سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ساید دوو

یخچال ها در طرح ها و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. هر کدام از  مدل های یخچال فریزر دارای ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی بوده و افراد بر اساس میزان ظرفیت مورد نیاز و بودجه تعیین شده، یخچال مناسب را انتخاب و خریداری می کنند. ساید دوو یکی از این محصولات با کیفیت بوده که شرکت دوو طراحی کرده است. این یخچال ها در مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه شده اند. طراحی های مختلف و امکانات گوناگون، این دستگاه ها را از هم متمایز کرده است.
ما در این مطلب قصد داریم درباره یخچال های ساید بای ساید دوو و کیفیت آنها صحبت کنیم.
 

ساید دوو


آشنایی با سایدهای دوو


سری های مختلف یخچال های ساید بای ساید دوو دارای امکانات و طرح های گوناگونی هستند. به همین جهت ما به این مجموعه از سایدها می پردازیم.

ویژگی های سایدهای دوو سری پرایم دو

سری پرایم دو یک مجموعه از محصولات شرکت دوو بوده که ویژگی های منحصر به فردی دارد. طراحی های این سری از یخچال های ساید، زیبا و بدون قاب است. سطوح بیرونی آن ها کاملا مسطح و شگفت انگیز است. کمپرسورهای سایدهای سری پرایم دو، اینورتر بوده و از مدل های قدیمی کمپرسورها انرژی کمتری مصرف می کنند. عملکرد کمپرسور دیجیتال بهینه بوده و کارایی آن ها بالا است. این کمپرسورها باعث می شوند که نوسان دمای داخلی یخچال کاهش یافته و مواد غذایی طول عمر بیشتری داشته باشند.
تعداد قفسه های این سایدها زیاد بوده به طوری که شما نگران حجم مواد غذایی زیاد خود در هنگام مهمانی ها نیستید. در سری پرایم دو امکان نگهداری میوه و سیزیجات بیشتری نسبت به یخچال های معمولی دارید.  رده انرژی این یخچال ها +A و این به معنای 25% انرژی کمتر است. مدیریت هوشمند این یخچال ها و فضای بیشتر آنها موجب آرامش کاربران می شود. یخ ساز و آب سردکن آنها روی درب نمایشی تعبیه شده و استفاده از لامپ های LED، داخل هوم بار و یخچال را زیبا کرده است.
 

ویژگی های سایدهای دوو سری پرایم دو


سایدهای دوو سری پرایم دو دارای صفحه نمایشگر لمسی بوده و  امکان مشاهده زمان تعویض فیلتر یا فعال سازی سیستم سرمایش سریع در آن وجود دارد.

یخچال های ساید بای ساید دوو سری پرایم سه

یکی از محصولات پیشرفته شرکت دوو، سایدهای سری پرایم 3 است. در سری پرایم سه، مجموعه ای به نام Fresh Land وجود دارد که سه درب آن به صورت Door To Fresh Land است. سیستم کنترل سرمایش آن دیجیتال بوده و سنسورهای کنترل دمایی دارد. این حسگرها دمای بیرون و داخل دستگاه را اندازه گیری کرده و به سیستم کنترل دما انتقال می دهد. این اطلاعات دمایی به کمپرسور ارسال شده و آن با عملکرد بهینه خود، سرمایش مورد نیاز را تأمین می کند. میوه و سبزیجات با وجود این سیستم، ماندگاری بیشتری پیدا کرده و سالم تر و پر طراوت تر باقی می مانند.
طراحی درب سوم که با پنل استیل به کار رفته است، موجب تازگی بیشتر مواد غذایی داخل فریزر می شود. در این سری از یخچال های ساید دوو محفظه ای قرار داردکه دمای ثابت آن چهار درجه سانتی گراد است. در این محیط مواد غذایی تازه مانده و ارزش تغذیه ای آنها کاهش نمی یابد. سیستم بوزدایی، پاکسازی هوای درون یخچال با فیلتر سه لایه و تصفیه آن، در یخچال های ساید سری پرایم سه وجود دارد.
 

یخچال های ساید بای ساید دوو سری پرایم سه


سیستم سرمایش سریع یکی دیگر از ویژگی های این سری از یخچال هاست. در این سیستم کمپرسور با بیشترین قدرت خود تا مدت 150 دقیقه یا منفی چهار درجه به طور پیوسته به فعالیت خود ادامه می دهد. این سامانه برای حفظ تازگی و طراوت مواد غذایی طراحی شده است.     

سای بای ساید های سری پارامو شرکت دوو

این مجموعه از سایدهای دوو مانند سری های دیگر این برند دارای کیفیت بالا و طراحی زیبا هستند. ویژگی شاخص سری پارامو سایدهای دوو، کمپرسورهای هوشمند و سرمایش مدرن آن است. این کمپرسورها مصرف انرژی بسیار کمی دارند. سیستم کنترل دمایی دیجیتالی مجهز به حسگر است. این حسگر ها دمای خارج و درون یخچال را اندازه گیری کرده و به سیستم کنترل دما ارسال می کند. این اطلاعات به کمپرسور انتقال داده شده و سرمایش مورد نیاز یخچال ساید را تأمین می کند.
با سیستم کنترل دما، میوه و سبزیجات تازه و با طراوت مانده و به زودی فاسد نمی شوند. کمپرسور سری پارامو سایدهای دوو اینورتر بوده که انرژی مصرفی آن 23% کمتر از کمپرسورهای دیگر است. رده انرژی این سایدها +A بوده و این به نشانه 25% کاهش هزینه های مصرفی است.
 

سای بای ساید های سری پارامو شرکت دوو

 

یخچال ساید دوو خوبه؟

با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که برای سایدهای دوو در سری های مختلف بیان کردیم، مشخص می شود که این دستگاه ها دارای کیفیت بالا و استانداردهای جهانی است. قطعات این دستگاه ها با کیفیت بوده و موتورهای آنها کم مصرف است. کمپرسورهای اینورتر موجب مصرف بهینه این دستگاه ها شده است. رده انرژی آنها +A بوده و سیستم روشنایی آنها با لامپ LED است. لامپ های کم مصرف ال ای دی دمای درون یخچال ها را بالا نبرده و مصرف انرژی را بیشتر نمی کند.
 

یخچال ساید دوو خوبه؟


میوه و سبزیجات در این دستگاه ها با طراوت مانده و ماندگاری بالایی دارند. ظرفیت یخچال ها بسیار بالاست تا حدی که حجم بالای مواد غذایی موجب نگرانی شما نمی شود. با این خصوصیات و کیفیت مناسب مشخص است که یخچال ساید دوو خوب است.
علیرغم اینکه یخچال های ساید دوو از کیفیت بالایی برخوردارند اما خرید این یخچال ها برای همه خانواده ها پیشنهاد نمی شود. برای خرید یک یخچال مناسب باید نکاتی را در نظر داشته باشید. ما به این نکات در بخش بعدی اشاره می کنیم.  

چگونه یک یخچال خوب بخریم؟


برای خرید یک یخچال مناسب برای منزل خود به این نکات توجه کنید:
 

چگونه یک یخچال خوب بخریم؟


1.    هزینه ای که می خواهید برای این امر اختصاص دهید را مشخص کنید. به این طریق گزینه های گرانقیمت را حذف کرده و زمان خود را برای تحقیق درباره آنها تلف نمی کنید.
2.    نوع یخچال مورد نظر را بر اساس نیاز خود تعیین کنید. انواع یخچال های موجود در بازار عبارتند از: یخچال های تک درب، یخچال های بالا پایین (بالا فریزر پایین یخچال، بالا یخچال و پایین فریزر)، یخچال های کوچک به نام کامپت یا کمبی، یخچال فریزر دوقلو، یخچال ساید بای ساید، یخچال های درب فرانسوی.
3.    ظرفیت داخلی یخچال و همینطور ابعاد خارجی آن را لحاظ کنید. ظرفیت داخلی دستگاه را باید بر اساس تعداد افراد خانواده در نظر بگیرید، ولی ابعاد خارجی یخچال را باید با سایز محل قرار گرفتن یخچال هماهنگ کنید. به این نکته توجه داشته باشید که ابعاد یخچال را باید به اضافه 20 سانتی متر لحاظ کنید. زیرا اکثر یخچال های امروزی باید از اطراف 10 سانتی متر فاصله داشته باشند.
4.    امکانات و تجهیزات دستگاه را بررسی کنید. بسیاری از دستگاه های امروزی دارای تجهیزات و سیستم های مختلفی مانند فیلترهای بوزدایی، ضد قارچ و باکتری، تصفیه هوا، یخ ساز، آب سردکن، محفظه میوه و سبزیجات، در تو در و غیره هستند. شما باید با توجه به نیازهای خود، یک دستگاه مجهز با کیفیت را انتخاب کنید.
5.    مصرف انرژی یخچال ها با هم متفاوتند. شما باید دستگاهی را انتخاب کنید که دارای رده انرژی بالایی باشد.

جمع بندی
شرکت های بزرگ و مجهزی مانند دوو محصولات باکیفیت و زیبایی را تولید می کنند. سایدهای دوو یکی از این محصولات است. این سایدها که در سری های مختلفی طراحی و تولید می شوند، همگی دارای موتورهای قدرتمند و مجهزی هستند. کمپرسورهای اینورتر، لامپ های LED، رده انرژی +A، محفظه مخصوص میوه و سبزیجات و طراحی های خلاقانه ای مانند سیستم های Door In Door بخشی از این امکانات بالاست.
نمایشگر لمسی، سیستم های یخ ساز و آب ریز، کاهش مصرف انرژی و کارایی بسیار بالای کمپرسورهای آن از ویژگی های دیگر ساید دوو است. شما با خرید این دستگاه ها می توانید تا چندین سال و بدون هیچ مشکل از این یخچال ها استفاده کنید. گارانتی های معتبر و خدمات پس از فروش این محصولات یکی دیگر از فاکتورهای محبوبیت این محصولات است.   

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت