اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ظرفشویی اسنوا

به صورت معمول شستن ظرف های مختلف یکی از وقت گیر ترین اعمال است که توسط افراد مختلف انجام می شود. شرکت اسنوا یکی از محبوب ترین برند های ایرانی بوده که انواع لوازم خانگی مانند ماشین ظرفشویی را تولید می کند. ظرفشویی شرکت اسنوا به شما کمک می کند تا ظرف های خود را به راحتی تمیز کنید. با این کار می توان در کنار شستن ظرف ها به راحتی کارهای دیگر خود را نیز انجام داده و  از پاکیزگی ظرف ها مطمئن شوید. به دلیل اینکه این نوع ماشین های ظرفشویی در مصرف آب و نیز برق صرفه جویی زیادی می کنند، در خانواده های ایرانی مختلفی رایج است. یکی دیگر از مزیت های مثبتی که ایرانی ها از اسنوا استفاده می کنند، حمایت از تولیدات داخلی بوده که باعث رونق اقتصاد کشور نیز می گردد. در ادامه این مقاله شما را با مدل های مختلف ماشین ظرفشویی اسنوا مانند مدل SWD-226w، SWD 146، SWD-1428W آشنا می کنیم.
   

ظرفشویی اسنوا

چرا ماشین ظرفشویی اسنوا؟

شستن ظرف ها با ماشین لباسشویی اسنوا باعث صرفه جویی در زمان شما می گردد. شستن ظرف ها در این نوع ماشین ظرفشویی از حالت بهینه معمولی آن نیز مصرف کمی داشته و باعث کاهش هزینه برق می گردد. با برنامه تاخیر شستشویی که در روی این نوع لباسشویی ها وجود دارد می توان شروع به کار شستشو را به جلو انداخته یا در مواقعی می توان این زمان را به تاخیر انداخت. حداقل شش نوع برنامه اصلی برای شستشو وجود داشته که باعث شستشوی انواع ظرف های چرب و کثیف می شود. پس با استفاده از این نوع ماشین ظرفشویی باید از شستن ظرف های خود اطمینان حاصل کنید. 

ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226w 

ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226w یکی از جدیدترین مدل های ماشین ظرفشویی اسنوا بوده که می توان آن را در سراسر کشور خریداری کرد. در این مدل کیفیت آن توسعه یافته است و باعث شده طرفداران بسیار زیادی برای خود پیدا کند. این مدل نسخه بازسازی شده مدل قدیمی تر ماشین ظرفشویی اسنوا موسوم به  SWD-148 است. این نوع مدل دارای ظرفیتی معادل 12 نفر بوده و برای خانواده هایی با جمعیت بسیار زیاد کاربرد فراوانی دارند.

مشخصات فنی ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226w

این نوع مدل از نوع ایستاده بوده و دارای وزنی معادل 52.4 کیلوگرم است. پهنا و عمق این مدل 600 میلی متر بوده و ارتفاعی 850 میلی متر دارد. میزان صدایی که در این نوع ماشین های ظرفشویی اعمال می شود، دارای عددی مساوی با 49 دسی بل است. طبقه سوم ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226w مخصوص قاشق و چنگال بوده و یک سیستم عیب یاب هوشمند در آن جای دارد. یک خشک کن اضافه نیز در این نوع ماشین ظرفشویی وجود داشته که در مواقع بسیار ضروری از آن استفاده می گردد. نمودار مصرف انرژی در این نوع ماشین ظرفشویی A++ است.
   

چرا ماشین ظرفشویی اسنوا؟

ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD 146

ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD 146 یکی دیگر از انواع مدل های ماشین های ظرفشویی بوده و توسط شرکت معتبر و بزرگ اسنوا طراحی و ساخته می شود. این نوع مدل دارای ظرفیتی معادل 14 نفر بوده و از شش نوع برنامه مختلف برای شستشوی ظرف ها بهره می گیرد. این نوع ماشین لباسشویی دارای کشویی مجزا برای قاشق ها، چنگال ها، کارد است. در هر بار شستشو در این مدل ماشین 16 لیتر آب در هر بار شستشو استفاده می گردد، که همراه با این شستشو می توان کارهای مختلفی مانند خشک کردن و آب کشی را نیز انجام داد. برای اینکه از لکه دار شدن ظرف های بلوری و شیشه ای جلوگیری گردد، یک سختی گیر آب برای آن ساخته شده است. پس به راحتی می توان انواع و اقسام ظرف ها و نیز دیگر موارد را شستشو کرد. 

ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-1428W

یکی دیگر از مدل های ماشین های ظرفشویی مدل SWD-1428W بوده که می توان از آن استفاده کرد. این نوع ماشین ظرفشویی برای خانواده هایی که دارای 14 نفر ظرفیت بوده یا برای میهمانی های بسیار شلوغ استفاده می گردد. مدل SWD-1428W با نصف ظرفیت خود نیز قابل شستشو بوده و دارای یک قفل کودک است. این نوع ماشین ظرفشویی از یک نمایشگر و سه بازوی قدرتمند شستشو برخوردار است. سه سبد مجرا برای آن ساخته ساخته شده که می توان انواع ظرف ها را برای شستشو از هم به راحتی جدا کنید. دارای قابلیت تاخیر زمانی از یک تا بیست و چهار ساعت است که می توان زمان های مختلف دلخواه را بر روی ان تنظیم کرد. مدل SWD-1428W  دارای سیستم خشک کنNatural Drying  است. با این مدل ماشین ظرفشویی ظرف ها با سرعت بسیار زیادی شستشو شده و ارتفاع آن را می توان تنظیم کرد.
 

ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226w


جمع بندی
اسنوا یکی از برند های محبوب و موفق ایرانی بوده که انواع ماشین های ظرفشویی را تولید می کند. شستن ظرف با مدل های مختلف ماشین های ظرفشویی اسنوا باعث صرفه جویی در وقت شما می گردد. ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-226w یکی از جدیدترین مدل های ماشین ظرفشویی اسنوا بوده که در واقع مدلی کامل شده از نسخه ای قدیمی به اسم SWD-148 است. این مدل دارای مشخصات فنی ویژه ای است که می توان از صدایی با 49 دسی بل و خشک کن اضافه اشاره کرد. دیگر مدل های مشاین ظرفشویی مدل های SWD 146 و SWD-1428W هستند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند. برای مثال در مدل SWD-146 که دارای 6 نوع برنامه مختلف بر روی آن بوده و انواع مختلف ظرف ها را شستشو می دهد. ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD-1428W هم دارای ویژگی هایی از قبیل نمایشگر و خشک کن ویژه موسوم بهNatural Drying   است.
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت