سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ماشین ظرف شویی دوو مدل DWK-2560

ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560 یکی از جدیدترین مدل ظرفشویی های شرکت دوو است. محصولات خانگی دوو یکی از معروفترین شرکت های لوازم خانگی در جهان است و محصولات این شرکت در تمام جهان به کیفیت و طراحی جذابی شهرت یافته است. ظرفشویی مدل 2560 تکمیل شده ظرفشویی مدل 1560 دوو است. ظرفشویی 2560 دوو با ظرفیت بالا و 15 نفره است و برای خانواده های پرجمعیت و یا خانواده هایی که اهل مهمانی دادن هستند بسیار مفید است. اگر شما نیز به دنبال یک ظرفشویی با عملکرد و کیفیت بالا و 15 نفره هستید، این مدل ماشین ظرفشویی بسیار مناسب شما خواهد بود. در ادامه متن به ویژگی و مشخصات این ماشین می پردازیم.
 

Image

قابلیت های منحصر به فرد ماشین ظرفشویی DWK-2560

ماشین ظرفشویی دوو مدل 2560 یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی حال حاضر است. امروزه ظرفشویی های 5، 6 و حتی 8 نفره ساخته شده است که به آن ها ظرفشویی های رومیزی گفته می شود. در این ماشین ها درست است که مشکل جای ماشین در خانه حل شده است اما هنوز هم بزرگترین ایراد آن ها مشکل شستشوی قابلمه ها و ظروف بزرگ است. ماشین ظرفشویی دوو 2560 با ظرفیت بالایی که دارد هرچند که نوعی ماشین ظرفشویی رومیزی است اما این مشکل را به خوبی حل کرده است. در ادامه دو ویژگی مهم این ماشین ظرفشویی و وجه تمایز آن با دیگر ماشین ها را نام می بریم.

شستشوی سریع ظروف 

یکی دیگر از ویژگی های مهم این مدل ظرفشویی شستشوی سریع آن است. در این ظرفشویی نیازی نیست که برای شستشوی ظرف ها چندین ساعت منتظر شوید و می توانید فقط با گذشت یک ساعت ظروف خود را بشویید. این برنامه به طور معمول درشستشوی ظروف روزانه کاربرد دارد. از طریق این برنامه ظرف های شما در یک ساعت به طور کامل شسته و خشک می شود. 

برنامه آبکشی پیش از شستشو

زمانی که بارگذاری ظرف ها به طور کامل انجام نشده است و هنوز هم می خواهید قبل از اضافه کردن ظروف دیگری را به ماشین اضافه کنید می توانید از برنامه آبکشی قبل از شستشو استفاده کنید. این کار باعث می شود که ظروف به دلیل مواد غذایی که روی آن چسبیده است بوی بدی نگیرند. یکی دیگر از فواید برنامه شستشو قبل از آبکشی این موضوع است که دیگر نیازی نیست که ظروف را قبل ار قرار دادن در ظرفشویی خودتان آبکشی کنید و فقط به طور کامل خالی کردن آن ها از مواد غذایی کفایت می کند. در برخی از ماشین های ظرفشویی قدیمی که این برنامه را نداشتند، باید مواد غذایی و چربی های که روی ظرف ها بوده را  قبل از قرار دادن در ظرفشویی آبکشی کرد. این موضوع خود زمان زیادی را می گیرد. 
 

Image

 

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد بالایی 

یکی دیگر از مشخصات این ظرفشویی که نسبت به مدل 1560 ارتقا پیدا کرده است. قابلیت تنظیم سبد بالایی در ظرفشویی است. با بالا بردن این سبد می توان در سبد پایینی ظروف بزرگتری را قرار داد و یا با پایین آوردن آن می توان ارتفاع سبد بالایی را بیشتر کرد و ظروف بیشتری را در این ماشین قرار داد. 

مشخصات کلی ظرفشویی مدل DWK-2560 

ماشین ظرفشویی دوو مدل 2560 نوعی ماشین رومیزی است و دارای 6 برنامه شستشو است. این ماشین همچنین دارای قابلیت شستشو با قرص، برنامه شستشو در 60 دقیقه، شسشتوی سریع در 19 دقیقه و برنامه شستشوی اقتصادی است. این ماشین دارای دو بازو آبپاش و یک آبفشان سقفی است. یکی دیگر از ویژگی های این ماشین ظرفشویی قابلیت شستشو با تاخیر است. چنانچه از این برنامه استفاده کنید می توانید برای شستشو زمانی را معین کنید و ماشین در زمان معین شده شستشو را آغاز کند. این ماشین همچنین دارای سیستم عیب یاب هوشمند و سیستم کنترل نشتی آب است. ماشین ظرفشویی دوو مدل 2560 دارای دو بازوی آبپاش و یک آبفشان سقفی است. به طور کلی مشخصات ظاهری این ماشین ظرفشویی عبارتنداز :

 

Image

 

ویژگی های ماشین های ظرفشویی دوو

استفاده از ماشین های ظرفشویی دوو به شما این امکان را می دهد که در مصرف آب صرفه جویی کنید. در بسیاری از ماشین های ظرفشویی مقدار آب مصرفی از مقدار آبی که با شستن دستی ظرف مصرف می شود، بسیار بالاتر است. بنابراین در زمان خرید ماشین ظرفشویی حتما میزان مصرف آب این ماشین ها را با یکدیگر مقایسه کنید. یکی از ویژگی های مثبت ماشین ظرفشویی دوو داشتن قفسه هایی از جنس استیل یا همان فولاد ضد زنگ است. برخی از ماشین ها قفسه هایی با لعاب های پلاستیکی دارند که ممکن است زنگ بزنند. تمامی ماشین های ظرفشویی دارای قابلیت اتصال به آب گرم رادارند. اما ماشین ظرفشویی دوو در کنار اتصال به آب گرم کن خود نیز آب را گرم می کند و این باعث بالاتر رفتن درجه آب و ضدعفونی ظرف ها می شود.
  

Image


به طور کلی ماشین ظرفشویی دوو دارای قابلیت های بسیار زیادی است و چنانچه قصد خرید ماشین ظرفشویی با گنجایش بالا و قابلیت های گوناگون را دارید، این ماشین می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.


جمع بندی

ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560 مدل ارتقا داده شده و بهبود یافته ماشین ظرفشویی مدل 1560 است. این ماشین دارای قابلیت ها و ویژگی های بسیار زیادی است. از جمله قابلیت های این ماشین ظرفشویی قابلیت شسشتوی سریع در 60 دقیقه، آبکشی قبل از شستشو و داشتن 6 برنامه مختلف شستشو است. این ماشین دارای گنجایش بالا است و به صورت رومیزی استفاده می شود. ماشین های ظرفشویی دوو به دلیل استفاده از فناوری های جدید، سیستم های هوشمند، استفاده آسان و قیمت مناسب محبوبیت زیادی در میان مردم جهان پیدا کرده اند.
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت