سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت

زئولیت به معنی خشک کن است. از آنجایی که کاربران ماشین ظرفشویی بوش در سری های اولیه از خوب خشک نکردن این ماشین ناراضی بوده اند، بوش در سری 8، زئولیت فوق العاده ای را در نظر گرفته است. در نتیجه، سری 8 کامل ترین ماشین ظرفشویی شرکت بوش محسوب می شود. این سری از ماشین ظرفشویی های بوش، صفحه کنترل توکار تمام لمسی داشته که در زیبایی ظاهری آن نیز بی تاثیر نبوده است. سایر ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار را می توانید در ادامه مطالعه نمایید.
 

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت

چرا هر خانه ای به یک ماشین ظرفشویی نیاز دارد؟

ماشین ظرفشویی وسیله ای است که از زمان معرفی شدنش تا آشنایی مردم با توانایی های آن چند سالی سپری شد. بسیاری از مردم بر قدرت های یک ماشین در تمیزی بی نقص شک داشتند، حال اینکه امروزه ثابت گشته است که ظروف با ماشین ظرفشویی خیلی بهتر از شستشوی با دست تمیز می شوند. علتش، استفاده از آب خیلی داغ و موادی مانند نمک، جلادهنده و پودرهای بسیار قوی در امر شستشو است. مطمئنا شستن ظروف با دست در حالی دمای آب بسیار داغ است حتی با دست کش نیز امکان پذیر نیست. علاوه بر این، مقدار آبی که ماشین برای شستشو مصرف می کند بسیار کمتر است، این موضوع از نظر اقتصادی نیز اهمیت بسیاری دارد.

ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت

اگر روی صدای ماشین ظرفشویی حساس هستید، باید گفت که ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت با چهل دسی بل بسیار کم صدا است. در نتیجه هنگامی که ماشین در حال کار است، شما می توانید در آسایش کامل بسر ببرید. همانطور که ذکر شد، ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مجهز به زئولیت است. زئولیت به ماشین این امکان را می دهد که دارای قدرت بی نظیری در خشک کردن ظروف باشد. بنابراین، دیگر نگران نم و لک آب بر روی ظروف نباشید.
ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت 14 نفره است. اگر خانواده پرجمعیتی دارید یا اینکه بعد از مهمانی های خانوادگی با کوهی از ظروف رو به رو می شوید، زمان آن رسیده است که به فکر خرید ماشین ظرفشویی 14 نفره باشید. این ماشین ظرفشویی با 3 سبد مجزا برای انواع ظروف، یکی از جادارترین ماشین های ظرفشویی های ساخت آلمان محسوب می شود. 
ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دارای 8 برنامه شستشو 4 تکنولوژی و 5 گزینه ویژه است. میزان مصرف آب در هر برنامه متغییر بوده؛ اما در حالت میانگین حدودا 9.5 لیتر برآورد شده است. میزان مصرف انرژی آن نیز A+++ است که تمام این موارد مصرف پایین و بهره وری بالای این دستگاه را نشان می دهد.
 

چرا هر خانه ای به یک ماشین ظرفشویی نیاز دارد؟

برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت

8 برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت این قرار است.
 

شست و شوی شبانه

Night Program

شستشوی ویژه

Super

شستشوی سریع

Quick Wash

شستشوی اولیه

Pre-Rinse

شستشوی بهینه

Eco

شستشوی خودکار در بازه دمایی 75-65 درجه

Auto 65-75

شستشوی خودکار در بازه دمایی 65-45 درجه

Auto 45-65

شستشوی خودکار در بازه دمایی 45-35 درجه

Auto 35-45

 
 

تکنولوژی های ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت

همان طور که ذکر شد، تکنولوژی های برتر سری 8 ماشین ظرفشویی های بوش دارای تکنولوژی های برتر دنیا بوده و از این نظر یکی از کامل ترین ماشین ظرفشویی های موجود در بازار محسوب می شوند.

تکنولوژی load Sensor

load Sensor سیستمی است که مقدار وزن ظروف و بر حسب آن میزان کثیفی آب را به صورت هوشمند تشخیص می دهد. این تکنولوژی، در زمانی شما مقدار زیادی ظرف در ماشین نچیده باشید و آب زیاد کثیف نشده باشد، از همان آب برای مرحله بعدی شستشو استفاده کرده و با این کار در مصرف آب صرفه جویی می کند.

تکنولوژی DosageAssist

در سیستم DosageAssist مواد شوینده در سینی کاملا حل شده و سپس به سبد بالا منتقل می شوند. صدای دستگاه در این تکنولوژی نیز بسیار پایین خواهد بود.

تکنولوژی AquaSensor

AquaSensor این سیستم نیز میزان کثیفی ظروف را تشخیص داده و بر حسب آن مقدار آب مصرفی را تنظیم می کند. همچنین با استفاده از این تکنولوژی، ذرات باقی مانده بر روی ظروف با حسگرهای نوری تشخیص داده شده و شستشو تا زمانی که تمیزی کامل حاصل شود ادامه می یابد.

تکنولوژی ActiveWater

ActiveWater تکنولوژی مفیدی برای محیط زیست است؛ چراکه این سیستم با مصرف آب کم اما پرفشار به شستشوی بهینه کمک می کند.

گزینه های ویژه ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت

سری 8 ماشین ظرفشویی های بوش داری 5 گزینه ویژه اند.
 

 

شستشوی سریع

VarioSpeedPlus

شستشوی پرفشار

Intensive Zone

شستشوی بهداشتی

HygienePlus

شستشوی براق

shine & dry

شست و شو با نصف ظرفیت

Hlaf Load

 

ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت


جمع بندی
ماشین ظرفشویی بوش سری 8 زئولیت دار با قابلیت های ویژه، یکی از کامل ترین ماشین ظرفشویی های ساخت کمپانی بوش است. این شرکت آلمانی، در سری 8 ماشین ظرفشویی های خود ویژگی ها و تکنولوژی های منحصر به فردی را به کار گرفته است. 8 برنامه شستشو همراه با 5 گزینه ویژه و تکنولوژی های پیش رفته ای مانند. شستشوی پرفشار، براق، سریع و شستشو با نصف ظرفیت دستگاه، باعث شده تا کاربران بیشتری جذب سری 8 ماشین ظرفشویی بوش شوند. مهمترین تفاوت این سری از ماشین ظرفشویی های بوش وجود زئولیت یا خشک کن حرفه ای در آن است. این تکنولوژی، باعث شده تا دیگر مانند گذشته شاهد وجود رطوبت و لک آب روی ظروف نباشیم. ظرفیت این سری نیز 14 نفره با سه سبد مجزا است که برای خانواده های پرجمعیت بسیار مناسب خواهد بود.
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت