اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ساید بای ساید دوو مدل d2s-0034 mw

دوو یک شرکت کره ای بوده و مرکز اصلی آن در شهر سئول کره جنوبی واقع شده است. این شرکت لوازم خانگی بسیار با کیفیتی را تولید کرده و یکی از مدرن ترین این وسایل یخچال ساید بای ساید محسوب می شود. یکی از جدیدترین مدل های این نوع یخچال d2s-0034 mw است. طراحی این دستگاه بسیار خاص و جذاب بوده که موجب جذب افراد زیادی برای خرید آن می شود. مشخصاتی که بر روی این دستگاه تعبیه شده با برخی از مدل های آن تفاوت دارد. این محصول جزو سری Fresh land محصولات دوو بوده و به صورت Door to Fresh Land ساخته شده است. قدرت موتور این دستگاه بسیار پرتوان بوده و در رنگ های وایب استیل، استیل و نیز سفید در بازار های مختلف به فروش می رسد. فناوری ها و سیستم های متعددی در این محصول تعبیه شده که موجب افزایش کارایی آن شده است. در ادامه این مقاله شما را با مشخصات، طراحی، کمپرسور اینور دیجیتال و موارد مرتبط دیگر آشنا می کنیم.

ساید بای ساید دوو مدل d2s-0034 mw

چه مشخصاتی بر روی یخچال ساید بای ساید دوو مدل d2s-0034 mw وجود دارد؟

مشخصات مختلفی بر روی این دستگاه تعبیه شده که برخی از آن ها با بقیه مدل های ساید بای ساید برند دوو متفاوت است. ارتفاع این دستگاه 183 سانتی متر بوده و عمقی برابر با هشتاد و سه سانتی متر دارد. طول این دستگاه نود و دو سانتی متر و بیشتر در رنگ سفید در بازار موجود است. ظرفیت کل دستگاه در حدود 655 لیتر بوده که به یخچال 440 لیتر و به فریزر 125 لیتر اختصاص می یابد. رتبه انرژی در این دستگاه A+ بوده و نوع موتور تعبیه شده بر روی این دستگاه از نوع دیجیتال اینورتر است. از یک نمایشگر لمسی در این محصول استفاده شده و نمایشگری از نوع LED دارد. یخساز تعبیه شده بر روی این مدل از نوع خودکار بوده که انواع یخ ها را برای شما می سازد. این دستگاه هیچ برفکی تولید نکرده و فیلتر تصفیه آبی در این دستگاه ساخته شده است.    

طراحی یخچال ساید بای ساید دوو مدل d2s-0034 mw وجود دارد؟

طراحی این یخچال ساید بای ساید به گونه ای بوده، که باعث تشویق بسیار از افراد به خرید آن می گردد. این محصول جزو محصولات بسیار لاکچری برند دوو است و به خاطر این موضوع با قیمت بالاتر نسبت به باقی مدل ها عرضه می گردد. طراحی این دستگاه برای هر دکوراسیونی مطلوب بوده و نیازی به تغییر وسایل منزل خود ندارید. با استفاده از این مدل زیبایی و شکوه را به فضای خود می دهید و دیگر نگرانی خاصی در این زمینه ندارید. طراحی این محصول شبیه به محصولات چهار درب بوده و بدنه آن بدون هیچ قابی ساخته شده است. سطوح مختلف این دستگاه بسیار مسطح و صاف بوده که نمای بیرونی را بسیار شگفت انگیز می کند.

چه مشخصاتی بر روی یخچال ساید بای ساید دوو مدل d2s-0034 mw وجود دارد؟
    

کمپرسور اینورتر دیجیتال ساید بای ساید دوو مدل d2s-0034 mw به چه صورت است؟

موتوری که بر روی این دستگاه تعبیه شده، از نوع اینورتر دیجیتال است. این کمپرسور بسیار جدید بوده و مزیت های مثبتی نیز در خود دارد. این موتور نسبت به موتور های قدیمی، در حدود سی و سه درصد انرژی کمتری را مصرف می کند. این نوع کمپرسور قابلیت کارکردن در پنج نوع سطح مختلف را داشته و کارایی بسیار بالایی دارد. با استفاده از این نوع موتور، صدا تا یازده درصد نسبت به کمپرسور های معمولی کاهش پیدا می کند. اینورتر دیجیتال نوسان دمای داخلی یخچال ساید بای ساید را کاهش داده و در نتیجه مواد مختلف غذایی موجود در این دستگاه عمر بسیار طولانی دارند.

تصفیه هوا در ساید بای ساید دوو مدل d2s-0034mw به چه صورت انجام می شود؟

سامانه ای تحت عنوان Air Fresh Filter بر روی این دستگاه تعبیه شده که یکی از جدیدترین فناوری های تعبیه شده بر روی این محصولات است. ای سیستم کلیه بوهای نامطبوع را از داخل دستگاه حذف کرده و دیگر هیچ بوی بدی در این دستگاه وجود ندارد. این سامانه بوها و نیز مزه غذاهای مختلف را حفظ کرده و هیچ طعم اضافه ای را به اقلام مختلف موجود در یخچال نمی دهد. همچنین کلیه باکتری هایی را که به واسطه برخی مواد غذایی شکل می گیرد را از داخل دستگاه حذف می کند.

سامانه کنترل سرمایش الکترونیک ساید بای ساید دوو مدل d2s-0034 mw چیست؟

سیستمی موسوم به Digital Cooling در این دستگاه تعبیه شده که به سنسور های کنترل دما مجهز شده است. این سامانه بسیار پیشرفته، دماهای مختلف را از بیرون و نیز داخل یخچال تشخیص می دهد. با استفاده از این سیستم داده ها مورد تحلیل قرار گرفته و به موتور دیجیتال اینورتر آن متقل می کنند. سپس کمپرسور دستگاه نیز با عملکرد بهینه خود، باعث ماندگاری مواد غذایی مختلف به مدت طولانی است.

طراحی یخچال ساید بای ساید دوو مدل d2s-0034 mw وجود دارد؟

جمع بندی

شرکت کره ای دوو یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید لوازم خانگی و برقی بوده که یکی از مدرن ترین محصولات آن یخچال ساید بای ساید است. یکی از جدید ترین این یخچال ها، مدل d2s-0034 mw است. مشخصات مختلفی بر روی این دستگاه وجود داشته که برخی از مدل ها تفاوت هایی دارد. ارتفاع این محصول 183 سانتی متر بوده و عمق آن 83 سانتی متر است. طول این دستگاه نود و دو سانتی متر است و از یک فیلتر تصفیه آب بهره می گیرد. گنجایش کلی دستگاه 655 لیتر بوده که 440 لیتر به یخچال و باقی آن که 125 لیتر است، به فریزر این دستگاه اختصاص می یابد. نمایشگر تعبیه شده بر روی آن LED بوده و از یک نمایشگر لمسی استفاده می کند. 

 

 

 

 

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت