سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ظرفشویی بوش

ظرفشویی بوش یکی از محصولات شرکت بوش در عرصه لوازم خانگی است. این دستگاه با آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی و ساخته شده است. کیفیت قطعات آن بالاست به طوری که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. برخی از ویژگی های موجود در ماشین ظرفشویی بوش منحصر به فرد بوده و مصرف انرژی آن پایین است. ماشین ظرفشویی بوش در طرح ها و مدل های متفاوتی طراحی و تولید می شود. هر کدام از این مدل ها دارای خصوصیات و امکانات متعددی هستند. طبق گفته مدیر داخلی کمپانی بوش، اهمیت انرژی و حفظ محیط زیست برای این کمپانی مشخص است. به همین منظور برای شرکت بوش مصرف بهینه انرژی و کیفیت بالای محصولات بسیار مهم است. کلیه ظرفشویی های بوش دارای برچسب انرژی +++A است و کم ترین مصرف انرژی را در بین محصولات خانگی دارند. در این مطلب می خواهیم با شما درباره ویژگی ها، قیمت ماشین ظرفشویی بوش صحبت کنیم.
 

ظرفشویی بوش

 

دارا بودن سنسور آب

یکی دیگر از قابلیت های ظرفشویی بوش داشتن سنسور آب است. این حسگر مقدار آلودگی آب مرحله اول شستشو را سنجیده و در صورتی که برای مصرف مجدد قابل استفاده باشد، از آن آب در مرحله بعدی نیز استفاده می کند. به این ترتیب از مصرف بیش از اندازه آب، جلوگیری می شود. لباسشویی بوش در هر بار شستشو تا 20% از مصرف آب صرفه جویی می کند.

وجود زئولیت در ماشین ظرفشویی بوش

زئولیت که یک نوع ماده معدنی است، رطوبت را جذب می کند. این زئولیت در مقابل جذب رطوبت، حرارت تولید کرده و در مراحل شستشوی ظروف مورد استفاده قرار می دهد. این ماده معدنی خواص متعددی دارد از جمله: کاهش زمان شستشو، کاهش 10 درصدی مصرف برق و خشک شدن ظروف بدون ایجاد لکه.

ویژگی فناوری اکتیو واتر Active Water

این فناوری ابتکارانه بیشترین کارایی را در امر شستشو دارد. این ویژگی دوستدار محیط زیست بوده و با استفاده از فیلترهای بهینه شده صورت می گیرد. در این سیستم آب به سرعت گرم شده و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می شود.

امکان شستشوی نصف ظرفیت دستگاه یا نیم شور(Half Load)

با استفاده از این قابلیت، شما می توانید یک قسمتی از ظرفشویی را مورد استفاده قرار دهید. به این ترتیب زمانی که تعداد ظروف شما از اندازه استاندارد کمتر است، می توانید ظرف ها را شسته و همزمان در مصرف انرژی هم صرفه جویی کنید.
 

ماشین ظرفشویی

داشتن شستشوی شبانه با کمترین صدا

با وجود این برنامه شما می توانید ظرف های خود را در ساعات کم مصرف شب بشویید. در این برنامه صدای دستگاه در حدود 39 دسی بل است. به این ترتیب در مصرف برق صرفه جویی کرده و هزینه های شما کاهش می یابد.

طراحی دو بازوی اضافه در ظرفشویی بوش

این ظرفشویی علاوه بر بازوی قسمت پایین دستگاه، دو بازوی دیگر هم در سبد بالایی دارد. آب با این طراحی مفید، کلیه ظروف را به صورت موثرتری می شوید.

وجود سیستم قفل کودک

با وجود این سیستم کلیه کلیدهای صفحه نمایش غیرفعال شده و درب دستگاه قفل می شود. با فعال کردن قفل کودک تنظیمات دستگاه در هنگام کار کردن از دسترس کودکان خارج می شود.

وجود سبد مخصوص ظروف بزرگ   

در این سبد که در قسمت پایینی دستگاه قرار دارد، شما می توانید کلیه ظروف بزرگ اعم از قابلمه و سینی را در آن جای داده و بشویید. با وجود این قابلیت، قابلمه های بسیار کثیف نیز با فشار و دمای زیاد آب شسته می شوند. در صورتی که شستشو در سبدهای بالایی به طور ملایمی انجام می شود.  
 

وجود سبد مخصوص ظروف بزرگ

 

دارا بودن قابلیت مبدل حرارتی (Heat Exchanger)

مبدل های حرارتی به این صورت عمل می کنند که انرژی حرارتی ایجاد شده در شستشوی اولیه را ذخیره کرده و از آن جهت گرم کردن آب در مرحله آبکشی استفاده می کنند. به این صورت مقدار زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. یکی دیگر از مزیت های این مبدل ها این است که آب ورودی هم گرم شده و ظروف در معرض آب سرد قرار نگرفته و نمی شکنند.

سیستم فیلتر پیشرفته

در ظرفشویی بوش فیلتر پیشرفته ای قرار دارد. این فیلتر موجب پاکیزگی بیشتر ظروف و افزایش میزان گردش آب می شود. این فیلتر آب را حدود 50% بیشتر از مدل های مشابه قبلی، تصفیه می کند.

قابلیت شستشوی ظرف کودک


با این امکان دمای آب در مرحله پایانی آبکشی بالا رفته و برای ضدعفونی مناسب می شود. ظروف کودک یا هر  ظرفی که نیاز به ضدعفونی دارد، با این قابلیت عاری از انواع میکروب ها می شوند.  

 

قابلیت شستشو ظروف کودک

فناوری محافظ شیشه

آب های سخت لوله کشی موجب خوردگی ظروف شیشه ای شده و به مرور کیفیت اولیه خود را از دست می دهند. با این فناوری ظرفشویی بوش، سختی آب گرفته شده تا موجب آسیب دیدگی ظرف ها نشود.

وجود سبدهایی با قابلیت تنظیم ارتفاع

با وجود این قابلیت هر گونه ظرفی در داخل سبدها قرار می گیرند. در برخی از مدل های ظرفشویی بوش شما می توانید تا شش حالت را برای سبدها تنظیم کنید. به این معنی که با جابجایی آنها می توانید همه ظروف حتی قابلمه های بزرگ را در آنها جای داده و بشویید.


سیستم Dosage Assist

این سیستم یک اصطلاح برای استفاده از قرص شستشوی ظرفشویی است. در این سیستم هر نوع قرصی را درون ظرفشویی بوش قرار دهید، به صورت کنترل شده مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب با این سیستم از افتادن قرص ها در بین ظروف جلوگیری می شود. یکی دیگر از قابلیت های ماشین ظرفشویی بوش این است که بهترین ترکیب شستشو را برای ظروف فراهم می آورد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که باید در هر دروه شستشو، از نمک پودری نیز استفاده کنید.  
 

وجود سبدهای متعدد با قابلیت تنظیم ارتفاع


قیمت ظرفشویی بوش

ظرفشویی بوش با توجه به امکانات و مدل های متنوعی که دارد، دارای قیمت های مختلفی است. این دستگاه ها با مصرف انرژی پایین و راندمان بالا یکی از بهترین ظرفشویی های حال حاضر دنیا هستند. قیمت ظرفشویی بوش اگر از ظرفشویی های دیگر بیشتر باشد؛ باز هم به دلیل صرفه جویی در مصرف انرژی، خریدی مقرون به صرفه محسوب می شود. ماشین ظرفشویی بوش با استفاده از سیستم های متنوع شستشو و قابلیت های مختلف، ظرف ها را پاکیزه و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند. قیمت ظرفشویی بوش در مدل ها و ظرفیت های مختلف، تغییر می کند. شما باید با مراجعه به نمایندگی های فروش بوش قیمت محصولات آن را جویا شوید. فروشگاه های مجاز با ارائه گارانتی های معتبر و خدمات پس از فروش مناسب شما را در استفاده از محصولات راهنمایی نیز می کنند.  باید در هنگام خرید از مراکز متفرقه، جعلی یا اصلی بودن محصولات بوش را بررسی کنید. زیرا برخی از افراد با نصب برچسب لوگوی بوش روی محصولات بی کیفیت، خریداران را فریب داده و پول زیادی را به دست می آورند. بنابراین پیشنهاد می شود که از فروشگاه های مجاز محصولات بوش را خریداری کنید.

 

جمع بندی
ظرفشویی های باکیفیت بوش با دارا بودن سیستم ها و قابلیت های متنوع طرفداران زیادی را در سراسر جهان دارند. این محصولات با مصرف بهینه انرژی و کارایی بالای خود یکی از بهترین ظرفشویی ها محسوب می شوند. ظرفشویی های زئولیت دار بوش با استفاده از حرارتی که حاصل جذب رطوبت است، ظروف را خشک کرده و بدون لک باقی می گذارند. به کار بردن زئولیت در این دستگاه ها موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود. طراحی های پیشرفته این دستگاه ها موجب می شود که کلیه ظروف با سایزهای مختلف در آن جای گرفته و شسته شوند. حتی ظروف بزرگ بسیار کثیف نیز در این دستگاه ها با فشار و حرارت زیاد آب به خوبی تمیز می شوند. با برنامه شستشوی شبانه این دستگاه ها می توانید ظرف های خود را در ساعات کم مصرف برق با کمترین صدا بشویید. شستشوی نصف ظرفیت ظرفشویی بوش به شما این امکان را می دهد که تعداد کم ظرف ها را بدون مصرف اضافی انرژی بشویید.

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت