اطلاعیه آسان سنتر
اطلاعیه آسان سنتر
فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ماشین ظرفشویی اسنوا

ظرفشویی ها به یکی از وسایل ضروری و جدایی ناپذیر بسیاری از خانه ها تبدیل شده اند. این دستگاه ها علاوه بر راحتی امور باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شوند. ماشین های ظرفشویی دارای مدل ها و طرح های مختلفی هستند. ماشین ظرفشویی اسنوا یکی از انواع این دستگاه هاست. با این دستگاه، ظرف های شما تمیز و پاکیزه و بدون لک می شود. ظرفشویی های اسنوا دارای امکانات مختلفی بوده و تجهیزات متعددی دارند که باید در هنگام خرید در مورد آنها اطلاعات مناسبی داشته باشید. در این مقاله می خواهیم شما را با انواع مدل های ظرفشویی، تاریخچه مختصری در مورد اولین دستگاه و همینطور قیمت ظرفشویی اسنوا آشنا کنیم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.
 

ماشین ظرفشویی اسنوا


تاریخچه ساخت اولین ظرفشویی

ظرفشویی را اولین بار یک خانم به نام «ژوزفین کوچران» در سال 1886 میلادی اختراع کرد. خانم کوچران که فردی ثروتمند بود به دلیل مهمانی های زیادی که داشت، کمبود دستگاه ظرفشویی را احساس کرد. همین انگیزه سبب شد که او اولین دستگاه ظرفشویی را اختراع کند. از آن پس تاکنون ماشین ظرفشویی همراه با پیشرفت تکنولوژی، تغییرات بسیاری کرده است. امروزه این دستگاه ها دارای سیستم ها و قابلیت های مختلفی بوده و در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع ظرفشویی اسنوا

ظرفشویی ها به دو دسته رومیزی و مبله تقسیم می شوند و هر کدام دارای ویژگی های مختلفی هستند. در این بخش به انواع مدل های ظرفشویی موجود در بازار می پردازیم.

ظرفشویی های مخصوص خانواده های کوچک

برخی از ماشین های ظرفشویی موجود در بازارگنجایش 6 تا 8 نفره دارند. این دستگاه ها معمولا برای خانواده های کم جمعیت مناسب هستند. این ظرفشویی با این ظرفیت مناسب کسانی است که مهمان نداشته و تعداد نفرات آنها کم است. مزیت این دستگاه ها در ارزان بودن آنهاست. باید در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که دستگاه مورد نظر شما، سیستم شستن ظروف خیلی چرب و خشک را داشته باشد.

رایج ترین ظرفشویی اسنوا

ظرفشویی های 12 نفره رایج ترین ظرفشویی های موجود در بازار ایران هستند. در این دستگاه ها حدود 144 ظرف قرار گرفته و برخی از آنها حتی دارای گنجایش 12 نفر به اضافه یک نیز هستند. این ظرفشویی بیشتر برای خانواده هایی مناسب است که مجالس مهمانی زیادی برگزار می کنند یا ترجیح می دهند که فقط یک بار در روز از دستگاه استفاده کنند. به عبارت دیگر تمام ظروف شبانه روز خود را جمع کرده و یکبار ماشین را روشن می کنند.
برخی از ماشین ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند. سعی کنید ظرفشویی هایی را انتخاب کنید که این قابلیت را داشته باشد تا در هنگام شستن ظروف دچار مشکل نشوید. امکان شستشوی با تأخیر و نیم ظرفیت نیز از امکانات بسیار مفید این دستگاه هاست. با استفاده از این قابلیت ها کار شستشوی ظروف آسان شده و مصرف انرژی کاهش می یابد.
 

رایج ترین ظرفشویی اسنوا


قابلیت شستشوی با تأخیر به شما این امکان را می دهد که ماشین را در حالت آماده باش قرار داده و زمان مورد نظر خود را تنظیم کنید. در زمان تعیین شده دستگاه به طور اتوماتیک کار خود را شروع می کند. با سیستم نیم ظرفیت یا نیم شور می توانید با هر مقداری از بار دستگاه را روشن کنید. دستگاه بر اساس حجم ظروف داخل آن، میزان آب، برق و مواد شوینده را تنظیم می کند. پس با این قابلیت دیگر نگران مصرف بیش از اندازه انرژی نباشید.

حساس ترین و کم مصرف ترین مدل ماشین ظرفشویی

ظرفشویی 14 نفره اسنوا بزرگترین ظرفشویی بازار است. گنجایش این دستگاه ها در حدود 160 ظرف بوده و برای خانواده های شلوغ با مهمانی های زیاد مناسبند. اکثر این ظرفشویی ها دارای برنامه های شستشوی مختلفی هستند. ظروف بسیار چرب و ظروفی که چربی کمتری دارند دارای برنامه های متفاوتی هستند. حتی برای ظرف هایی که چربی متوسطی دارند نیز برنامه شستشوی مجزایی تعبیه شده است.
این دستگاه ها به طور اتوماتیک مقدار آلودگی ظروف را تشخیص می دهند و مصرف انرژی آنها از ظرفشویی های معمولی کمتر است.  
 

حساس ترین و کم مصرف ترین مدل ماشین ظرفشویی


ماشین های بخارشوی ظروف

یکی از جدیدترین انواع ظرفشویی، نوع بخار شوی آنهاست. بسیاری از افراد به دلیل اینکه باید ظرف های آلوده را قبل از قرار دادن در ظرفشویی خیس کنند، احساس رضایت نمی کنند. این بخار شوها رضایت این افراد را برآورده می کند. بخار آب داغ موجب تمیزی بیشتر ظروف شده و حتی ظرف های خشک را هم به طور کامل می شوید. مصرف انرژی یعنی مصرف آب و برق این دستگاه ها بسیار کم است.
کسانی که به تازگی قصد خرید ظرفشویی اسنوا دارند، بهتر است نوع بخار شوی آن را تهیه کنند. قدرت بخار بالای این دستگاه ها و لکه بری آنها گزینه منتخب افراد بسیاری است.  

ظرفشویی اسنوا

ماشین ظرفشویی اسنوا یک وسیله کاربردی و مناسب برای خانه و محل کار است. این دستگاه ها در سه مرحله ظرف ها را شسته و خشک می کنند. نکته مهمی که باید در مورد این ماشین ها رعایت کنید، قرار ندادن ظروف حاوی غذاست. باقی مانده غذاها در داخل ظرفشویی اسنوا موجب اختلال در عملکرد آن می شود. برای جلوگیری از این امر باید قبل از قرار دادن ظرف ها در دستگاه، آنها را با دستمال پاک کنید.
 

ظرفشویی اسنوا


ظرفشویی ها برای گندزدایی و از بین بردن آلودگی ها نیز مناسبند. برای استفاده از دستگاه بهتر است دستورالعمل این دستگاه ها را مطالعه کرده و بر اساس آنها عمل کنید. استفاده نادرست از ظرفشویی نه تنها موجب اختلال در عملکرد دستگاه می شود، بلکه ممکن است باعث آسیب به آن شود. دستورالعمل صحیح سبب می شود که ظروف تمیز تر شسته شده و طول عمر دستگاه نیز افزایش یابد.

ماشین ظرفشویی اسنوا قیمت روز

ظرفشویی اسنوا با وجود سیستم های متنوع و امکانات گوناگون دارای قیمت های مختلفی است. معمولا قیمت ظرفشویی 8 نفره ارزان تر از 14 نفره آن است. ماشین ظرفشویی اسنوا قیمت روز را باید از فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری کنید. دستگاه هایی که سیستم شستشوی با تأخیر دارند از نوع معمولی آنها گران ترند. شما ظرفشویی ارزان اسنوا را باید از نمایندگی های مجاز آن تهیه کنید.
 

ماشین ظرفشویی اسنوا قیمت روز

ماشین ظرفشویی اسنوا با قیمت

ظرفشویی ها به دلیل مدل ها و ظرفیت های مختلفی که دارند، دارای قیمت های گوناگونی هستند. ماشین ظرفشویی اسنوا با قیمت ارزان ممکن است دارای قابلیت های کمی باشد. شما بهتر است در هنگام خرید دستگاه به امکانات ظرفشویی توجه کنید. برای مثال قابلیت شستشوی نیم ظرفیت در دستگاه موجب می شود که مصرف انرژی بسیار پایین آمده و هزینه های شما کاهش یابد و یا امکان تغییر ارتفاع سبدهای داخل دستگاه موجب می شود که شما بتوانید حجم بیشتری از ظروف را در آن جای دهید.  

قیمت ماشین ظرفشویی اسنوا

ظرفشویی با امکانات پیشرفته در فروشگاه های لوازم خانگی وجود دارد. در هنگام خرید باید به قابلیت ها و ظرفیت این دستگاه ها توجه کنید. خانواده هایی که رفت و آمد زیادی دارند، ظرفشویی رومیزی برای آنها مناسب نیست. این مدل از دستگاه ها برای ظروف کمتری طراحی شده اند. اگر شما خانواده پرجمعیت و شلوغی دارید بهتر است ظرفشویی 12 یا 14 نفره تهیه کنید، زیرا در غیر این صورت تمام ظروف شما در یک نوبت شسته نمی شوند. قیمت ماشین ظرفشویی اسنوا در ظرفیت های گوناگون متفاوت است. شما بهتر است در موقع خرید ظرفشویی اسنوا به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید، زیرا ممکن است برخی از سودجویان ظرفشویی های بی کیفیت را به نام برند اسنوا به شما تحمیل کنند.

 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
راه ارتباطی
تماس
واتساپ
طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت