اطلاعیه آسان سنتر
اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

تاریخچه شرکت سام

شرکت سام شرکتی معتبر و ایرانی است که به تازگی وارد تولید محصولات و لوازم خانگی شده است و در این مدت کم توانسته است توجه خریداران ایرانی را به خود جلب کند. این شرکت انواع محصولات خانگی کوچک مانند بخار شور، جارو برقی، اتوبخار، آبمیوه گیری و محصولات مشابه دیگر، انواع محصولات خانگی بزرگ مانند یخچال و جارو برقی و سیستم های تهویه مطبوع را به بازار عرضه کرده است.
 

سام


با توجه به نوسانات ارزی در چندین سال اخیر و تحریم های متعدد برای عدم ورود محصولات خارجی به کشور، زمینه برای شناخت برندهای ایرانی باز شده است و همین امر تحولات عظیمی را در بخش تولیدات داخلی ایران به وجود آورده است. بسیاری از کارشناسان اقتصادی بر این عقیده هستند که به زودی برندهای ایرانی می توانند به جایگاه قابل توجه ای در منطقه دست پیدا کنند و به یکی از گزینه های اصلی خرید برای بسیاری از افراد تبدیل شوند.

تاریخچه شرکت سام

این برند در سال 1392 توسط گروهی از مدیران و متخصصان خبره در زمینه تولید لوازم خانگی تاسیس گردید. شرکت سام الکترونیک سال ها به عنوان نمایندگی محصولات سامسونگ در ایران فعالیت داشت، اما پس از اعمال تحریم ها و خروج سامسونگ از ایران، این شرکت تصمیم گرفت تا جایگزینی مناسبی را برای محصولات سامسونگ در ایران معرفی کنید و از همین رو یکی از زیرمجموعه های این شرکت را برای این هدف در نظر گرفت.
 برند سام از آغاز فعالیت به دو بخش تولید لوازم خانگی بزرگ و کوچک و تولید سیستم های تهویه مطبوع تقسیم شد. با اینکه برند سام مدت زمان کمی است که به بازار تولید محصولات خانگی وارد شده است، اما توانسته است بیش از 130 محصول را به بازار عرضه کند و همین امر نشان دهنده دانش و تخصص مدیران این مجموعه است. این برند محصولات خود را از طریق چند تامین کننده خارجی در آسیا تولید می کند و در تلاش است تا با مذاکرات جدید در آسیا و اروپا تامین کنندگان خود را گسترش دهد.
 

تاریخچه شرکت سام


کیفیت محصولات این برند بسیار بالا هستند و همین امر سبب شده است که در این زمان اندک بتواند توجه و رضایت خریدران ایرانی را جلب کند. این شرکت اکنون بیش از 525 نمایندگی فعال در سراسر کشور دارد که وظیفه فروش و ارائه خدمات به مشتریان را بر عهده  دارند. با توجه به این موضوع که تمامی برندهای معتبر در سراسر دنیا شعار منحصر به فردی دارند، مدیر عامل شرکت سام هدف خود را در شعار این شرکت گنجانده است محصول خوب، قیمت خوب و خدمات خوب این شرکت روند رو به رشدی را در زمینه تولید محصولات خانگی پیش رو گرفته است و به عقیده کارشناسان به زودی به یکی از برندهای بزرگ ایرانی تبدیل خواهد شد.

برند سام

این برند تلاش می کند تا با ارائه خدمات مناسب به مشتریان خود رضایت آن ها را از محصولات خود بالا ببرد. ارائه گارانتی معتبر یکی از خدمات مهم این برند به شمار می رود. با اینکه شرکت سام به تازگی فعالیت خود را به عنوان برندی مستقل و ایرانی شروع کرده است اما توانسته است استانداردهای روز دنیا را در ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود حفظ کند. این برند تلاش کرده است تا  با پیوستن به کمپین های مهم توجه خود را به امور مهم در دنیا نشان دهد.
در 15 اسفند سال 1396 برند سام در مراسم روز درختکاری حضور یافت و همین امر توجه مدیران این مجموعه را به تولید محصولات بر اساس استانداردهای روز دنیا و مطابق با محیط زیست نشان می دهد. حرکت های نمادین از سوی شرکت های معتبر ایرانی می تواند زمینه ساز تحولات عظیم فرهنگی در سطح جامعه باشد و این برند دغدغه و اهمیت این موضوع را با این حرکت نشان داده است.
 

برند سام


این شرکت تا به حال توانسته است افتخارات زیادی را کسب کند و همین امر نشان می دهد که استانداردهای کیفی برای تولید این محصولات در نظر گرفته شده اند. در سال 1394 این شرکت موفق به اخذ نشان چهره های ماندگار گردید و در همین سال تندیس 5 ستاره طرح رتبه بندی کالا و خدمات نیز به این شرکت تعلق گرفت.  
موفقیت های این شرکت ادامه داشت و در سال ها بعد نیز توانست موفقیت های چشمگیری را تکرار کند. در سال 1396 این شرکت موفق به اخذ نشان عالی مدیریت گردید و در همین سال تندیس اعتبار سنجی را از آن خود کرد. این افتخارات برای این برند بسیار مهم هستند و انتظار می رود به زودی بتوانند بخش بزرگی از بازار ایران را به تولید محصولات خود اختصاص دهند. اگر این موفقیت ادامه داشته باشد و این برند بتواند بر بازار کشور غالب شود امید می رود که به زودی برندهای ایرانی در بسیاری از کشورهای منطقه نیز به فروش برسند و همین امر زمینه را برای همکاری های بین المللی و منطقه ای آماده می کند.

نمایندگی سام

یکی از نکات بسیار مهمی که هر برندی برای گسترش کیفیت و معرفی خود در بازار باید در نظر داشته باشد حضور فعال آن در تمامی شهرها و یا دست کم شهرهای اصلی کشور است. همین امر سبب می شود که خریداران تمایل بیشتری به خرید محصولات ایرانی نشان دهند و برندهای ایرانی را در زمینه انواع محصولات الکترونیکی بشناشند.
این برند، همانند بسیاری از برندهای معتبر دیگر، تلاش کرده است تا نمایندگی هایی در سراسر کشور داشته باشد و امروزه این برند در شهرهای مرکزی ایران مانند تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و بسیاری از شهرهای مهم دیگر نمایندگی فعال دارد. برند سام در کنار فروش محصولات، به خدمات پس از فروش نیز توجه بسیار زیادی دارد و همین امر سبب شده است که جایگاه ویژه ای در میان خریداران پیدا کند.
 

نمایندگی سام


یکی از رازهای موفقیت در بازار کسب و کار ایجاد تعاملی دوستانه با مشتریان است. محصولات این برند همگی دارای ضمانت نامه معتبر هستند. همچنین خدمات متنوعی از سوی نمایندگی های این برند برای پوشش نیازهای مشتریان پس از فروش این محصولات انجام می شود. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که حرکت خریداران ایرانی به سوی برندهای ایرانی در چند سال اخیر سبب شده است که استعداد و توان بالقوه بسیاری از مهندسان و صنعتگران ایرانی مشخص شود و آن ها بتوانند به جایگاهی که به دنبال آن بوده اند برسند.

 

 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

راه ارتباطی
تماس
واتساپ
طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت