اطلاعیه آسان سنتر
اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

خرید اقساط گوشی سامسونگ

با پیشرفت فناوری و تولید گوشی های هوشمند پیشرفته که هر چند ماه با تکنولوژی های جدیدتری به بازار می آیند، مردم رغبت فراوانی پیدا می کنند که گوشی های خود را هر چند وقت یک بار تعویض کنند. شرکت سامسونگ نیز مانند دیگر شرکت های فروش موبایل هر چند ماه یک بار گوشی های جدیدتری را به بازار عرضه می کند. اما قیمت بالای این گوشی ها کار را برای اغلب مردم سخت کرده است و فقط قشر به خصوصی از مردم قادر هستند که به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای این گوشی ها را خریداری کنند. هر فردی در زمان خرید گوشی علاقمند است جدیدترین گوشی و به روزترین گوشی برند مد نظرش را خریداری کند. فروشگاه های فروش گوشی این روزها به دلیل تمایل مردم به خرید گوشی و بالا بودن قیمت گوشی ها اقدام به فروش اقساطی کرده اند. در ادامه این مطلب قصد داریم راجع به چگونگی خرید اقساطی گوشی توضیحات لازم را بدهیم.
 

قیمت گوشی های سامسونگ قسطی به چه چیز هایی بستگی دارد؟

شرایط خرید قسطی گوشی

شرکت سامسونگ یکی از برترین شرکت های تولید گننده گوشی موبایل است. این شرکت برای اینکه از شرکت های رقیب خود عقب نمانند گوشی های جدید و مدرنی را هر ساله روانه بازار می کنند. بسیاری از مردم نیز تمایل به خرید گوشی های جدید مخصوصا خرید گوشی های برندهای معروف مانند سامسونگ را دارند. به همین دلیل خیلی از مردم به فکر خرید اقساطی گوشی هستند. اما موضوعی که بیشتر مردم در زمان خرید اقساط گوشی از آن اطلاع ندارند هزینه ای است که باید برای یک گوشی در شرایط قسطی پرداخت کنند. وقتی گوشی را قسطی خریداری می کنیم با توجه به کارمزد فروشنده و مالیات بر درآمدی که باید پرداخت کند، قیمتی که خریدار باید پرداخت کند کمی بالاتر از قیمت واقعی گوشی است. بنابراین شما در زمان خرید قسطی گوشی با جمع بستن پیش پرداخت و قسط ها هر ماه خود متوجه خواهید شد که گوشی به شما گران تر فروخته شده است. 

اصول خرید اقساطی گوشی سامسونگ

در زمان خرید و فروش گوشی باید برخی اصول را رعایت کرد که مهمترین آن وجود یک توافقنامه بین فروشنده و خریدار است. تنوع فروش قسطی به شیوه های مختلف باعث شده است که بسیاری از خریداران ندانند که فروشنده با چه فرمولی قیمت نهایی گوشی قسطی را محاسبه می کند. به این دلیل که در زمان خرید قسطی گوشی، گوشی در اختیار خریدار قرار می گیرد، اما فروشنده تمام هزینه را دریافت نمی کند بنابراین فروشنده ها معمولا ضمانتی از خریدار دریافت می کنند. این ضمانت می تواند چک، سفته و یا حتی  گواهی کسر از حقوق باشد. بنابراین خرید قسطی گوشی مخصوصا به صورت اینترنتی نیازمند اعطای برخی ضمانت نامه ها است تا ریسک فروش این گوشی ها برای فروشنده به حداقل برسد.
 

فروش قسطی گوشی اینترنتی

خرید گوشی قسطی بدون چک و پیش پرداخت

امروزه فروشنده ها برای فروش کالاهای خود و جذب بیشتر مشتریان روش های مختلفی را به مشتریان پیشنهاد می  دهند. در حقیقت روش های نوینی که هم کار مشتری و هم کار فروشنده را راه می اندازد. برخی از مشتریان توان پرداخت پیش پرداخت ندارند و قصد خرید گوشی از دم قسط دارند و دست چکی هم ندارند که چک به عنوان ضمانت پرداخت کنند. در چنین مواقعی فروشنده از مشتریان معمولا سفته و یا گواهی کسر از حقوق می گیرد و به مشتریان کالا را با محاسبه کارمزد می فروشد. البته خریدار عزیز در این روش باید بداند که میزان بازپرداخت بسیار بیشتر خواهد شد. در واقع خریدار هر چقدر از هزینه را که پیش پرداخت کند دیگر نیازی به اعطای کارمزد برای آن مقدار نیست و به همین دلیل نیز خرید از دم قسط باعث بالا رفتن قیمت کالا تا حد زیادی می شود.
 

خرید گوشی قسطی بدون چک و پیش پرداخت

فروش قسطی گوشی اینترنتی

حتی با وجود تمامی ضمانت هایی که دریافت می شود ممکن است که فرد نتواند از پس پرداخت هزینه های خرید قسطی گوشی بربیاید. امروزه در فروش قسطی اینترنتی کالا فروشنده از سامانه بای چک استفاده می کنند. مشتری در زمان خرید باید اطلاعات خود را در سامانه بای چک وارد کند و میزان پیش پرداخت و تعداد قسط های خود را در آن سامانه انتخاب کند. سامانه بای چک بعد از بررسی اطلاعات حساب مشتری با پیامک میزان مبلغی که مشتری می تواند پرداخت کند را اعلام می کند. این سامانه به فروشندگان تا حدودی این اطمینان را می دهد که هزینه گوشی حتما در آینده پرداخت خواهد شد.

قیمت گوشی های سامسونگ قسطی به چه چیز هایی بستگی دارد؟

با توجه به توضیحاتی که تا اینجای متن دادیم حتما متوجه شده اید که هزینه گوشی خریداری شده به صورت نقد و قسطی متفاوت است. مواردی که بر قیمت گوشی قسطی تاثیر می گذارد عبارتند از بیعانه یا پیش پرداخت، دوره پرداخت یا تعداد اقساط و سود یا کارمزد فروشنده. دوره پرداخت در فروش قسطی موبایل می تواند از 3 ماه تا 3 سال متغیر باشد و هر چه تعداد اقساط بالاتر برود قیمت گوشی نیز با توجه به سود حاصل از مالیات بالاتر خواهد رفت. 

جمع بندی
خرید قسطی گوشی سامسونگ یکی از روش هایی است که به افراد مختلف کمک می کند که گوشی مورد علاقه خود از این شرکت معتبر را بدون دغدغه خریداری کنند. در حقیقت با پیشرفت فناوری و روانه شدن تعداد بالای گوشی های های هوشمند سامسونگ به بازار، اغلب مردم تمایل به خرید مدل های جدید آن را دارند. از طرفی اغلب کارها و ارتباطات مردم نیز از طریق گوشی های هوشمند انجام می گردد و داشتن این گوشی ها به نوعی ضرورت تبدیل شده است. امروزه بسیاری از فروشندگان با گذاشتن شرایط مختلف مثل فروش قسطی موبایل با چک یا بدون چک و با گرفتن سفته و یا ضمانت های مختلف اقدام به فروش این گوشی ها به صورت قسطی می کنند. فروش قسطی گوشی های سامسونگ در جهت رفاه حال مشتریان ایجاد گردیده و روشی مطمئن برای خرید گوشی است.

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

راه ارتباطی
تماس
واتساپ
طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت