اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

جاروبرقی فیلیپس مدل 9174

جاروبرقی یکی از وسایلی است که با پیدایش کمک بسیار زیادی به افرادی که در خانه های بزرگ زندگی می کردند، کرد. چرا که در گذشته به دلیل بزرگ بودن خانه های افراد، استفاده از جارو دستی برای جارو کشیدن همه فضاها، کاری بسیار دشوار بشمار می رفت. بنابراین بسیاری از افراد به دلیل استفاده از جاروهای دستی، به شدت خسته می شدند و به عارضه های زیادی چون کمردرد و آرتروز زانو دچار می شدند. پیدایش جاروبرقی به بشر کمک کرد، تا بدون هیچگونه خستگی تمامی فضاهای خانه خود را تمیز کند. جاروبرقی های گذشته به صورت سطلی بودند، و افراد برای تخلیه کردن زباله های درون جاروبرقی به ناچار محتویات کل سطل را خارج می کردند. ولی امروزه استفاده از جاروبرقی های کیسه ای سبب شده که بسیاری از افراد دیگر بعد از هربار جارو کشیدن مجبور به تخلیه سطل جارو نشوند. این روزها جاروبرقی فیلیپس، یکی دیگر از جاروبرقی هایی است که بسیاری از افراد آن را به عنوان جارو برای خانه خود انتخاب و خریداری می کنند. 

 

خصوصیات مهم جاروبرقی فیلیپس مدل 9174

 جاروبرقی فیلیپس مدل 9174 چه ویژگی هایی دارد؟

این روزها قدرت مکش موتور جاروبرقی یکی از مهمترین مواردی است که بسیاری از افراد در هنگام خرید به آن توجه کرده و براساس آن خرید می کنند. این محصول از کمپانی با کیفیت هلندی فیلیپس عرضه شده است. جاروبرقی 2200 وات فیلیپس این امکان را به کاربر می دهد که به راحتی بتواند هر آنچه که در نظر دارد از روی زمین بردارد، و همه جا را پاک و تمیز نماید. این جاروبرقی دارای کیسه ای به ظرفیت 4 لیتر بوده و می تواند به میزان 4 لیتر از زباله، گرد و خاک را درون خود جای دهد. این جاروبرقی به دلیل داشتن قدرت مکش 2200 وات توانسته است در بین سایر جاروبرقی ها مکش بالایی را به خود اختصاص دهد. یکی از مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که هرچه قدرت مکش یک جاروبرقی بالا برود، طبیعی است که زمان جاروبرقی کشیدن به شدت کاهش می یابد، و این موضوع می تواند برای موتور جاروبرقی مفید باشد. 
 

جاروبرقی فیلیپس مدل 9174 چه ویژگی هایی دارد؟

خصوصیات مهم جاروبرقی فیلیپس مدل 9174

جاروبرقی فیلیپس مدل 9174 از یک کیسه دائمی بهره مند شده است. ظرفیت این کیسه 4 لیتر بوده است و همچنین از تکنولوژی های مهم به کار رفته در این نوع جاروبرقی می توان به نمایش پر بودن مخزن آن اشاره کرد. نمایشگر پر بودن مخزن می تواند، به شما نشان دهد که کیسه پر شده و آن را خالی نمایید. چرا که در صورت پر بودن بیش از حد کیسه احتمال اینکه به دستگاه ضربه وارد شود، بسیار بالا است. استفاده از سه عدد چرخ لاستیکی در زیر جاروبرقی می تواند به این دستگاه کمک کند، تا راحت تر جابه جا شود. استفاده از دکمه خاموش و روشن می تواند به شما کمک کند تا به راحتی از آن استفاده نمایید. استفاده از دکمه سیم جمع کن می تواند به شما کمک کند تا به راحتی سیم جاروبرقی خود را جمع کرده و آن را در مکان خود قرار دهید. 
 

جاروبرقی فیلیپس مدل 9174

مشخصات فنی جاروبرقی فیلیپس مدل 9174

اگر قصد خرید این مدل جاروبرقی را دارید، بهتر است که قبل از خرید با مشخصات فنی این دستگاه آشنا شوید. 
●    استفاده از نمایشگر پر بودن کیسه
●    لوله خرطومی با حالت تلسکوپی 
●    استفاده از فیلتر Hepa13
●    قابل شستشو بودن فیلتر 
●    طراحی زیبا
●    وجود پاکت S BAG
●    مجهز بودن به تکنولوژی Airflow max

قبل از خرید جاروبرقی باید به چه مواردی توجه نماییم؟

بسیاری از افراد قبل از اینکه اقدام به خرید جاروبرقی بکنند، بهتر است با برخی از موارد آشنا شوند، تا بتوانند خرید خوبی داشته باشند. نیاز خود را مشخص کنید، قدرت مکش جاروبرقی، در دسترس بودن قطعات و خدمات پس از فروش، صدای جاروبرقی، وزن جاروبرقی و مانور پذیری جاروبرقی از جمله موارد مهمی است که باید قبل از خرید این محصول به آن توجه شود. قدرت مکش جاروبرقی هرچه بیشتر باشد، زمانی که شما برای جارو کشیدن اختصاص داده اید را به شدت کاهش می دهد. همانطور که می دانید در دسترس بودن قطعات مورد نظر برای تعمیر این دستگاه، می تواند به شما این امکان را بدهد که به راحتی در هر زمانی که قطعات جاروبرقی شما نیاز به تعمیر و تعویض داشت این کار را انجام دهید. داشتن برگه ضمانت نامه، یک اصل مهم برای خرید هر محصول برقی به شمار می رود. بنابراین در هنگام خرید، این مورد را لحاظ کنید. صدای جاروبرقی می تواند بر روی آرامش و اعصاب افراد اثر بگذارد، بنابراین سعی کنید از جاروبرقی استفاده کنید که صدای آن پایین است. پایین بودن وزن جاروبرقی می تواند سبب شود که شما به راحتی آن را حرکت بدهید. بنابراین در هنگام خرید جاروبرقی به داشتن چرخ در زیر آن و وزن آن توجه نمایید. جابه جایی جاروبرقی در مسیرهای مختلف می تواند این امکان را به شما بدهد، که شما به راحتی آن را حرکت بدهید.
پس:
●    اگر قصد خرید جاروبرقی دارید، به قدرت مکش بالای آن توجه نمایید.
●    اگر قصد خرید جاروبرقی را دارید، به در دسترس بودن تک تک قطعات آن توجه نمایید. 
●    اگر برای جهیزیه خود جاروبرقی می خرید، به برگه ضمانت نامه آن توجه نمایید.
●    اگر برای جهیزیه خود جاروبرقی می خرید، به وزن کم آن و جابجایی آسان آن دقت نمایید. 
بنابراین شما می توانید به راحتی با خرید جاروبرقی فیلیپس مدل 9174 به تمامی امکانات و قابلیت هایی که یک جاروبرقی خوب دارد، دست پیدا کنید. چرا که این مدل جاروبرقی توانسته است در بین تمامی برندها، نیازهای مشتریان را به صورت تمام و کمال برطرف نمایید. 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت