اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

لباسشویی دوو سری ذن پرو مدل dwk-pro82tt

دوو یکی از برترین شرکت های کره ای بوده که لوازم خانگی و برقی بسیار با کیفیتی را می سازد. یکی از مدرن ترین این محصولات ماشین لباسشویی بوده، که یکی از جدیدترین این محصولات dwk-pro82tt است. این دستگاه از مشخصات متعددی بهره گرفته و از فناوری های متعدد و پیشرفته ای بهره می گیرد. این محصول از سری لباسشویی های شرکت دوو تحت عنوان ZenPro و بسیار مدرن ساخته شده است. طراحی بسیار زیبا و جذاب آن، موجب ترغیب بسیاری از مشتریان به خرید این محصول شده و فروش بسیار بالایی این محصول دارد. برنامه های کاربردی که زیاد هستند، در این ماشین لباسشویی گنجانده شده که برای مثال می توان از برنامه شستشوی کودک و سیستم شستشوی تاخیری نام برد. در ادامه این مقاله شما را با مشخصات، فناوری نانو سیلور، سیستم حباب ساز و دیگر موارد مرتبط با آن آشنا می کنیم.
 

موتور دایرکت درایو لباسشویی دوو سری ذن پرو مدل dwk-pro82tt چیست؟

چه مشخصاتی لباسشویی دوو سری ذن پرو مدل dwk-pro82tt دارد؟

مشخصات متعددی این مدل ماشین لباسشویی دارد که با برخی از مدل ها فرق های اساسی دارد. وزن کلی این دستگاه هشت کیلوگرم بوده و ارتفاع آن حدود هشتاد و پنج سانتی متر است. پهنا و عرض این محصول در حدود شصت و چهار سانتی متر بوده و عمقی در حدود شصت سانتی متر دارد. فناوری صفحه نمایش آن از نوع LED ساخته شده و بیش از ده برنامه کاربردی برای شستشو برای آن تعبیه شده است. سرعت چرخش موتور آن 1400 دور در دقیقه بوده و زاویه باز شدن درب در حدود صد و هشتاد درجه می شود. نوع مخزن آن از نوع درب رو به جلو است و یکی از کم مصرف ترین ماشین های لباسشویی با درجه انرژی A+++ است. میزان صدای آبکشی در حدود هفتاد و چهار دسی بل بوده و دستگاه حدود پنجاه و دو دسی بل صدا دارد. نوع موتوری که در این ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار می گیرد، از نوع دایرکت درایو است.  

فناوری نانو سیلور در لباسشویی دوو سری ذن پرو مدل dwk-pro82tt چیست؟

یکی از فناوری های پیشرفته ای که در این ماشین لباسشویی وجود داشته، فناوری به اسم نانو سیلور است. این تکنولوژی پیشرفته با استفاده از ذرات nano silver، بیش از ششصد و پنجاه نوع باکتری را از بین می برد. هنگام شستشوی لباس ها در این ماشین لباسشویی، بیش از چهارصد میلیارد یون نقره را هنگام شست و شو آزاد کرده و خاصیت استریل کنندگی آن 99 درصد می شود. این فناوری بوهای نامطبوع را به طور کامل از بین برده و با کاهش مصرف انرژی، هزینه های جاری افراد را پایین می برد. این فناوری لباس ها را بدون باکتری شستشو داده و لباس های شما بسیار تمیز می گردد. نکته جالب این است که این خاصیت ضدباکتری تا یک ماه بعد از شستشو در لباس باقی می ماند. پایداری زیادی در لباس ها با استفاده از این تکنولوژی ایجاد شده و سازگاری زیادی با آب دارند.  

سیستم حباب ساز در لباسشویی دوو سری ذن پرو مدل dwk-pro82tt چیست؟

یکی از سیستم های پیشرفته ای که در این ماشین لباسشویی تعبیه شده، سیستمی تحت عنوان Air Bubble است. این دستگاه آب و مواد شوینده را با هم ترکیب کرده و با این ترکیب چرک و آلودگی را از روی لباس ها پاک می کند. این فناوری مدرن باعث کاهش سطح آب شده و اجازه ترکیب با مواد شوینده را می دهد. این ماده ها به سادگی در پارچه ها و لباس های مختلف نفوذ کرده و کلیه لکه ها را حذف می کند. این تکنولوژی قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی داشته و با شستشوی لباس ها در آب بسیار سرد موجب کاهش مصرف انرژی می شود. 
    

سیستم حباب ساز در لباسشویی دوو سری ذن پرو مدل dwk-pro82tt چیست؟

موتور دایرکت درایو لباسشویی دوو سری ذن پرو مدل dwk-pro82tt چیست؟

موتوری که در این دستگاه ساخته شده، از نوع Direct Drive است. این موتور مستقیما به دیگ شستشو وصل شده و موجب کاهش لرزش و صدای دستگاه می گردد. این مدل موتور باعث طولانی تر شدن عمر ماشین لباسشویی و نیز تسمه و لوازم جانبی را در آن حذف کرده است. دایرکت درایو ظرفیت و دیگ شستشوی ماشین لباسشویی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. با توجه به  بالانس شدن وزن موتور، لرزش دستگاه لباسشویی بسیار کاهش می یابد و بدون نگرانی از جا به جایی آن می توان با آن به راحتی کار کرد. با توجه به اینکه قطر زیاد سیم پیچ ها و نیز جریان مستقیم برق در این موتور ها، احتمال خراب شدن آن ها به نسبت موتور های تسمه ای بسیار کمتر است. بازده موتور دایرکت درایو افزایش پیدا کرده و موجب کارایی دستگاه بالاتر می رود.
  

فناوری نانو سیلور در لباسشویی دوو سری ذن پرو مدل dwk-pro82tt چیست؟


جمع بندی
شرکت کره ای دوو یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید لوازم خانگی و برقی است. یکی از مدرن ترین این محصولات ماشین لباسشویی بوده که جدیدترین مدل آن مدل dwk-pro82tt محسوب می گردد. مشخصات ، فناوری ها و برنامه های کاربردی مختلفی برای برای این محصول تعبیه شده که با اطمینان بالایی می توان لباس های خود را شستشو داد. وزن این دستگاه هشت کیلوگرم بوده و ارتفاع آن حدود هشتاد و پنج سانتی متر است. پهنا و عرض این محصول هر دوی آن ها شصت و چهار سانتی متر بوده و عمقی به صورت تقریبی در حدود شصت سانتی متر دارد. زاویه باز شدن درب این دستگاه در حدود 180 درجه و سرعت چرخش موتور آن هزار و چهارصد دور در دقیقه است. میزان صدای آبکشی کردن لباس ها در این محصول حدود 74 دسی بل بوده و دستگاه در حدود 52 دسی بل صدا دارد. نوع موتور تعبیه شده بر روی این محصول از نوع دایرکت درایو است.   
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت