سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ظرفشویی سامسونگ مدل 9530

ماشین ظرفشویی سامسونگ 9530 یکی از بهترین و مدرن ترین محصولات سامسونگ است. این ماشین ظرفشویی دارای قابلیت های منحصر به فردی است که در میان ماشین های ظرفشویی دیگر بسیار خاص و جذاب است. این ظرفشویی قابلیت اتصال به Wi-Fi را دارد و می توان از راه دور به وسلیه گوشی نیز ان را کنترل و تنظیم کرد. یکی از جذاب ترین مزایا و قابلیت های این ماشین ظرفشویی قابلیت شستشو فقط در نیمی از محفظه است. به این ترتیب با وجود داشتن ظرفیت و گنجایش بالا می توان برای ظرف های کمتر نیز بدون هیچ گونه اسرافی در مصرف آب از این ماشین استفاده کرد. در ادامه به معرفی این ماشین ظرفشویی و قابلیت های آن می پردازیم.
 

ظرفشویی سامسونگ مدل 9530

مشخصات فنی ماشین ظرفشویی 9530

برند سامسونگ همیشه از بهترین و جدیدترین فناوری های دنیا در ساخت لوازم و محصولات خود استفاده کرده است. و البته اغلب فناوری های روز دنیا نیز توسط خود شرکت سامسونگ به دنیا عرضه می شوند. در حقیقت برند سامسونگ در ابداع بسیاری از فناوری های نوین در جهان پیشتاز است و خود پرچم دار بسیاری از فناوری های مدرن است. 

 

مشخصات فنی ماشین ظرفشویی 9530

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی مدل 9530

این ماشین دارای 6 برنامه شستشو است که هر کدام آن ها دارای قابلیت هایی است. برای شستشو ظروف به خصوصی می توانید یکی از برنامه های شستشوی زیر را انتخاب کنید. این برنامه ها عبارتنداز:

  • شستشو ظروف ظریف و حساس DELICATE
  • شستشوی اقتصادی ECO
  • شستشوی بسیار قوی با Zone Booster
  • شستشوی خودکار AUTO 
  • شستشوی سریع QUICK WASH
  • شستشوی پر قدرت INTENSIVE

 

مهمترین ویژگی های ماشین ظرفشویی 9530

وجود برخی قابلیت ها و کاربردها در ماشین ظرفشویی سامسونگ 9530 باعث شده است که این ماشین فروش بیشتری داشته باشد و در میان مشتریان محبوبیت بیشتری پیدا کند. قابلیت های این ماشین به بهتر شسته شدن ظروف و مصرف کمتر آب و انرژی کمک می کند. در زیر به برخی از مهمترین قابلیت های ماشین ظرفشویی اشاره می کنیم.

شستشوی Water Wall

ماشین های ظرفشویی جدید از جمله مدل 9530 دارای قابلیت شستشوی واتروال هستند. این تکنولوژی جدید و مدرن توانست انقلابی در صنعت ماشین ظرفشویی ایجاد کند. در این نوع شستشو ماشین ظرفشویی با کمک دیوارهای گسترده و جت پخش کن، آب را در تمامی جهات در داخل ظرفشویی پخش می کند. این روش باعث شسشتوی یکدست تمامی ظروف می گردد. این تکنولوژی این امکان را می دهد که ظرف در هر گوشه از ماشین ظرفشویی هم قرار داشته باشد شسته شود و دیگر نیازی به اتلاف آب و وقت و آبکشی ظروف قبل از شسشو نیست. در این نوع شستشو ماشین ظرفشویی با فشار بالا آب را به ظروف در تمام جهات می باشد. به این ترتیب با این نوع شستشو ظروف موجود در قفسه پایین هم به راحتی تمیز می شوند. 
 

•	شستشو ظروف ظریف و حساس DELICATE

برنامه شستشو نیمه بار

برنامه نیمه بار در این ماشین های ظرفشویی باعث صرفه جویی در آب و انرژی می شود. در این برنامه شستشو در حقیقت ماشین ظرفشویی فقط یک قفسه را شستشو می دهد. به این ترتیب آب کمتری مصرف می شود و نیاز به هدر رفت انرژی بیشتر برای شستشوی هر دو قفسه نیست. 

شستشوی بسیار قوی با Zone Booster

ناحیه Zone Booster یکی از نواحی موجود در این ماشین ظرفشویی است. چنانچه شما این نوع شستشو را انتخاب کنید می توانید تمرکز شسشتو را به این ناحیه جمع کنید. در واقع بوسیله این برنامه می توان تمرکز شستشو را در یک منطقه جمع کرد. یعنی می توان با قراردادن ظروفی که نیاز به تمیزی و شستشوی بیشتری دارند در این ناحیه، از ماشین خواست که این ظروف را با دقت و شدت بیشتری شستشو دهد.
 

•	شستشوی اقتصادی ECO

خشک کنندگی خودکار

این ماشین ظرفشویی دارای قابلیت خشک کنندگی خودکار است که این عمل را با استفاده از دریچه هوا انجام می دهد. در این ماشین بعد از اتمام شستشو به صورت خودکار اقدام به خشک کردن ظروف می کند و ظروف شما را تمیز و درخشان به شما تحویل می دهد. به علاوه میزان مصرف انرژی اتلاف شده توسط ظرفشویی به حدی پایین است که حتی با وجود خشک کردن ظروف بعد از شستشو نیز میزان مصرف انرژی آن بیش از حد نخواهد شد.

کنترل هوشمند با اتصال به Wi-Fi 

شما می توانید با اتصال ماشین ظرفشویی خود به وای فای، برنامه ماشین ظرفشویی را از طریق موبایل خود کنترل کنید. شما در هر کجا باشید می توانید از طریق گوشی خود و از راه دور ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 9530 را تنظیم و کنترل کنید. از راه دور می توانید به از روشن و یا خاموش شدن ماشین اطلاع پیدا کرده و یا از راه دور برنامه مورد نظر را برای شستشوی ظروف آن انتخاب کنید. 

 

مهمترین ویژگی های ماشین ظرفشویی 9530

 
جمع بندی
ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 9530 یکی از مدرن ترین مدل های موجود در بازار است. این ماشین ظرفشویی دارای قابلیت های مختلف از جمله اتصال به وای فای، شسشتوی نیمه بار و قابلیت های بسیار جذاب دیگری است. این ماشین ظرفشویی 14 نفره است و گنجایش بالایی داردو از طرفی میزان مصرف انرژی آن بسیار پایین و A+++ است. قابلیت های شگفت آور این ماشین ظرفشویی مانند شستشوی واتروال و  ناحیه زون بوستر و مواردی دیگر مانند خشک کردن خودکار ظروف باعث محبوبیت روز افزون آن شده است. از طرفی ظاهر بسیار زیبا و جذاب این ماشین خود یکی از تاثیرگذارترین دلایل پرفروش بودن این ماشین ظرفشویی در جهان است. 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت