سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی جزء یکی از وسایل مهم و ضروری هر خانه ای به شمار می رود. در دنیای امروزی به خصوص در شهرهای بزرگ، شستن لباس ها با دست امری عجیب و سخت است. انواع و اقسام مدل های لباسشویی با برندهای مختلف در بازار وجود دارد. ولی به راستی کدام برند لباسشویی بهتر است؟ امکانات و قابلیت های کدامیک از آنها کاربردی تر است. با مطالعه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با یک محصول یعنی لباسشویی بوش آشنا کنیم.
 

لباسشویی بوش


 ماشین لباسشویی بوش

یکی از برندهای پرطرفدار و با کیفیت لوازم خانگی، برند بوش است. این شرکت با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا توانسته است یکی از با کیفیت ترین محصولات خانگی را به سراسر جهان معرفی کند. یکی از محصولات مدرن این کمپانی لباسشویی آن است. ماشین لباسشویی بوش با امکانات مختلفی که دارد، در بین رقبای خود جایگاه بزرگی پیدا کرده است. در ابتدا بهتر است مختصری درباره شرکت بوش صحبت کنیم.

شرکت بوش در یک نگاه

کمپانی بوش در سال 1886 در آلمان تأسیس شد. این شرکت توسط رابرت بوش پایه گذاری شده و در رسیدن به اهداف خود شکستها و مشکلات متعددی را پشت سر گذارده است. این کمپانی بین المللی که در حوزه طراحی، ساخت و فروش انواع محصولات مهندسی فعالیت دارد، زمینه های اصلی فعالیت آن ابزارهای کارگاهی، فناوری صنعتی و انرژی، ساخت و ساز و لوازم خانگی است.
 

ماشین لباسشویی بوش


کمپانی بوش یکی از شرکت های بزرگ کشور آلمان است و در بیش از 50 کشور دنیا مراکز عملیاتی دارد. بیشتر مردم شرکت بوش را به محصولات خانگی آن می شناسند. این شرکت علاوه بر یخچال و ماشین لباسشویی محصولاتی مانند مخلوط کن، چای ساز، جاروبرقی، اجاق گاز و هود نیز تولید می کند. موضوع ما در این مطلب ماشین لباسشویی بوش است. در این بخش به برخی از ویژگی های این محصول می پردازیم.

لباسشویی بوش آلمان

ماشین لباسشویی برند بوش تجهیزات روز و پیشرفته دنیا را داراست. مدل های مختلف آن دارای امکانات متنوعی هستند. برخی از ویژگی های این محصول را در این بخش می آوریم.

چرخش بی صدای ماشین لباسشویی

بی صدا بودن دستگاه در حین کار یکی از ویژگی های لباسشویی بوش آلمان است. در این دستگاه ها آهن رباهای قوی به جای بروس های کربنی که در دستگاه های قدیمی استفاده می شد، وجود دارد. به همین سبب صدای چرخش آن بسیار کم است.
 

وجود سیستم توزیع حجم مواد شوینده در لباسشویی یا i-DOS

کار سیستم i-DOS به این صورت است که حجم و مقدار مواد شوینده را با توجه به مقدار لباس ها و میزان آب تنظیم می کند. این تکنولوژی پیشرفته موجب کاهش مصرف مواد شوینده می شود. یکی دیگر از مزایای این فناوری، باقی نماندن رده های مواد شوینده روی لباسهاست. دیگر با وجود این سیستم نباید نگران لکه های مواد شوینده روی لباسهای رنگی باشید.
 

وجود سیستم توزیع حجم مواد شوینده در لباسشویی یا i-DOS

 

تمیز کنندگی فوق العاده لباسها توسط لباسشویی بوش

در این سیستم درجه حرارت آب بین 77 تا 99 درجه سانتی گراد تنظیم می شود. در این درجه حرارت 99% باکتری های موجود در لباس ها و آب از بین می رود.  

موتور پرقدرت و با کارایی بالا

موتور لباسشویی تمام اتوماتیک بوش آلمان از قدرت بالایی برخوردار است. کارایی این موتور بسیار بالا و سطح لرزش آن بسیار پایین است.   

تنظیمات شستشو با مصرف انرژی کمتر

در لباسشویی برند بوش این امکان وجود داردکه 50% انرژی کمتری مصرف شود. در این حالت تایم شستشو نیز تا 65% کم می شود. در لباسشویی های قدیمی مدت شستشوی لباسها طولانی تر و انرژی مصرفی هم بیشتر است و این یکی از معضلات آنها به شمار می رود.

تنظیم شستشوی لباس با تأخیر

با این سیستم شما می توانید دستگاه را در حالت آماده به کار قرار دهید و زمان دلخواه را در صفحه نمایشگر لباسشویی تنظیم کنید. دستگاه بدون دخالت شما و در زمان مقرر شروع به کار می کند.

فناوری حسگر یا سنسور تنظیم حجم لباس

در لباسشویی های قدیمی باید حجم البسه را با حجم لباسشویی تنظیم می کردید. اما با وجود این تکنولوژی شما می توانید هر زمان که تمایل دارید به شستشوی لباسها اقدام کنید. لباسشویی بوش این امکان را می دهد که میزان مصرف آب، برق و مواد شوینده را با حجم و مقدار لباسهایتان تنظیم کنید. این سنسورها مقدار بار را تشخیص داده و مقدار مصرف انرژی را با آن متناسب می کنند.

عملکرد بدون لرزش دستگاه لباسشویی

در این دستگاه ها تکانه ها و لرزش ها تنظیم شده و این امر موجب استقرار بهتر لباسشویی می شود. هنگامی که لرزش دستگاه کاهش می یابد، صدای آن نیز به اندازه قابل توجهی کم می شود.
 

عملکرد بدون لرزش دستگاه لباسشویی

تنظیم زمان شستشوی پرسرعت

در لباسشویی بوش شما می توانید شستشوی بسیار سریع را در مدت زمان های 15، 30 یا 60 دقیقه تنظیم کنید.  

سیستم قفل کودک و ایمنی لباسشویی بوش

با وجود این سیستم، تنظیمات شما روی صفحه نمایشگر از دسترس کودکان خارج می شود و به راحتی می توانید با حضور کودک خود در آشپزخانه به کارهای روزمره بپردازید.  

سیستم هشدار پایان کار

ماشین لباسشویی بوش در هنگام پایان کار خود با صدای بوق یا زنگ، اعلام می کند که کار دستگاه تمام شده است.

خرید ماشین لباسشویی بوش

لباسشویی بوش دوستدار محیط زیست به شمار می رود، زیرا این دستگاه در مصرف انرژی و مقدار مواد شوینده صرفه جویی می کند. شستشوی پر سرعت و در عین حال دیواره های بدون لرزش دارد. زمان شستشو در این دستگاه ها کاهش یافته و چرخش آن بی صداست. با لباسشویی بوش آلمان به تکنولوژی سنسور تنظیم لباس دسترسی دارید. هر زمان با هر حجم لباس می توانید لباسشویی را روشن کنید. این دستگاه ها برق، آب و مواد شوینده را با مقدار لباس شما تنظیم می کنند.
 

خرید ماشین لباسشویی بوش


با این لباسشویی ها باکتری های لباس ها تا 99% از بین رفته و بدون لک شستشو می شوند. قدرت موتور لباسشویی بوش و کارایی آن بالا است به طوری که تا 40 سال هم به خوبی کار می کند. شما با این دستگاه ها می توانید زمان شستن لباس خود را تنظیم کرده و به تأخیر بیندازید. قفل کودک و ایمنی آن باعث آرامش خیال شما می شود. با توجه به مواردی که اشاره کردیم، خرید ماشین لباسشویی بوش با تکنولوژی های پیشرفته امری مقرون به صرفه محسوب می شود. با مراجعه به مراکز معتبر می توانید این محصول را تهیه کرده و پیشرفته ترین تکنولوژی را به خانه ببرید.

آخرین مدل لباسشویی بوش

لباسشویی بوش دارای مدل ها و طرح های مختلفی است. این مدل ها دارای امکانات متنوعی هستند. شما با توجه به نیاز خود باید مناسب ترین نوع لباسشویی بوش را خریداری کنید. آخرین مدل لباسشویی بوش مجهز به پیشرفته ترین فناوری روز دنیا است. در آنها سعی شده است لرزش ها و صداها کاهش یابد. بهترین ماشین لباسشویی باید مصرف انرژی آن کم باشد.
با آخرین مدل لباسشویی بوش می توانید لکه های لباس ها را از بین ببرید. برخی از مدل های لباسشویی این برند دارای 14 نوع لکه زدایی هستند که هر کدام توانایی یک نوع لکه بری را دارند. برای مثال لکه شکلات یا خون مانند هم پاک نمی شوند و این لباسشویی برای هر کدام از لکه ها یک نوع لکه زدایی استفاده می کند. در برخی از  مدل های جدید لباسشویی بوش لباس ها تا حدود 90 تا 95 درصد خشک شده و قابل استفاده هستند، زیرا دور موتور خشک کن آنها سرعت بالایی دارد.    

ماشین لباسشویی بوش آلمان

قیمت ماشین لباسشویی بوش آلمان با توجه به مدل و امکانات آنها تغییر می کند. شما با در نظر گرفتن بودجه خود می توانید یک دستگاه مجهز را به منزل خود ببرید. باید به این نکته توجه داشته باشید که برخی از سودجویان، لباسشویی های بی کیفیت را از برندهای دیگر به جای لباسشویی بوش آلمان می فروشند. این محصولات ممکن است از نظر قیمت پایین تر از بوش اصل باشند. بدین منظور به مراکز فروش معتبر محصولات بوش مراجعه کرده و دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید.  
قیمت لباسشویی بوش با توجه به تجهیزات و فناوری های مختلفی که دارد، مناسب است. یک محصول با کیفیت دارای گارانتی معتبر است. پشتیبانی از محصولات توسط کمپانی به خوبی صورت می گیرد.

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت