سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09918383573
اینماد

لباسشویی دوو

امروزه ماشین های لباسشویی یکی از وسایل ضروری هر خانه به شمار می روند. این دستگاه ها به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی تغییر کرده و دارای مدل های متنوع و تجهیزات بسیاری شده اند. به طوری که در فروشگاه های لوازم خانگی انواع و اقسام این دستگاه ها را مشاهده می کنید. شرکت های مختلفی نیز به طراحی و ساخت این دستگاه ها اقدام کرده اند. یکی از این شرکت های معروف، کمپانی دوو است. لباسشویی دوو که یکی از محصولات با کیفیت این کمپانی است، با آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. ما در این مقاله می خواهیم شما را با ماشین لباسشویی دوو، کیفیت و قیمت آن و همینطور در مورد انواع لباسشویی ها و امکانات آنها آشنا کنیم. ما را تا آخر مقاله همراهی کنید.  
 

لباسشویی دوو

 

آشنایی با انواع لباسشویی و امکانات آنها

لباسشویی ها به دو دسته اتومات و نیمه اتومات تقسیم می شوند. در این بخش نحوه کار هر دو مدل را توضیح می دهیم.
•    کار لباسشویی های اتوماتیک به این صورت است که ابتدا باید اتصال آب و برق دستگاه را کنترل کرده و در صورت اتصال، لباس ها را درون دستگاه قرار دهید. در مرحله بعد باید مواد شوینده را در محل مخصوص خود بریزید. با تنظیم لباسشویی و فشردن دکمه استارت، کار دستگاه آغاز می شود. در نوع اتومات لباسشویی، مراحل شستشو، آبگیری و تخلیه بر اساس نیاز البسه و تنظیمات صورت می گیرد.
•    در لباسشویی های نیمه اتوماتیک کار به طریق دیگری انجام می شود. اصلی ترین تفاوت این دو نوع دستگاه در نحوه تأمین آب آنهاست. در لباسشویی های نیمه خودکار، آب به صورت دستی درون آنها ریخته می شود.
•    در مناطقی که کمبود آب وجود دارد، توصیه می شود لباسشویی نیمه خودکار تهیه کنید. زیرا در این مناطق به دلیل اینکه قطعی آب زیاد است، دستگاه های خودکار به درستی کار نمی کنند؛ زیرا  لباسشویی اتوماتیک نیاز دائمی به منبع آب دارد.
 

آشنایی با انواع لباسشویی ها

چگونه لباسشویی مناسب بخریم

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به دلیل اینکه تنوع مدل و ظرفیت زیادی وجود دارد، انتخاب کردن و خرید لباسشویی، کار مشکلی است. به همین منظور ما در این بخش به شما می گوییم که چگونه یک لباسشویی مناسب انتخاب کنید.

ظرفیت و ابعاد ماشین لباسشویی را در نظر بگیرید

یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب یک لباسشویی مناسب، توجه به گنجایش دستگاه است. بر اساس تعداد نفرات خانواده، دستگاه خود را خریداری کنید. معمولا خانواده های دو نفره یا کمتر ظرفیت پنج  کیلوگرم و خانواده های بیشتر از سه نفر گنجایش هفت کیلوگرمی به بالا را برای لباسشویی خود انتخاب می کنند. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، تعداد دفعات استفاده است. اگر تمایل به شستشوی هفتگی نداشته و به شستشوی روزانه علاقه دارید، می توانید برای خانواده دو نفره خود لباسشویی پنج کیلوگرمی تهیه کنید. ابعاد لباسشویی و محل قرار گرفتن دستگاه را اندازه گیری کنید. دقت کنید که ابعاد دستگاه بزرگتر از محل قرار گرفتن آن نباشد. در ضمن توجه کنید که درب دستگاه از کجا باز می شود تا بتوانید لباسشویی را در محل مناسب خود قرار داده و در هنگام کار با آن دچار اختلال نشوید. در بخش بعدی به انواع لباسشویی از جهت محل قرار گرفتن درب می پردازیم.

انواع ماشین لباسشویی از جهت مکان قرار گرفتن درب دستگاه

دو نوع لباسشویی در بازار از نظر محل قرار گرفتن درب دستگاه وجود دارد. درب از بالا و درب از جلو. به ویژگی های این دو مدل توجه کنید.

مشخصات لباسشویی های درب از بالا

در این لباسشویی ها ورود و خروج لباسها از بالا انجام می شود. به هین جهت برای کسانی که مشکل نشستن و برخاستن دارند، مناسب تر است. کلیدهای کنترل در این مدل ها، بالای دستگاه بوده و آب و هم زن در محفظه بزرگ آنها قرار می گیرد. در برخی دیگر از لباسشویی های درب از بالا، هم زن وجود نداشته و از روش چرخاندن برای شستشوی لباس ها استفاده می شود. این دستگاه ها دارای بازدهی بالا بوده و از نوع HE هستند. همانطور که اشاره کردیم کار با این لباسشویی ها به جهت اینکه نیازی به نشستن و برخاستن ندارد آسان تر بوده ولی توجه داشته باشید که کار با محفظه های عمیق برخی از این لباسشویی ها مشکل است.
 

مشخصات لباسشویی درب از بالا


ویژگی های لباسشویی های درب از جلو

لباسشویی های درب از جلو در چند سال اخیر رواج بیشتری پیدا کرده اند. در این دستگاه ها می توانید حجم بیشتری لباس را با صرف انرژی کمتر نسبت به نوع درب از بالا بشویید. کلیدهای تنظیمات این دستگاه ها در جلوی آن قرار داشته و بالای لباسشویی را اغلب می پوشانند. محفظه این نوع لباسشویی ها به صورت افقی قرار گرفته و از هم زن هم خبری نیست. در دستگاه های درب از جلو نیازی به پرکردن آب نیست و دستگاه به طور خودکار میزان حجم آب را تنظیم می کند. مراحل شستشو و خشک کردن همگی به صورت اتومات انجام شده و نیازی به جابجایی لباس ها ندارید. لباسشویی های اتوماتیکی که تا 1200 دور در دقیقه می چرخند، لباس ها را به سرعت خشک می کنند. این نوع لباسشویی ها گران تر از نوع نیمه اتوماتیک هستند و انواع تنظیمات را می توانید روی آنها انجام دهید.  فاکتور مهمی که باید در هنگام خرید لباسشویی در نظر داشته باشید نیازهای شماست. زیرا تجهیزات و امکانات بسیاری روی انواع لباسشویی ها تعبیه شده است که قیمت های بالایی دارند. اگر بخواهید بر اساس تجهیزات موجود در بازار، لباسشویی خود را انتخاب کنید؛ باید هزینه بسیاری بپردازید. در حالی که ممکن است برخی از این امکانات را هرگز به کار نگیرید.     

 

مشخصات لباسشویی درب از جلو

ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی ها ممکن است تسمه ای و بدون تسمه باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های متفاوتی هستند. قیمت لباسشویی دوو فاقد تسمه، بالاتر از نوع تسمه دار آن است. در لباسشویی فاقد تسمه، موتور در پشت محفظه قرار گرفته و بدون واسطه محفظه را به گردش در می آورد. در نوع تسمه دار لباسشویی، موتور را در قسمت پایین محفظه تعبیه می کنند. این موتور با کمک تسمه محفظه را می چرخاند. ماشین لباسشویی دوو بدون تسمه لرزش و صدای کمتری نسبت به نوع تسمه دار ایجاد می کند و این یک مزیت محسوب می شود. عدم وجود تسمه و فولی موجب کاهش اصطکاک شده و همین امر موجب کاهش مصرف انرژی نیز می شود.
 

ماشین لباسشویی دوو

لباسشویی دوو چطوره؟

لباسشویی دوو از نظر طراحی و ساخت یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازارهای دنیا است. این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی ضد لرزش و صدا توانسته اند رضایت بسیاری از خریداران را جلب کنند. طراحی بدنه آنها مخصوص و زیباست و این امر موجب ثبات بیشتر لباسشویی دوو شده است. لباسشویی دوو چطوره؟ سوالی است که جواب آن در کیفیت بالای محصولات دوو گنجانده شده است.

کیفیت لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو به دلیل استفاده از تجهیزات بالا و دارا بودن موتور دایرکت درایو یکی از بهترین برندهای لباسشویی است. این موتورهای بدون تسمه عملکردی بدون لرزش و صدا داشته و مصرف انرژی آنها پایین است. طراحی زیبا و قطعات با کیفیت از ویژگی های دیگر لباسشویی دوو است. کیفیت بالای لباسشویی دوو همراه با گارانتی 24 ماهه رضایت کامل مشتریان را برآورده کرده است.

قیمت لباسشویی دوو

قیمت لباسشویی دوو به موتور و تجهیزات آن بستگی دارد. موتورهای بدون تسمه یا دایرکت درایو به دلیل عملکرد خوب و بدون صدای آنها مورد استقبال خریداران واقع شده است. عملکرد بدون صدا و بهینه بودن مصرف انرژی دو ویژگی و مزیت این نوع از لباسشویی ها محسوب می شود. لباسشویی دوو بدون تسمه قیمت بالاتری نسبت به نوع تسمه دار آن دارد. لباسشویی دوو ارزان را از فروشگاه های مجاز این شرکت خریداری کنید تا فریب افراد سودجو را نخورید. ماشین لباسشویی های دوو با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش خوب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
 

قیمت ماشین لباسشویی

جمع بندی
لباسشویی های دوو به دلیل استفاده از تکنولوژی بالا و تجهیزات مختلف دارای کیفیت خوبی هستند. موتورهای موجود در برخی از مدل های آن بدون تسمه بوده و صدا و لرزش کمی تولید می کنند. علاوه بر لرزش و صدای کم، مصرف انرژی پایین نیز از ویژگی های لباسشویی دوو بدون تسمه است. طراحی بدنه ویژه و دیواره های جانبی زیبا، سبب ثبات بیشتر ماشین لباسشویی های دوو شده است. از این رو اگر قصد دارید برای جهزیه یا خانه خود، لباسشویی تهیه کنید، می توانید از انواع لباسشویی های دوو استفاده کنید.

 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته