنید باید در نظر داشته باشید که هزینه خرید آن بالا می باشد. ممکن است خیلی از افراد نتوانند از پس هزینه خرید این وسیله بر بیایند از این رو پیشنهاد میکنیم به فکر خرید اقساطی مایکروویو باشید. برای خرید قسطی روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید هرکدام که با شرایط شما هماهنگ تر بود را انتخاب کنید.

روش های خرید اقساطی مایکروویو 

برای خرید قشطی مایکروویو شما می توانید از روش مختلفی استفاده کنید. یکی از روش های خرید اقساطی مایکروویو خرید از طریق سایت های قسطی می باشد در این سایت ها شما می توانید با ارائه مدارک معتبر مثل چک، سفته، فیش حقوقی کارمندان دولت و سازمان های خصوصی به میزان مورد نیاز خود می توانید تسهیلات دریافت کنید. در نظر داشته باشید که در این شرکت ها و‌ سایت معمولا  از کف قیمت ۲۰ میلیون تومان تا سقف تسهیلات ۵۰ میلیون تومان به مشتریان اعطا می شود. 
شما برای پرداخت اقساط ماهانه یا دو ماه یکبار یا سه ماه یکبار باید به صورت آنلاین اقساط خود را به این سایت ها یا فروشگاه ها پرداخت کنید. در صورتی که بخواهید زودتر از موعد مبلغ تسهیلات خود را پرداخت کنید به شما تخفیفی برای پرداخت تسهیلات داده می شود. 

مزیت خرید قسطی مایکروویو 

یکی از مزیت هایی خرید اقساطی مایکروویو این است که شما می توانید با مبلغ اصلی که که برای خرید مایکروویو در نظر گرفته اید می توانید چندین وسیله برقی مورد نیاز خانه خود را  به صورت اقساطی خریداری کنید.

خرید اقساطی فر توکار 

فر وسیله است که ممکن است خیلی از خانم ها به آن نیاز داشته باشند. برای این که فضای زیادی از خانه را اشغال نکند بهتر است که به صورت توکار استفاده شود. قیمت این کالا ممکن است بالا باشد و خیلی از افراد از خرید آن صرف نظر کنند. برای اینکه بتوانید این وسیله پرکاربرد را خریداری کنید می توانید به سراغ خرید اقساطی فر تو کار بروید.

مزیت های خرید قسطی فر توکار 

یکی از مزیت هایی که خرید اقساطی فر توکار داد این است که شما با هزینه خرید فر خود می توانید چندین وسیله برقی را همزمان به صورت قسطی خریداری کنید و مبلغی به عنوان اقساط ماهانه پرداخت می کنید این گونه به زندگی مالی شما فشار وارد نمی شود.  همچنین معمولا اگر شما بخواهید اقساط خود را زودتر از موعد پرداخت کنید شامل تخفیف روی تمامی مبلغ کل خرید می شوید.
این که بگوییم خرید نقدی بهتر است یا خرید اقساطی سخت می باشد. به این دلیل که ممکن است در هر شرایطی یکی از این گزینه ها مناسب باشد و در شرایط دیگر گزینه دیگری مناسب باشد. اما اگر شرایط سود و مبلغ اضافه شده روی اقساط با مبلغ کلی که نقد پرداخت می کنید تفاوت آن چنانی ندارد بهتر است که خرید اقساطی را انتخاب کنید به این دلیل یک امتیاز مثبت تلقی می شود. 

روش خرید قسطی فر توکار 

یکی از روش های خرید اقساطی این است که به فروشگاه های تجهیزات آشپزخانه مراجعه کنید. در بعضی این فروشگاه ها شرایط خوبی برای مشتریان خود جهت خرید قسطی در نظر می گیرند و شما می توانید به صورت ماهانه مبلغ آن را پرداخت کنید.

خرید اقساطی چرخ گوشت 

خرید اقساطی چرخ گوشت بهتر است یا نقدی؟ این سوالی است که خیلی از افراد ممکن است داشته باشند. چرخ گوشت دیگر وسیله واجب برای هر آشپزخانه ای می باشد. اگر بخواهید برند خوب چرخ گوشت را که هم کیفیت خوبی دارد هم این که از نظر کارایی مناسب باشند خریداری کنید هزینه بالایی باید پرداخت کنید به این دلیل که موتور دستگاه های چرخ گوشت باید پرقدرت باشد و از این نظر قیمت بالایی دارند. ممکن است خیلی از افراد به دلیل همین قیمت بالا به سمت اجناس کیفیت پایین تر و ضعیف بروند و بعدها پشیمان بشوند اگر می خواهید دوبار هزینه کنید پس این گونه هزینه کنید اما اگر میخواهید برای یکبار هزینه درست انجام دهید و نمی توانید به یکباره این هزینه را پرداخت کنید بهتر است که به سراغ خرید اقساطی چرخ گوشت بروید.

روش های خرید اقساطی چرخ گوشت 

چندین راه برای خرید قسطی لوازم خانگی وجود دارد که شما هر کدام را که می خواهید می توانید انتخاب کنید. یکی از راه های خوب این نوع خرید، خرید از سایت های قسطی می باشد. در این سایت ها شما می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید و با ارائه مدراک مورد نیاز خودتان و ضامن خود درخواست تسهیلات لازم را داشته باشید تا کارت بانکی شما شارژ شده تا از لوازم خانگی ها به صورت نقدی خرید کنید یا از فروشگاه های طرف قرار داد با این سایت ها خرید خود را انجام بدهید و اقساط خود را ماهانه یا دو ماه یک بار به این سایت ها پرداخت کنید. 

خرید اقساطی ساندویچ ساز 

برای این که بتوانید خرید اقساطی ساندویچ ساز خود را انجام دهید باید به سراغ فروشگاه های لوازم خانگی که شرایط خرید قسطی را برای مشتریان خود فراهم نموده اند بروید. در این فروشگاه ها این امکان وجود دارد که شما با ارائه چک معتبر یا سفته معتبر می توانید لوازم خانگی مورد نظر خود را به صورت اقساطی خریداری کنید. این شرایط ممکن است برای خیلی از افراد بهترین فرصت باشد به این دلیل که خیلی از افراد نمی توانند به صورت نقدی هزینه لوزام خانه خود را پرداخت کنند و نمی شود از همه وسیله های خانه صرفه نظر کرد.

یکی دیگر از روش های خرید از طریق سایت های اقساطی می باشد در این سایت ها این امکان وجود دارد که شما می توانید تا سقف مبلغ 50 میلیون تومان را وام دریافت کنید و با دریافت این تسهیلات می توانید لوازم خانه ای که مورد نیاز شما هست را به صورت قسطی خریداری کنید. البته در نظر داشته باشید که کف قیمت دریافت تسهیلات 20 میلیون تومان می باشد.  با دریافت این تسهیلات شما باید حداکثر تا 24 ماه اقساط خود را پرداخت کنید.
نمی توان گفت خرید اقساطی بهتر است یا خرید نقدی. در هر شرایطی از زندگی که باشید ممکن هر کدام از شرایط برای شما مناسب باشد. به طور مثال اگر شما با خرید اقساطی ساندویچ ساز بتوانید نزدیک به هزینه نقدی آن را خریداری کنید بهترین امتیاز محسوب می شود و شما می توانید با همان هزینه خرید اقساطی انجام دهید.

خرید اقساطی ترازوی آشپزخانه 

برای خرید اقساطی ترازوی آشپزخانه باید در نظر بگیرید که آیا وسیله خیلی مهمی برای شما محسوب می شود یا خیر؟ اگر خیلی مهم است و شما نمی توانید هزینه خرید نقدی آن را پرداخت کنید بهتر است که گزینه اقساطی را داشته باشید. برای این که بتوانید به صورت قسطی خرید کنید بهتر است که در ابتدا از شرایط ویژه پداخت اقساط اطلاعات لازم را کسب کنید تا بعدا در زمان پرداخت اقساط خود دچار مشکل نشوید.

در بیشتر فروشگاه های لوازم خانه که شرایط خرید اقساطی ترازوی آشپزخانه و دیگر لوازم آشپزخانه را فراهم نموده اند معمولا در عرض حداکثر  12 ماه اقساط آن را باید پرداخت کنید. برای اینکه شما یک فرد مطمئن و با اعتبار باشید حتما باید به این فروشگاه ها مدارک ضامن معتبر خود را ارائه بدهید. در این فروشگاه ها معمولا چک، سفته، فیش حقوقی و یا جواز کسب و کار یک فرد ضامن آن فرد محسوب می شود. اگر شما قادر به ارائه این مدارک هستید در خیلی از این فروشگاه ها می توانید به صورت قسطی خرید خود را انجام بدهید.
سایت های قسطی نیز وجود دارند که شما با ارائه مدارک متبری از خود و ضامن خود ومحل سکونتتان می توانید تسهیلات 24 ماهه دریافت کنید. حداکثر زمان مورد نیاز برای پرداخت اقساط شما 24 ماه می باشد و شما می توانید اقساط خود را به صورت ماهانه یا دو ماه یک بار یا سه ماهه پرداخت کنید. در صورت که می خواهید زودتر از موعد تسهیلات خود را تسویه کنید شامل تخفیف کلی در مورد بازپرداخت وام خود می شوید. 

خرید اقساطی میوه خشک کن 

برای خرید اقساطی میوه خشک کن که یک وسیله بسیار پر کاربرد برای افرادی است که از میوه خشک در خانه زیاد استفاده می کنند می توانید به سایت های که به صورت قسطی این وسیله را به فروش می رساند مراجعه کنید. در این مدل سایت های شما بعد از این که مدراک خود و ضامن خود را تکمیل کردید و اعتبار سنجی شما کامل شد می توانید مبلغ مورد نیاز خود را از آنها تسهیلات دریافت کنید و از این طریق لوازم خانه مورد نیاز خانه تان را خریداری کنید. 

یکی از روش های دیگر که می توانید با آن اقدام به خرید لوازم خانه به صورت اقساطی کنید این است که از فروشگاه های معتبر که به افرادی که ضامن معتبر دارند اجناس اقساطی می فروشند مراجعه کنید. در این فروشگاه ها معمولا با ارائه چک معتبر و سفته یا فیش حقوقی می توانید لوازم مورد نیاز خود را خریداری کنید. د این فروشگاه ها معمولا یک سوم مبلغ کلی فاکتور شما در همان ابتدا از شما دریافت می شود.
روش دیگر خرید از سایت های قسطی، اعطای تسهیلات می باشد. شما با کمک این سایت ها می توانید وام مورد نیاز خود را دریافت کنید و از طریق آن خرید خود را انجام بدهید. اما نکته ای که وجود دارد این است که در بعضی از فروشگاه ها شما باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به فروشگاه پرداخت کنید و در بعضی از فروشگاه ها نیازی به پرداخت این مبلغ نیست و شما باید ماهیانه مبلغی جهت خرید اقساطی میوه خشک کن پرداخت کنید.

خرید اقساطی گوشت کوب 

برای خرید اقساطی گوشت کوب مورد علاقه خود باید به سراغ فروشگاه های آنلاین یا حضوری بروید که امکان خرید اقساطی را برای مشتریان خود فراهم کرده اند. در فروشگاه های آنلاین از طریق سایت های قسطی می توانید تسهیلات کافی را دریافت کنید تا هزینه خرید های خود را به صورت نقدی به فروشگاه های مورد نظر خود پرداخت کنید. معمولا در این فروشگاه تا شما می توانید تا سقف ۵۰ میلیون تومان تسهیلات لازم را دریافت کنید هم چنین کف خرید قسطی نیز در این سایت ها 20 میلیون تومان می باشد. اقساط پرداختی ماهانه خرید شما نیز در این فروشگاه ها معمولا باید حداکثر تا مدت 24 ماه پرداخت شود. همچنین در این سایت ها شما نیازی به پرداخت مبلغی برای پیش پرداخت خرید های خود را ندارید و می توانید از ماه اول اقساطی خرید خود را انجام بدهید.
روش دیگری که برای خرید قسطی لوازم خانه و آشپزخانه خود نیاز دارید این است که شما باید از طریق فروشگاه های لوازم خانه تقاضای خرید اقساطی داشته باید در بعضی از این فروشگاه ها شما می توانید به صورت ماهیانه هزینه کالای مورد نظر خود را پرداخت کنید. در صورتی هم که بخواهید مبلغ کلی اقساط خود را زودتر موعد پرداخت کنید می توانید با قیمت کمتری وام خود را تسویه کنید. یکی از مزیت هایی که خرید اقساطی دارد این است شما می توانید هزینه های خود را مدیریت کنید. مزیت دیگر آن این می باشد که همزمان می توانید چندین وسیله برقی را با هم به صورت اقساطی خریداری کنید و مبلغ خرید خود را به صورت ماهانه پرداخت کنید.

خرید اقساطی چای ساز 

خیلی از افراد به دلیل این که ممکن است نتوانند هزینه خرید بعضی از وسیله های کوچک خانه خود مانند چای ساز ، همزن برقی، پنکه و ... را پرداخت کنند از خرید ان ها صرف نظر می کنند اما خرید وسیله ای مانند چای ساز ممکن است در خیلی از موارد به نفع شما باشد. اگر جز افرادی هستید که خرید این وسیله برای شما سخت می باشد بهتر است که اقدام به خرید اقساطی چای ساز کنید تا هم از نظر پرداخت هزینه به شما فشار وارد نشود هم این که بتوانید چای ساز با برند و کیفیت مورد علاقه خود را خریداری کنید.

اگر شما بخواهید یک چای ساز که هم کیفیت مناسبی داشته باشد  هم این از نظر سایز و رنگ مناسب و برندی مورد علاقه شما باشد خریداری کنید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. اما با خرید اقساطی چای ساز هم می توانید با همان مبلغ پول، چندین کالای  ضروری دیگر خانه تان را خریداری کنید هم این که اگر پس انداز کافی نداشته باشید می توانید مبلغ پیش پرداخت خرید خود را پرداخت کنید و مابقی را به پس اندازه خود اضافه کنید.
یکی از بهترین و راحت ترین روش ها برای خرید قسطی، خرید از طریق سایت های قسطی می باشد که شما از این طریق می توانید تسهیلات دریافت کنید. تعدادی سایت وجود دارد که شما از طریق این سایت ها امکان دریافت تسهیلات را دارید. به طور مثال در بعضی از این سایت ها تا سقف ۵۰ میلیون تومان وام اعطا می شود و در بعضی تا سقف سی میلیون اما کف مبلغ اعطای این سایت ها همگی معمولا 20 میلیون تومان می باشد. این شرایط بسته به نیاز شما تغییر می کند و در نحوه باز پرداخت ان ها متفاوت می باشد.

خرید اقساطی پلوپز 

برای خرید اقساطی پلوپز که یکی از وسیله های مهم برای خانواده های کارمند می باشد که به راحتی می توانند غذای خود را از این طریق آماده کنند می پردازیم. خرید قسطی لوازم خانگی روش های مختلفی دارد که شما می توانید در ادامه با آن روش ها آشنا شوید.

روش های خرید اقساطی پلوپز 

یکی از روش های خرید قسطی لوازم آشپزخانه می تواند از طریق مراجعه به فروشگاه های معتبر لوازم خانه باشد. در این فروشگاه ها برای پرداخت هزینه این کالا روش های مختلفی دارند اگر شما می توانید هزینه ر نقدی پرداخت کنید که به صورت نقدی هزینه خرید خود را پرداخت می کنید اگر نه امکان پرداخت نقدی این لوازم را ندارید می توانید به سراغ روش پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت بروید و مابقی هزینه را به صورت ماهانه تا چندین ماه که بستگی به مبلغ خرید شما دارد می پردازید.
برای این که شما تضمین کنید که میخواهید هزینه خود را به صورت قسطی پرداخت کنید باید ضامن های معتبری برای خود تعیین کنید. این ضامن ها می تواند چک، سفته، جواز کسب و کار یک کاسب، یا فیش حقوقی کارمند دولت باشد.  روش دیگری که برای خرید اقساطی پلوپز وجود دارد این است که شما باید سایت های قسطی لوازم خانه مراجعه کنید. در این سایت ها معمولا این امکان وجود دارد که به شما تا کف قیمت 20 میلیون تومان و سقف مبلغ 50 میلیون تومان وام اعطا می شود. در این سایت شما باید مستنداتی جهت این که می توانید اقساط خود را پرداخت کنید و مستنداتی جهت ضامن و محل سکونت خود ارائه بدهید و این نکته را در نظر داشته باشید که باید وام خود را تا 24 ماه تسویه کنید.

خرید اقساطی توستر 

ممکن است شما هم جزء افرادی باشید که بخواهید توستر بخرید ولی نتوانید هزینه خرید آن را پرداخت کنید به همین دلیل از خرید آن صرف نظر کنید. برای این که بتوانید توستر مورد علاقه خود را خریداری کنید بهتر است که به سراغ روش های خرید اقساطی توستر بروید و از این طریق می توانید لوازم خانگی مورد نظر خود را خریداری کنید. 

یکی از روش های خرید توستر قسطی خرید از طریق سایت های قسطی می باشد در این سایت ها این امکان وجود دارد که شما می توانید تا سقف مبلغ 50 میلیون تومان را تسهیلات دریافت و با دریافت این تسهیلات می توانیدلوازم خانه ای که مورد نیاز شما هست را اقساطی خریداری کنید البته در نظر داشته باشید که کف قیمت دریافت تسهیلات 20 میلیون تومان می باشد.  با دریافت این تسهیلات شما باید حداکثر تا 24 ماه اقساط خود را پرداخت کنید.
یکی دیگر از روش های خرید اقساطی توستر خرید از فروشگاه های لوازم خانگی می باشد که شما از طریق این فروشگاه ها می توانید با ارائه چک یا سفته یا فیش حقوقی درخواست خرید قسطی خود را به فروشگاه هایی که این شرایط را دارند اعلام کنید.

مزیت های خرید قسطی توستر 

البته این نکته وجود دارد که نمی توان گفت خرید نقدی بهتر است یا خرید اقساطی به این دلیل که اگر شما امکان خرید نقدی داشته باشید و شرایط ویژه ای برای خرید اقساطی برای شما فراهم شود که هزینه کمی به عنوان سود از شما گرفته می شود یک امتیاز مثبت جهت خرید قسطی محسوب می شود و شما می توانید از این شرایط استفاده کنید. یکی از مزیت های دیگر خرید قسطی این است که شما می توانید چندین کالای برقی مورد نیاز خود را همزمان خریداری کنید.

خرید اقساطی اتو 

اتو یکی از وسیله های می باشد که در همه خانه ها باید باشد و اینکه وجود این وسیله برقی بسیار واجب می باشد. برای خرید یک اتو مناسب که هم کیفیت خوبی داشته باشد هم اینکه لباس های شما را خراب نکند ممکن است هزینه بر باشد و شما مجبور شوید که در این اوضاع اقتصادی هزینه زیادی پرداخت کنید. پس پیشنهاد ما خرید اقساطی اتو می باشد که هم روش های مختلفی دارد هم این که مزیت های زیادی نیز دارا است. همچنین در بعضی از فروشگاه های اینترنتی امکان خرید قسطی نیز وجود دارد. در ادامه به معرفی این مزیت ها می پردازیم.

مزیت خرید اقساطی اتو 

قیمت اتو های خوب و با کیفیت بالا رفته است و شاید از نگاه خیلی از افراد قیمت سرسام آوری باشد و سعی کنند که اجناس ضعیف تر و قیمت پایین تر را انتخاب کنند. اما این اشتباه است به این دلیل که اگر یک اتو نامناسب خریداری کنید ممکن است زود به زود خراب شود و یا لباس های شما را خراب کند. به همین دلیل بهترین کار این است که اتو با جنس خوب خریداری کنید.حزیت خرید قسطی اتو این است که شما می توانید یکی از اجناس خوب خریداری کنید اما بعدا مبلغ آن را پرداخت کنید و همزمان یکی دیگر از لوازم مورد نیاز خود را خریداری کنید.
یکی از مزیت های دیگر خرید اقساطی اتو این است که شما تمام پول خود را یک جا خرج نمی کنید و مقداری از پول خود را نیز ذخیره دارید و می توانید آن را پس از انداز کنید و ماهیانه هزینه اندکی را برای خرید خود پرداخت می کنید و این گونه بر روی زندگی شما تاثیر زیادی نمی گذارد.

خرید اقساطی بخارشو 

برای خرید اقساطی بخارشو شما می توانید از همان ابتدا به سراغ فروشگاه های لوازم خانگی بروید که شرایط خرید اقساطی را برای مشتریان خود قرار داده اند. با مراجعه به این فروشگاه ها می توانید بخارشو مورد نظر خود را انتخاب کنید و با پرداخت مقداری پیش پرداخت، مابقی هزینه آن را به صورت ماهانه پرداخت نمائید. لازم به ذکر است که برای خرید اقساطی از این فروشگاه ها شما باید ضامن معتبر به فروشگاه مورد نظر ارائه بدهید. معمولا ضامن معتبر به ضامنی می گویند که فیش حقوقی داشته باشد و کارمند دولت محسوب شود و از این طریق بتوانید به او اعتماد کنید یا این که شما می توانید با ارائه جواز کسب یک کاسب از فروشگاه های لوازم خانگی به خرید لوازم خانه مورد نظر خود بپردازید.

روش دیگری که برای خرید اقساطی بخارشو می توانید در نظر بگیرید این است که سایت های که لوازم خانگی را به صورت اقساطی به فروش می رسانند خرید خود را انجام دهید یا اینکه از سایت های که وام خرید کالا پرداخت می کنند به اندازه مبلغ تعیین شده توسط این شرکت ها وام دریافت کنید و تا حداکثر 24 ماه وام خود را تسویه کنید. در این نوع خرید نیز شما باید به ارائه ضامن معتبر بپردازید و محل سکونت خود را تایید کنید تا بتوانید از این طریق خرید اقساطی خود را تکمیل کنید.

مزیت های خرید اقساطی بخارشو 

شما با خرید قسطی می توانید در کنار مبلغی که در ابتدا صرف خرید یک قلم لوازم خانه نکرده اید، لوازم مورد نیاز دیگر خود را خرید کنید یا این که می توانید مبلغ تعیین شده را به پس اندازه خود اضافه کنید. آمار هزینه های خود را به درستی دارید و هزینه های خود را نیز مدیریت می کنید.

خرید اقساطی جاروشارژی 

برای خرید اقساطی جاروشارژی شما باید حتما عضو سایت های قسطی باشید یا این که از طریق فروشگاه ها به صورت حضوری خرید اقساطی خود را انجام دهید. در بعضی از فروشگاه ها بسته به مشتری و توانایی پرداخت اقساط به او کالا به صورت اقساطی به فروش می رساند. باید در نظر داشته باشید که در هنگام خرید کالای اقساطی شما باید مبلغی را از قبل به صورت پیش پرداخت به فروشگاه پرداخت کنید. این مبلغ از هزینه پرداخت ماهیانه شما کسر می شود. برای این که بتوانید از طریق این فروشگاه ها اقدام به خرید اقساطی جاروشارژی کنید باید یک ضامن معتبر که معمولا کارمند دولت یا کارمند شرکت های خصوصی با بیمه و کاسب هستند ارائه دهید.

برای خرید از سایت های قسطی نیز شما باید مدارک معتبری از خود به آنها ارائه بدهید مانند مستندات هویتی، 
مستندات درآمدی، تنظیم قرارداد و تحویل مدارک، مستندات ضامن معتبر شما. با افزایش قیمت ارز، قیمت تمامی لوازم خانه بالا رفته است و ممکن اس خیلی از افراد توانایی نقدی از فروشگاه های معتبر و کالای با کیفیت و خوب را نداشته باشند. خرید اقساطی جاروشارژی و سایر لوازم برقی شاید راه خوبی برای مقابله با این مشکل باشد. در بعضی از فروشگاه های آنلاین این امکان وجود دارد که شما بدون پرداخت هیچ گونه پیش پرداختی و از دم قسط، کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.
یکی دیگر از روش ها پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت می باشد که باعث می شود از هزینه پرداخت ماهیانه شما کسر شده و هزینه پرداختی آخر شما کمتر شود. افرادی که بودجه کمی دارند میتوانند به راحتی از این روش های پرداخت استفاده کنند تا به جای پرداخت مبلغی زیاد، هزینه های خریدشان در چند ماه تقسیم شده تا از نظر مالی به مشکل برنخوردند.

خرید اقساطی سینمای خانگی 

ممکن است خرید سینمای خانگی خیلی واجب نباشد اما خیلی از افراد که به گوش دادن موسیقی و تماشای فیلم علاقه داشته باشند بخواهند این کالا را در خانه داشته باشند. افرادی که توانایی خرید سینمای خانگی را ندارند می توانند اقدام به خرید اقساطی سینمای خانگی کنند. روش های که برای خرید قسطی وجود ممکن است خیلی زیاد نباشد اما با همین تعداد روش شما می توانید به راحتی اقدام به خرید این کالای خانه کنید. 
شما می توانید از طریق سایت های قسطی، اقدام به خرید اقساطی سینمای خانگی کنید و خرید خود را در این سایت ثبت کنید فقط باید حتما اعتبار سنجی درآمد و ضامن شما تایید شود تا به شما تسهیلات داده شود. در ادامه مهم ترین ویژگی های خرید قسطی از این سایت اعلام نموده ایم.

ویژگی های مهم در خرید اقساطی سینمای خانگی از فروشگاه های قسطی 

  • خرید اقساطی برای کارمندان ارگان های دولتی و شرکت های معتبر
  • خرید اقساطی با چک صیاد بنفش بابت اقساط و چک ضمانت
  • شما می توانید تا سقف 50 میلیون تومان  و کف 20 میلیون تومان از بعضی از این شرکت ها وام دریافت کنید.
  • بازپرداخت اقساط تا حداکثر ۲۴ ماه و ارایه چک ۲ ماه یکبار و یا ۳ ماه یکبار در بعضی از فروشگاه های قسطی فراهم شده است.

در صورتی که اعتبار سنجی افراد انجام شود و تمامی مدارک کامل باشد سینمای خانگی ظرف مدت 1 هفته به دست شما می رسد و شما می توانید هزینه خرید آن را به صورت ماهانه یا 2 ماه یکبار و ... که از طرف فروشگاه و شما تعیین می شود پرداخت می شود.

خرید اقساطی ساندبار 

خرید اقساطی ساندبار می تواند مزیت های زیادی داشته باشد. مثل این که ممکن است شما توانایی خرید نقدی یک ساندبار را نداشته باشید و ازاین طریق می توانید ساندبار مورد نظر خود را خریداری کنید و هم این که هزینه آن را ماهانه یا دو ماه یکبار پرداخت کنید. 

روش های خرید قسطی ساندبار 

خرید قسطی معمولا روش های مختلفی دارد مانند خرید از فروشگاه های لوازم صوت و تصویری که امکان خرید اقساطی ساندبار را امکان پذیر کرده است. در این روش تنها کاری که شما باید انجام بدهید این است که ضامن معتبر به فروشگاه معرفی کنید و یا این که ضامن پرداخت کالای خریداری شده را انجام دهید که می توانید به صورت پرداخت چک یا سفته باشد یا اینکه فردی که کارمند دولت می باشد و یا حقوق بگیر از سازمان های خصوصی است را به فروشگاه مورد نظر خود معرفی کنید همچنین می توایند با ارائه چک کساب معتبر مجوز کسب و کار خود را ارائه می دهد می توانید خرید اقساطی خود را انجام دهید.
روش دیگری که برای خرید قسطی ساند بار وجود دارد این است که به سراغ فروشگاه ها یا سایت هایی بروید که به شما وام خرید کالا مورد نظرتان را ارائه میدهند و کارت بانکی شما را به مبلغ تعیین شارژ می کنند. در این نوع فروشگاه ها شما به صورت قسطی می توانید کالای مورد نظر خود را خریداری کنید و هزینه خود را به صورت ماهانه پرداخت کنید. در نظر داشته باشیدکه این شرکت ها معمولا حداکثر مبلغی که پرداخت کنند 30 تا 40 میلیون تومان میباشد و شما حداکثر تا 24 ماه یعنی 2 سال باید تسویه کنید.

خرید اقساطی اجاق گاز 

خیلی وقت است که خیلی از افراد در زمانی که می خواهند خرید کنند از این که بخواهند نقد خرید خود را انجام بدهند یا قسطی دچار سردرگمی می شوند و نمی دانند که کدام مورد را انتخاب کنند. همیشه نمی توان گفت که خرید نقدی به صرفه تر می باشد یا این که خرید قسطی اشتباه است در بعضی از موارد ممکن است خرید قسطی کاملا درست و به جا باشد. به طور مثال یک تازه عروس و داماد که می خواهند خرید خانه خود را انجام بدهند به راحتی می توانند به طور مثال خرید اقساطی اجاق گاز خود را انجام بدهند و با مابقی مبلغ آن به خرید یکی دیگر از لوازم خانه بپردازند. یکی از مزایای خرید اقساطی اجاق این است که اگر شما به اندازه کافی پس انداز ندارید می توانید خرید خود را به صورت قسطی پرداخت کنید و مبلغ باقی مانده به پس اندازه خود اضافه کنید. 
در نظر داشته باشید که مقدار که پس انداز معمولا باید به اندازه دو ماه هزینه کلی خانواده شما باشد تا به مشکلی برنخورید. یکی از نکاتی که باید در زمان خرید اقساطی اجاق گاز در نظر داشته باشید این است که شرایط و نرخ سود اقساط شما چقدر است و برای شما این مبلغ قابل قبول می باشد یا خیر. یا این که در بعضی مواقع شما هزینه کامل خرید کالایی را در اختیار دارید اما می بینید که شرایط خرید اقساطی آن نیز قابل قبول می باشد پس این فرصت بسیار خوبی برای خرید اقساطی محسوب می شود. با در نظر داشتن این دو نکته شما می توانید خرید خود را به صورت قسطی انجام دهید و پس انداز نیز داشته باشید و در نهایت سود کافی را نیز کرده باشید.

خرید اقساطی هود آشپزخانه 

برای خرید اقساطی هود آشپزخانه که یکی از مهم ترین وسیله های آشپزخانه محسوب می شود باید به سراغ فروشگاه های تجهیزات آشپزخانه بروید. در بیشتر این فروشگاه ها برای خرید قسطی تجهیزات آشپزخانه شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است تا مشتریان بتوانند به راحتی وسیله های مورد نیاز خود را خریداری کنند.

برای خرید هود آشپزخانه مناسب و با کیفیت باید هزینه زیادی پرداخت کنید همچنین تنوع جنس و نوع هود های آشپزخانه بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل ممکن است که هزینه خرید وسیله مورد نظرتان را نداشته باشید. اگر امکان خرید نقدی از فروشگاه ها ندارید با شرایط ویژه ای که  بعضی از فروشگاه ها در اختیار مشتریان خود قرار می دهند می توانید اقدام به خرید قسطی از فروشگاه های مورد نظر کنید. به این صورت که شما برای ضمانت باید سفته یا چک تحویل بدهید یا اینکه فیش حقوقی کارمند دولت را در اختیار فروشگاه قرار دهید و از این طریق به صورت کاملا قانونی و رسمی از فروشگاه مورد نظر خرید اقساطی خود آشپزخانه را انجام دهید. 
یکی از مزیت های خرید هود آشپزخانه به صورت قسطی از فروشگاه های تجهیزات آشپزخانه این است که شما می توانید همزمان تعدادی دیگر از تجهیزات مورد نیاز از آشپزخانه خود را به صورت اقساطی از این فروشگاه ها خریداری کنید و هزینه آنها را ماهیانه پرداخت کنید. تجهیزاتی مانند فر توکار، سینک ظرفشویی، شیرآلات و غیره. همچنین در صورتی که فقط قصد خرید اقساطی هود آشپزخانه را دارید می توانید مابقی هزینه خود را پس انداز کنید و یا دیگر اقلام خانه خود را خریداری کنید.

خرید اقساطی قهوه ساز

قهوه یکی از نوشیدنی های محبوب است که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. عوامل مختلفی در طعم خوش قهوه دخالت دارند که از جمله این عوامل می توان به خود قهوه و طرز تهیه آن اشاره کرد. برای تجربه نوشیدن یک فنجان قهوه خوش عطر و طعم کافی است که قهوه مرغوبی در اختیار داشته باشید و طرز درست کردن قهوه در دستگاه قهوه ساز را بدانید در این صورت به راحتی می توانید از این تجربه خوش مزه لذت ببرید. اما همه طرفداران قهوه به دستگاه قهوه ساز دسترسی ندارند و گاهی دلیل این عدم دسترسی نداشتن پول کافی برای تهیه آن است که ما در این شرایط خرید اقساطی قهوه ساز را پیشنهاد می کنیم. پیش از این که دستگاه های قهوه ساز برقی به عنوان یکی از لوازم خانگی وارد خانه ها و کافه ها شوند؛ قهوه ساز های دستی برای آماده کردن قهوه مورد استفاده قرار می گرفتند. به مرور دستگاه های قهوه ساز برقی ساخته و وارد باز شدند که هم از سرعت عمل بالایی برخوردارند هم این که قهوه با کیفیتی را آماده می کنند. 
این در حالی است که هنور افراد بسیاری به غلط تصور می کنند دستگاه های قهوه ساز برقی کیفیت پایین تری نسبت به قهوه ساز های دستی دارند. نادرستی این باور به راحتی قابل اثبات است. چرا که با یک بار امتحان می توان تشخیص داد دستگاه های قهوه ساز برقی نه تنها به مرغوبیت قهوه ساز های دستی هستند بلکه گاهی در مقایسه با آن ها از کیفیت بالاتری برخوردارند. بر این اساس در صورتی که مصرف قهوه تان بالا است اما برای درست کردن آن زمان کافی ندارید می توانید از مزایای داشتن یک دستگاه قهوه ساز برقی بهره مند شوید و چنانچه امکان خرید نقدی برای تان میسر نیست از خرید اقساطی قهوه ساز استفاده کنید. 

خرید اقساطی اسپرسوساز

اگر اهل نوشیدن قهوه و مصرف مشتقات آن هستید پس حتما با اسپرسوساز آشنایی دارید. اسپرسوساز یک دستگاه جالب قهوه ساز است که در کوتاه ترین زمان ممکن قهوه ای خوش طعم را برای شما آماده می کند. چنانکه می دانید قهوه از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و از گذشته در رژیم غذایی ایرانی ها وجود داشته به گونه ای که حتی نام محلی که در آن قهوه فروخته می شد قهوه خانه گذاشته بودند. البته بعد ها بر اثر تغییر رژیم غذایی ایرانی ها، قهوه جای خود را به چای داد. مصرف قهوه نشاط آور است و خستگی کار و فعالیت را از تن به در می کند. باعث هوشیاری و زیاد شدن تمرکز می شود و بسیار لذت بخش است. حتی در مورد قهوه گفته شده خواص درمانی نیز دارد و برای بعضی بیماری ها مثل دیابت و کاهش سکته های مغزی نیز مفید است.
به این ترتیب قهوه و مصرف آن اهمیت زیادی پیدا می کند و ضرورت وجود یک اسپرسوساز در منزل یا محل کار روشن می شود. در حال حاضر فروشگاه های زیادی هستند که امکان خرید نقدی یا خرید اقساطی اسپرسوساز را برای مشتریان خود فراهم کرده اند. اسپرسوساز ها در برند های مختلفی مثل فیلیپس، تفال، نوا، بوش، گاستروبک و برند های دیگر عرضه می شوند و در بازار های فروش با یکدیگر رقابت می کنند. اسپرسوساز که در واقع سازنده قهوه ای غلیظ با کافئین بالا همراه با خامه ای کرم رنگ است که پایه تهیه نوشیدنی های دیگری مثل کاپوچینو، لاته، موکا و ... می باشد ویژگی ها و امکانات متنوع دیگری نیز دارد. ویژگی ها و امکاناتی مانند فیلتر قابل تعویض یا دائمی، سیستم ضد چکه، خاموشی خودکار، گرم نگه داشتن خودکار صفحه دارنده قهوه. خرید اقساطی اسپرسوساز یک پیشنهاد بسیار مناسب برای تهیه این محصول فوق العاده است. 

خرید اقساطی آب میوه گیری 

خرید اقساطی آب میوه گیری راهکار مناسبی برای افراد کم درآمد یا اشخاصی است که قصد دارند برای فرزندان شان جهیزیه خوبی تهیه کنند. چرا که دستگاه آب میوه گیری از جمله وسایل پر کاربرد در میان لوازم خانگی است. به همین دلیل در شرایط نامساعد اقتصادی خرید آن به صورت اقساطی راه حلی مناسب به حساب می آید. دستگاه های آب میوه گیری در مدل های مختلفی به فروش می رسند اما غالبا مشخصات ظاهری شان چندان تفاوتی با یکدیگر ندارد. بدنه بیشتر آن ها از جنس پلاستیک و تیغه هاشان استیل ضد زنگ می باشد. با این وجود مشخصات فنی دستگاه ها ممکن است متفاوت باشد و یک مدل نسبت به مدل دیگر از قابلیت های اضافه بهره ببرد. واضح است این تفاوت ها بسته به نظر برندهای سازنده محصول است. 
چرا که برند های زیادی اعم از خارجی و داخلی این محصول کاربردی را تولید می کنند. از برند های معروف داخلی می توان اسنوا و پارس خزر را نام برد و از برند های خارجی به فیلیپ و پاناسونیک و فلر اشاره کرد. اگر چه قیمت محصولات برند های خارجی بالاتر است اما محصولات داخلی نیز با ارائه کیفیتی مناسب توان رقابت با آن محصولات را دارند. در شرایط اقتصادی دشوار همه افراد به ناچار به سراغ محصولات ارزان تر می روند که گاهی این ارزانی به بی کیفتی محصول خریداری شده نمی ارزد. خوشبختانه فروشگاه های زیادی برای مشتریان خود امکانی ترتیب داده اند که بتوانند محصول با کیفیت مورد نظر خود را با هر قیمتی انتخاب کرده و با انجام خرید اقساطی آب میوه گیری بدون دغدغه اقتصادی خرید رضایت بخشی را تجربه کنند. این مهم ترین مزیت خرید و فروش های اقساطی است که باعث می شود افراد با هر توان مالی و هر سلیقه ای امکان تهیه محصولات مورد نظر را داشته باشند. 

خرید اقساطی بخاری گازی

با رسیدن فصل سرما ضرورت تهیه وسایل و تجهیزات گرمایشی برای مصارف خانگی و غیر خانگی مانند ادارات و مدارس به خوبی احساس می شود. تجهیز این اماکن به ویژه در صورت نیاز به چندین عدد از این محصولات کاری بسیار پر خرج است. خرید اقساطی بخاری گازی که به واقع یکی از ارزان ترین و پاک ترین منابع انرژی است یک راهکار فوق العاده برای مشتریان می باشد. پیشرفت فن آوری باعث شد رفته رفته تاریخ مصرف  بسیاری از انواع لوازم گرمایشی مانند علاء الدین و کرسی و بخاری های حلبی منقضی شود و آسایش و رفاه بیشتری برای مصرف کنندگان ایجاد گردد. علاوه بر این رعایت استاندارد های بین المللی و مصرف بهینه انرژی سبب شد تقاضای استفاده از این محصول کارآمد بیشتر شود. یکی از این استاندارد ها که اهمیت صرفه جویی در مصرف سوخت را نشان می دهد درج برچسب مصرف انرژی روی بخاری است. 
مسلما در رابطه با خرید بخاری گازی نکات مهم دیگری نیز وجود دارد که باید حتما رعایت شوند. چرا که عدم رعایت برخی نکات ممکن است خطر آفرین باشد و منجر به پیش آمدن حوادث ناگواری شود که جبران ناپذیر است. این نکات که از آن ها تحت عنوان نکات ایمنی یاد می شود شامل مواردی مانند رعایت تناسب میان فضای قرار گرفتن بخاری و حجم بخاری گازی است. به علاوه این که بخاری گازی بهتر است در محیط های کاملا بسته مورد استفاده قرار نگیرد. خوشبختانه فروشندگان این محصول با در نظر گرفتن تمام این موارد تلاش کرده اند محصولات با کیفیتی از برند های مختلف را همراه با قیمت گذاری مناسب و تضمین اصل بودن کالا و همچنین ارائه خدمات پس از فروش در اختیار خریداران قرار دهند. ضمن این که با ایجاد امکان خرید اقساطی بخاری گازی خدمت موثر دیگری در راستای تامین منافع مشتری انجام داده اند. 

خرید اقساطی بخاری برقی

استفاده از بخاری های برقی به خصوص در محیط های رو باز مثل رستوران ها امکان حضور در طبیعت را در فصول سرد و مناطق سرد سیر لذت بخش و مطبوع می کند. در راستای مطبوع ساختن هوای فصول سرد سال و ایجاد بستری گرم برای آسایش بیشتر طرح های خرید اقساطی بخاری برقی طراحی و اجرا می شوند. بخاری های برقی دارای انواع مختلفی هستند و در مدل های  متنوعی طراحی می گردند. رادیاتور های برقی که ظاهری مشابه رادیورهای آبی دارند یکی از این انواع مدل ها می باشند که در آن ها به جای آب از روغن به عنوان ناقل  استفاده شده. روغن توسط المنت ها گرم می شود و در حالی که به طور مداوم در حرکتی چرخشی روغن گرم با روغن سرد جایگزین می شود گرم شدن محیط به وسیله رادیاتور صورت می گیرد. 
نوع دیگری از بخاری برقی بخاری برقی تابشی است که مشمول طرح خرید اقساطی بخاری برقی می باشد. این بخاری که یکی از محصولات پر مصرف است طرفداران زیادی نیز دارد. در این بخاری المنت ها گرما را ایجاد می کنند و جریان گرما  و حرارت به شکل تابشی از محیط گرم به محیط سرد منتقل می شود. در سال های اخیر علی رغم هزینه بالای استفاده از این نوع بخاری های برقی، به کار گیری این نوع بخاری ها جهت گرم کردن فضا های رو باز مورد توجه و استقبال بالایی قرار گرفته است. چرا که ایجاد فضای دل انگیز گرم در فصل های سرد سال و متمایز بودن در ارائه خدمات بازگشت هزینه را با جذب مشتری و افزایش تعداد مراجعین تضمین می کند. به ویژه این که بخاری های برقی در شرایط که عملکرد سیستم های گرمایشی دچار اشکال می شود یا امکان پوشش دهی کاملی را ندارند به عنوان یک منبع گرمایشی کمکی به کار گرفته می شوند.  

خرید اقساطی کولر گازی

در تابستان سرمایش خانه‌ ها، به یک دغدغه جدی برای افراد تبدیل می ‌شود. همه افراد در فصل گرما به‌ دنبال راهی برای خنک نگه ‌داشتن خانه ‌های خود هستند. امروز وسیله‌ های زیادی، برای خنک نگه ‌داشتن خانه‌ ها در فصل گرما به‌ وجود آمده است که هر کدام از این وسیله ها دارای کاربرد های مختلفی هستند. یکی از وسیله‌ هایی که امروز برای استفاده در فصل گرما ساخته‌ شده است کولر است. کولر در دو نوع آبی و گازی تولید می‌ شود. مناطقی که دارای گرمای زیادی هستند و دما تا حد قابل‌ توجهی در آن مناطق بالا می‌ رود، معمولاً باید برای خنک نگه‌ داشتن خانه ‌ها از کولر گازی استفاده کنند. کولر گازی، به نسبت کولر آبی می ‌توانند سرمای بیشتری را برای خانه تولید کند. همچنین سرمای تولید شده توسط این کولر ها، همانند کولر های آبی مرطوب نیست. به همین علت است که سرمای کولر گازی، مطلوب ‌تر است.
کولر گازی به نسبت کولر آبی، از قیمت بالاتری برخوردار است. به‌ همین دلیل است که بسیاری از افراد در تهیه این مدل از کولر ها، با قیمت آن‌ ها دچار چالش می ‌شوند. برای بسیاری از افراد خرید یک ‌باره کولر گازی، بسیار سنگین است. امروزه امکان خرید اقساطی کولر گازی بوجود آمده است. خرید اقساطی کولر گازی برای کسانی که توان مالی پرداخت قیمت کولر گازی، به‌ صورت یکجا را ندارند انتخاب بسیار مناسبی است. امروزه بسیاری از فروشگاه ‌های مختلف، عرضه کننده‌ ی انواع مدل‌ های کولر گازی هستند که شما می‌توانید با شرایط خاص این مدل از کولر ها را، به‌ صورت اقساطی تهیه کنید. همچنین افراد می‌توانند متناسب با توان پرداختشان اقدام به انتخاب اقساط کولر گازی کنند. اگر شما هم جزو مشتاقان خریداری کولر گازی هستید می‌ توانید اقدام به خرید اقساطی کولر گازی از فروشگاه‌ های معتبر کنید.

خرید اقساطی کولر آبی

با شروع فصل گرما معمولا محیط خانه ها بسیار گرم می شود و افراد نمی‌ توانند به ‌راحتی در خانه‌ شان زندگی کنند. خنک نگه‌ داشتن خانه در فصل گرما به چالش بسیاری از مردم بدل گشته. امروزه بیشتر افراد در خانه خود دارای سیستم ‌های سرمایشی برای فصل سرما هستند. سیستم‌ های سرمایشی، امروزه در مدل‌ های مختلفی به بازار عرضه می ‌شوند که هرکدام از مدل ‌های مختلف این سیستم‌ ها، دارای ویژگی‌ ها و مزایای مختلفی است. یکی از سیستم‌ های سرمایشی که امروزه از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار است، کولر است. کولر در دو نوع آبی و گازی به بازار عرضه می ‌شود. معمولاً برای مناطقی که کمتر گرم می‌ شوند و دمای هوا تا حد کمتری بالا می ‌رود، از کولر های آبی استفاده می ‌شود. این کولر ها به نسبت کولر های گازی از قیمت کمتری برخوردار هستند و همچنین مصرف کمتری نیز دارند. 
به این دلایل ممکن است که بسیاری از افراد به سمت استفاده از این کولر ها جذب شوند. بسیاری از افراد ممکن است که دارای بودجه ‌ای برای خرید یک کولر آبی نباشند. امروز شرایطی بنام خرید اقساطی کولر آبی بوجود آمده است که افراد می ‌توانند در چند قسط، هزینه کولر آبی خریداری ‌شده شان را پرداخت کنند. فروشگاه ‌های معتبر مختلف که اقدام به ارائه خدمات خرید اقساطی کولر آبی می‌ کنند. مردم با مراجعه به این فروشگاه‌ ها می‌توانند از شرایط خرید اقساطی کولر آبی خبردار شوند. امروزه برای انتخاب فروشگاهی که می ‌خواهند از آن خرید اقساطی انجام دهند، لازم است که به بررسی چند نکته مختلف بپردازید. در ابتدا افراد باید ببینند که محصولات مد نظرشان در فروشگاه مذکور موجود است و یا خیر سپس باید اقساط مختلف کولر های آبی را بررسی کنند و در نهایت شرایطی را بپذیرند که می ‌توانند از پس قسط ‌های آن بربیاید. 

خرید اقساطی پنکه

مسئله سرمایش در فصل ‌های گرم همواره دغدغه ‌ای جدی برای بشر بوده ‌است. در گذر سالیان مختلف بشر سعی کرده‌ است که با استفاده از وسیله‌ های مختلف در فصل تابستان و گرما خودش را خنک نگه دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، وسیله‌های جدیدی برای خنک نگه‌ داشتن به وجود آمده اند. امروز وسیله ‌های مختلفی در انواع مدل ‌ها در بازار وجود دارند که وظیفه سرمایش خانه را به‌ عهده دارد. معمولاً این وسیله‌ ها دارای توان متفاوتی هستند و هر کدام در قسمتی از خانه مورد استفاده قرار می ‌گیرد. یکی از وسیله‌ هایی که برای سرمایش و تهویه هوا، در بازار وجود دارد و دارای طرفداران بسیاری نیز است، پنکه است. پنکه وسیله ‌ای است که با چرخش پره ‌ها، هوای یک خانه را تهویه می‌ کند و باعث خنک ‌تر شدن محیط خانه می‌ شود. 
معمولاً از پنکه در اتاق ‌خواب ها و قسمت ‌های کوچک ‌تر خانه استفاده می ‌شود یا در فصل ‌هایی که هنوز گرمای هوا بسیار آزار دهنده نشده ‌است از پنکه استفاده می‌ شود. پنکه ‌ها معمولاً به نسبت کولر ها دارای قیمت کمتری هستند و بسیار مناسب استفاده در روز هایی که هوا کمتر گرم است هستند. ممکن است بعضی از افراد تمایل به خرید اقساطی پنکه داشته باشند و یا امکان خرید نقدی پنکه را نداشته باشند. امروز امکانی به نام خرید اقساطی پنکه در فروشگاه‌ های مختلف به ‌وجود آمده است که افراد می ‌توانند اقدام به خرید اقساطی پنکه کنند و قیمت پنکه را در چندین قسط پرداخت کنند. این امکان برای کسانی که می‌خواهند برای خانه‌ شان پنکه تهیه کنند و از هزینه کافی برخوردار نیستند، امکان بسیار مهمی است. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به‌ دنبال یک وسیله سرمایشی مناسب برای خانه‌تان هستید و تصمیم به خرید پنکه گرفته‌اید می‌توانید از شرایط خرید اقساطی پنکه بهره‌ مند شوید. 

خرید اقساطی جهیزیه

تهیه وسایل زندگی در ابتدای ازدواج، به چالش بسیاری از مردم تبدیل ‌شده است. معمولاً افراد در هنگام ازدواج،  اقدام به تهیه تمامی وسایل زندگی می‌کنند. تهیه این وسایل به ‌خودی ‌خود کار بسیار سختی است. اما سخت ‌ترین قسمت تهیه این وسایل، هزینه زیادی است که قرار است برای تهیه آن ‌ها  شود. بسیاری از افرادی که اقدام به ازدواج کرده ‌اند، از هزینه‌ های گزاف جهیزیه بر نمی ‌آیند. افرادی که توانایی پرداخت هزینه ‌های جهیزیه را ندارند، به‌ دنبال راهی مناسب برای تهیه جهیزیه هستند. امروزه امکان خرید اقساطی جهیزیه به وجود آمده‌ است. افراد می ‌توانند وسایل مورد نظرشان را به‌صورت قسطی از فروشگاه‌ های معتبر تهیه کنند. معمولاً برای تهیه جهیزیه، باید تعداد زیادی از وسیله‌ های مختلف تهیه شود که تهیه یک ‌باره این وسیله‌ ها، بار سنگینی بر روی دوش افراد است. 
به همین علت است که امروزه فروش اقساطی جهیزیه، دارای طرفداران بسیاری است و بسیاری از مردم سعی به تهیه اقساطی جهیزیه دارند. همچنین تهیه اقساطی جهیزیه، این امکان را در اختیار مردم قرار می ‌دهد که به ‌راحتی بتوانند هر وسیله‌ای که مد نظرشان است را خریداری کنند. امروزه فروشگاه‌ های بسیاری بوجود آمده اند که اقدام به ارائه خدمات خرید اقساطی جهیزیه می‌ کند. شما برای تهیه جهیزیه به‌ صورت اقساطی، در ابتدا باید فروشگاه‌ های ارائه ‌دهنده این خدمات را شناسایی کنید. بعد از شناسایی این فروشگاه‌ ها، لازم است که شما با شرایط و قوانین این فروشگاه‌ ها آشنا شوید و همچنین بررسی کنید که آیا این فروشگاه اجناس مورد نظر شما را دارد و یا خیر پس ‌از این بررسی ‌ها، شما می ‌توانید فروشگاه مورد نظر تان را انتخاب کنید و جهیزیه تان را به‌ صورت قسطی از این فروشگاه ‌ها تهیه کنید. خرید اقساطی جهیزیه باعث می شود که شما به راحتی بتوانید وسایل مورد نظرتان را تهیه کنید. 

خرید اقساطی سشوار

مو یکی از اجزای صورت است که تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره دارد. امروزه اکثر افراد به این نکته واقف هستند و به‌ دنبال راه‌ های مختلفی برای زیباتر شدن موهایشان هستند. امروزه در بازار، وسیله‌ های بسیار زیادی برای زیبایی مو ها به وجود آمده ‌اند که هر کدام از این وسیله‌ ها دارای کاربردی متفاوت هستند. یکی از وسایل آرایشی مو که در بازار وجود دارد و دارای طرفداران بسیار زیادی نیز هست سشوار است. سشوار وسیله ‌ای است که با استفاده از باد گرم، موها را حالت می‌ بخشد. همچنین برای خشک کردن موها نیز می ‌توان از سشوار استفاده کرد. سشوار به‌ علت کاربرد هایی که دارد در بین مردم بسیار محبوب است. به صورتی که شما کمتر خانه‌ ای را می‌ توانید پیدا کنید که در درون آن سشوار وجود نداشته باشد. 
سشوار ها دارای مدل‌ های متفاوتی هستند که هر کدام از این مدل‌ ها دارای کاربرد های مختلف است. معمولاً سشوار ها بسته به ویژگی ‌هایشان دارای قیمت ‌های متفاوتی هستند. اما به‌ صورت معمول سشوار هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند دارای قیمت زیادی نیز هستند. بسیاری از افرادی که می‌ خواهند اقدام به تهیه سشوار کنند، دچار چالش با قیمت سشوار هستند. امکانی که امروز برای خرید سشوار به ‌وجودآمده است، خرید اقساطی سشوار است. این امکان باعث می‌ شود که افراد بتوانند سشواری را که مد نظر دارند خریداری کنند. امروزه فروشگاه ‌های بسیاری وجود دارند که محصولاتی همچون سشوار را به ‌صورت قسطی به مشتریان خود می‌ فروشند. افراد می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه‌ ها از مزایای خرید اقساطی سشوار بهره ‌مند شوند. در ابتدا افراد لازم است که فروشگاه ‌های ارائه ‌دهنده فروش اقساطی سشوار را پیدا کنند و سپس با مقایسه شرایط مختلف فروشگاه ‌ها، یکی از فروشگاه‌ های ارائه‌  دهنده این خدمات را انتخاب کنند و در نهایت اقدام به خرید اقساطی سشوار کنند.

خرید اقساطی اتو مو

خرید اقساطی اتو مو از کلیه مراکز و فروشگاه هایی که در زمینه عرضه و فروش لوازم خانگی فعالیت دارند امکان پذیر می باشد، همانطور که می دانید اتو مو از جمله ابزارهایی می باشد که با استفاده از آن می توان به راحتی و آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن موها را صاف و زیبا کرد. این وسیله بیشتر توسط افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای موهای وز، مجعد یا فرفری و همچنین آن دسته از کسانی که دوست دارند حالت موهای خود را تغییر دهند، به طور کلی باید گفته شود که اتو مو به عنوان یکی از وسایل جهت براق و یکدست کردن موها به شمار می آید. این وسیله علاوه بر صاف کردن برای فر و چین دار کردن مو، چروک دار کردن و موج دار کردن مو نیز کاربرد دارد، البته می بایست این نکته را ذکر کنیم که اگر بیش از اندازه و برای یک دوره زمانی طولانی از اتو مو استفاده نمایید.
ممکن است موهایتان دچار آسیب شود، بنابراین در استفاده از آن زیاده روی نکنید. یکی از مزیت های خرید اقساطی اتو این است که قدرت انتخاب محصول افزایش پیدا می کند  و به شما این امکان را می دهد تا مبلغ خرید اتو مو را چندین مرحله پرداخت کنید، لازم به ذکر است که این کالا در برندها و جنس های مختلف تولید و به بازار عرضه می گردد و هر یک از آنها قیمت های متفاوتی دارند. شما با استفاده از روش خرید اقساطی قادر هستید بدون اینکه میزان پس انداز خود را کاهش دهید بهترین و با کیفیت ترین اتو مو را تهیه کنید، در صورتی که قصد خرید اقساطی اتو مو را دارید بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید که محصول را به صورت اقساطی به فروش می رسانند. 

خرید اقساطی ال جی

برای خرید اقساطی ال جی که یکی از شرکت های شناخته شده در حوزه تولید انواع کالاهای خانگی می باشد می توانید به معتبرترین سایت ها و فروشگاه های اینترنتی سر بزنید، از آنجایی که لوازم خانگی ال جی از کیفیت خوبی برخوردار هستند به همین جهت قیمت آنها نیز نسبتا بالا می باشد. در حال حاضر بسیاری از فروشگاه ها برای اینکه همه افراد توانایی تهیه کالاهای خنگی را داشته باشند و بتوانند از کیفیت بالا این لوازم بهره مند شوند و توجه تعداد زیادی از مشتریان را به سوی خود جلب نمایند برای فروش انواع لوازم خانگی به صورت اقساطی اقدام کرده اند. این مراکز مجرب ترین نیروها را به کار می گیرند تا بهترین نوع کالاها و خدمات را به مشتریان و خریداران ارائه دهند.
هدف اصلی آنها فراهم کردن شرایطی می باشد که کاربران بتوانند به راحتی و بدون اینکه از نظر اقتصادی تحت فشار زیادی قرار گیرند کالای خانگی مورد نیاز خود را خریداری نمایند. انتخاب روش خرید اقساطی ال جی برای افرادی که توانایی پرداخت هزینه های هنگفت کالا به صورت یک جا را ندارند به عنوان بهترین گزینه به شمار می آید، چرا که چنین افرادی قادرند با پرداخت یک مبلغ مناسب به صورت ماهانه محصولی با کیفیت و فوق العاده را تهیه کنند. علاوه بر این مزیت طرح فروش اقساطی ال جی برای کسانی که درآمد پایینی دارند می تواند روش جایگزین خرید محسوب شود، زیرا دیگر نیازی نیست که بابت پرداخت مبلغی زیاد نگرانی داشته باشند و از این طریق مشکلی که در مورد خرید یک محصول گران قیمت داشتند برای همیشه حل خواهد شد. لازم به ذکر است که امروزه نمایندگی ها امکان خرید اقساطی ال جی را با استفاده از روش های مختلف مانند ارائه چک و یا پیش پرداخت برای مشتریان و خریداران فراهم می کنند.

خرید اقساطی سامسونگ

در صورتی که قصد دارید با استفاده از انواع لوازم خانگی سامسونگ منزل خود را شیک و زیبا کنید اما بودجه شما برای پرداخت هزینه آنها کافی نیست می توانید روش خرید اقساطی سامسونگ را مورد استفاده قرار دهید. نمایندگی های سامسونگ با شرایط راحت و آسان انواع کالاهای خانگی را به فروش می رسانند. کامپیوتر، یخچال و فریزر، هود آشپزخانه، ماکروویو، کولر گازی، جاروبرقی، تلویزیون، موبایل و غیره از جمله کالاهایی می باشند که توسط این نمایندگی به صورت اقساطی ارائه می شوند. خوب است بدانید که از طریق سه شیوه ارائه ی چک، سفته و کسر از حقوق تهیه اقساطی لوازم خانگی سامسونگ از مراکز و فروشگاه های که در زمینه فروش اقساطی این محصولات فعالیت دارند به سهولت امکان پذیر است. 
نمایندگی های لوازم خانگی سامسونگ پس از اینکه چک، سفته یا کسر از حقوق را دریافت و قسط بندی را انجام دادند بلافاصله محصول را به  شما تحویل خواهند داد، امروزه بسیاری از فروشگاه ها و نمایندگی های سامسونگ برای عرضه و فروش اقساطی کالاهای خود اپلیکیشن طراحی کرده اند. برای خرید اقساطی سامسونگ می توانید به صورت غیر حضوری تنها با ثبت نام کردن در اپلیکیشن اقدام نمایید، اگر تمایل به انجام خرید حضوری اقساطی دارید می توانید به یکی از نمایندگی ها و فروشگاه هایی که کالاهای سامسونگ را قسطی عرضه می کنند مراجعه کرده و از شرایط لازم مطلع شوید. فروشگاه ها با فروش قسطی محصولات سامسونگ سعی دارند قدرت خرید کاربران را بالا برده و بهترین شرایط خرید را برای آنها به وجود آورند، توجه داشته باشید که ممکن است شرایط فروش اقساطی برخی از فروشگاه ها با یکدیگر متفاوت باشد. به همین جهت قبل از خرید اقساطی سامسونگ توصیه می شود که ابتدا به طور دقیق و کامل از شرایط و نحوه پرداخت اقساط مطلع شوید.

خرید اقساطی بوش

با توجه به اینکه تعداد زیادی از افراد قصد تهیه کالاهای خانگی بوش که جزء بهترین و با کیفیت ترین وسایل به حساب می آیند را برای منزل خود دارند ولی بالا بودن قیمت کلاهای بازار لوازم خانگی آنها را از خرید منصرف کرده است، بنابراین بسیاری از فروشگاه ها همکاری خود را با برند معتبر بوش آغاز کرده اند. خرید اقساطی بوش از جمله فرصتی می باشد که این فروشگاه ها برای مشتریان و طرفداران برند بوش فراهم کرده است، نمایندگی هایی که در زمینه فروش و عرضه کالاهای بوش فعالیت می کنند برای اینکه مشکل مشتریان را حل نمایند سقف پرداخت اقساط 6 ماهه، 18 ماهه و 24 ماهه را برای آنها درنظر گرفته اند. همانطور که اشاره کردیم خرید کالاهای خانگی بوش به صرف هزینه های بسیار بالایی نیاز دارد.
اکثر خانواده ها توانایی پرداخت این هزینه ها را ندارند، ولی در حال حاضر خرید اقساطی بوش مناسب ترین روش به منظور برطرف کردن مشکلات چنین خانواده هایی می باشد. اگرچه این شیوه خرید برای افراد شرایطی را فراهم می کند تا در زمان خرید قسمتی از هزینه را به جای پرداخت کل هزینه کالا بپردازند اما  باید یک نکته را مورد توجه قرار دهید. شرایط خرید اقساطی بسیاری از فروشگاه ها به گونه ای بوده است که مشتریان بدون داشتن ضامن، چک کارمندی و یا ارائه سفته نمی توانند برای خرید اقساطی کالاهای خانگی بوش از اکثر فروشگاه ها اقدام نمایند، به علاوه بعضی از این فروشگاه ها در فروش اقساطی قیمت نهایی کالا را تا حدودی افزایش می دهند. در نتیجه بیشتر خانواده از خرید محصولات بوش به صورت اقساطی حتی با داشتن کمترین سود اجتناب می کنند، در حقیقت سود اضافه شده به قیمت کالا  توسط فروشندگان افراد باعث شده است تا افراد از روش خرید اقساطی بوش استفاده نکنند.  

خرید اقساطی اسنوا

برای مطلع شدن از شرایط خرید اقساطی اسنوا می بایست به سایت و فرشگاه های عرضه کننده قسطی کالاهای برند اسنوا مراجعه نمود، بالا بودن قیمت لوازم خانگی به عنوان یکی از مهمترین مشکلات تعداد زیادی از زوج هایی جوان به شمار می آید که قصد خرید جهزیه را دارند. به همین جهت اکثر افراد در جستجو شرایط خاصی می باشند تا از طریق آن توانایی خرید محصولات مورد نیاز خود را داشته باشند، همانطور که می دانید مورد استفاده قرار دادن کالاهای خانگی جهت زندگی کردن در یک خانه اعم از کوچک یا بزرگ ضروری می باشد. شرکت اسنوا جزء یکی از برندهای داخلی محسوب می شود که از سال 1384 تا به امروز در زمینه تولید و عرضه بهترین و با کیفیت ترین لوازم خانگی فعالیت می کند.
افرادی که قصد تهیه محصولات خانگی مرغوب را دارند باید بدانندکه انتخاب این برند بهترین گزینه خواهد بود. فروش کالاهای اسنوا به صورت اقساطی منجر شده تا این برند در میان مردم به محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کند، خرید اقساطی اسنوا می تواند فواید بسیار زیادی داشته باشد. امروزه بیشتر سایت های اینترنتی و همچنین نمایندگی ها انواع لوازم خانگی اسنوا را به صورت قسطی و آنلاین به مشتریان ارائه می دهند، برخی از این مراکز بدون پرداخت هزینه یا پیش پرداختی کالاها را عرضه می نمایند. یکی از نکاتی که باید در زمان خرید اقساطی مورد توجه قرار دهید این است که محصول گران قیمت را انتخاب نکنید، برای مثال نیازی نیست که یخچال با سایز بزرگ را خریداری کنید، توصیه می شود با توجه به تعداد اعضای خانواده این کالا را تهیه نمایید. قیمت خرید اقساطی اسنوا و قیمت نقدی یکسان است و آن فقط از نظر بهره بانکی با قیمت خرید نقدی تفاوت دارد که در برابر باز پرداخت طولانی مدت منطقی می باشد.  
 

جمع بندی 
امروزه بسیاری از افراد در تلاش هستند که با خرید اقساطی، به تمامی وسایلی که نیاز دارند دست پیدا کنند، چراکه به دلیل گران بودن برخی از وسایل خانه، بسیاری از افراد نمی توانند مایحتاج خود را تهیه کنند. بنابراین شما می توانید اگر قصد دارید برای خود جهیزیه خریداری کنید، می توانید با خرید اقساطی لوازم خانگی در مدت زمان مقرر با پرداخت اقساط خود، تمامی جهیزیه خود را خریداری کنید. 
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت