سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09918383573
اینماد

ماشین ظرفشویی بکو

ماشین ظرفشویی بکو یکی از محصولات کمپانی بکو تولید کننده لوازم خانگی کشور ترکیه است. این شرکت در سال 1967 تأسیس و در سال 2004 میلادی کمپانی گروندیگ را خریداری کرد. این کمپانی علاوه بر ظرفشویی، محصولاتی مانند ماشین لباسشویی، یخچال و تلویزیون نیز تولید می کند. ظرفشویی های بکو از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و قابلیت های متعددی دارند. ما در این مطلب قصد داریم درباره کیفیت، قیمت، مزایا و معایب ماشین ظرفشویی بکو با شما صحبت کنیم. تا آخر مقاله با ما همراه باشید.
 

ماشین ظرفشویی بکو


ویژگی های ظرفشویی بکو

در ابتدای مطلب بهتر دیدیم که درباره خصوصیات و ویژگی های ظرفشویی بکو با شما صحبت کنیم. به ویژگی های این دستگاه ها در این بخش توجه کنید.

رده انرژی ظرفشویی بکو

ظرفشویی های بکو دارای رده انرژی بالایی هستند. نشان برچسب انرژی آنها ++A  و +++A  است. این رده انرژی نشانه کم مصرف ترین وسایل برقی است. لوازم  برقی کم مصرف نقش بسزایی در محافظت از محیط زیست دارند.  

ویژگی GlassShield

یکی از ویژگی های مثبت این دستگاه ها داشتن قابلیت GlassShield است. برخی از ماشین های ظرفشویی که دارای این قابلیت نیستند، ظروف شیشه ای درون آنها در اثر مرور زمان ساییده شده و مقاومت آنها کاهش می یابد. این کاهش مقاومت سبب می شود که ظروف، کیفیت اولیه خود را از دست داده و به راحتی شکسته شوند. ولی ظرفشویی بکو با ویژگی محافظت شیشه خود از خوردگی این ظروف جلوگیری می کند.
 

ویژگی GlassShield

 

وجود فیلتر EverClean در ظرفشویی بکو

ظرفشویی های بکو از وجود فیلترهای دوگانه  EverCleanبهره می برند. این فیلترها از مصرف بیش از اندازه آب جلوگیری کرده و ظروف درون آن با میزان کمی آب شسته می شوند. این فیلترها نیازی به شستشو و تمیز کردن ندارند، زیرا به صورت خودکار شسته می شوند. در ماشین ظرفشویی بکو بعد از پایان کار، میزان مصرف آب و برق و به طور کلی میزان مصرف انرژی روی صفحه نمایش ظاهر می شود.  

 ظرفشویی بکو دارای برنامه Wash@Once  است

با وجود این برنامه، مقدار آب مشخصی به تمام قسمت های دستگاه و ظروف می رسد. به این ترتیب از مصرف بیش از اندازه آب و انرژی جلوگیری می شود. در این دستگاه ها سیستم Silent- Tech هم وجود دارد که با وجود آن در هنگام شستشو هیچ صدایی شنیده نمی شود.
 

ظرفشویی بکو

 

خشک شدن ظروف به طور کامل

یکی از ویژگی های ضروری این ظرفشویی، برنامه SteamGlass است. با استفاده از این برنامه، بخار خشک موجب خشکی و درخشندگی بسیاری می شود. در این ظرفشویی سیستم خشک کن EDS نیز وجود دارد که باعث چرخش هوا در اطراف ظروف می شود. با این سیستم دمای هوا کاهش یافته و در مدت زمان کم، تمام ظروف به طور کامل خشک می شوند.

وجود سنسورهای مختلف

در ظرفشویی بکو سنسورهای مختلفی وجود دارد. برخی از حسگرها مقدار سختی آب را سنجیده و دستگاه بر اساس میزان سختی، برنامه مناسب را به صورت اتوماتیک انتخاب می کند. سنسور تشخیص میزان آلودگی هم بر اساس تعداد ظروف کثیف، میزان آب مناسب را تعیین می کند و همچنین این حسگر بر اساس درصد آلودگی ظرف ها برنامه مورد نیاز را به دستگاه اعلام می کند.
 

وجود سنسور مختلف

 

باز شدن درب ظرفشویی بکو به صورت اتوماتیک

اگر پس از پایان کار ظرفشویی درب دستگاه باز نشده و ظرف ها تا مدت زیادی در آن باقی بمانند، بوی بدی گرفته و نیاز به شستشوی مجدد دارند. این مشکل در ظرفشویی بکو با باز شدن درب دستگاه به طور خودکار برطرف شده است. به این ترتیب ظروف در پایان کار ظرفشویی، تمیز و خوشبو می مانند. در این ظرفشویی ها دکمه قرص نیز تعبیه شده است که با وجود آن می توانید از قرص نیز به جای مواد شوینده استفاده کنید و به این ترتیب اثری از مواد شوینده روی ظرف ها باقی نمی ماند.
 

باز شدن درب ماشین ظرفشویی به صورت اتوماتیک

 

شستشو از طریق برنامه اتومات

در ظرفشویی بکو این امکان وجود دارد که درصورت عدم آگاهی شما از برنامه مناسب شستشو، این دستگاه به طور خودکار یک برنامه را معین می کند. ظرفشویی بکو بر اساس میزان آلودگی و تعداد ظروف، برنامه را مشخص می کند.

برنامه شستشوی پرسرعت

با قابلیت شستشوی سریع ظرف های نشسته شما با سرعت زیاد و زمان کم تمیز شده و در اختیار شما قرار می گیرد. قابلیت دیگر این دستگاه، برنامه شستشوی نیمه بار Xpress 20 است. با این برنامه ظروف در مدت 20 دقیقه شسته می شوند. البته باید توجه داشته باشید که در این برنامه صرفا بالا یا پایین دستگاه روشن می شود. به این ترتیب شما می توانید مقدار کمی از ظرف ها را در یک قسمت دستگاه قرار دهید.

سبدهای ظرفشویی بکو SmoothMotion است

سبدهای این دستگاه ها طوری طراحی شده اند که ظرفشویی بدون لرزش، ظروف شما را شسته و از شکستن آنها جلوگیری می کند. در این ظرفشویی برنامه HFL نیز وجود دارد که با استفاده از این برنامه می توانید حجم کم ظرف ها را هم بدون مصرف انرژی اضافی بشویید.   

قابلیت های دیگر ظرفشویی بکو

بدنه ماشین ظرفشویی بکو استیل ضد زنگ بوده و روی آن اثر انگشت باقی نمی ماند. در داخل این دستگاه، هولدر شیشه بچه تعبیه شده تا بتوانید به راحتی شیشه کودک را در محل خود قرار داده و آن را بشویید. محفظه آنتی باکتریال در این دستگاه، برای از بین بردن قارچ و باکتری قرار داده شده است. در این ظرفشویی ها سیستم WaterSafePlus وجود دارد. این سیستم به محض نشتی آب از دستگاه، آب ورودی دستگاه را قطع می کند.

کیفیت ماشین ظرفشویی بکو

کیفیت ماشین ظرفشویی بکو با توجه به ویژگی هایی که برای آن اشاره کردیم، خوب و مناسب است. این دستگاه ها با وجود حسگرهای مختلف موجب کاهش مصرف انرژی و شسته شدن بهتر ظروف می شوند. بدنه ضد زنگ استیل آنها و محفظه آنتی باکتریال از ویژگی های لازم یک ظرفشویی باکیفیت است. محفظه آنتی باکتریال و سبدهای مناسب از خصوصیات دیگر ظرفشویی بکو است.  

مزایای ماشین ظرفشویی بکو

ماشین ظرفشویی بکو دارای مزایای بسیاری است. چنانچه در قسمت های قبل اشاره کردیم، وجود سنسورهای متعدد موجب کاهش مصرف انرژی این دستگاه ها می شود. برنامه های متعدد شستشو یکی دیگر از مزیت های این ظرفشویی است. با استفاده از محفظه آنتی باکتریال، ظروف شما عاری از هر میکروبی شده و در اختیار شما قرار می گیرد. وجود برنامه های خودکار موجب تمیز شدن ظرف ها شده و برنامه پرسرعت آن ظروف را به سرعت شسته و در دسترس شما قرار می دهد. سبدهای ضد لرزش و شستشوی محافظ شیشه از جمله مزایای دیگر این دستگاه هاست. شما می توانید با مراجعه به سایت اصلی شرکت بکو با مزایا و معایب دیگر ماشین ظرفشویی بکو آشنا شوید.

ظرفشویی بکو ساخت کجاست؟

چنانچه اشاره کردیم بکو یک شرکت ترکیه ای است که دفتر مرکزی آن در شهر استانبول قرار دارد. این کمپانی با محصولات خوب توانسته است جایگاه خود را در بازار لوازم خانگی دنیا باز کند. ظرفشویی بکو ساخت ترکیه دارای ویژگی های ضروری و فوق العاده ای است به طوری که محصولات این شرکت طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی های فروش بکو از قیمت و و یژگی های محصولات آن مطلع شوید.

جمع بندی
ظرفشویی بکو با وجود قابلیت های مختلف و ویژگی های مناسب، یکی از دستگاه های با کیفیت محسوب می شود. سبدهای آن ضد لرزش بوده و قابلیت محافظت از ظروف شیشه ای را داراست. حسگرهای کاهش مصرف انرژی، میزان سختی آب را سنجیده و مقدار آب ورودی را با آن تنظیم می کنند. در این ظرفشویی ها، ظرف ها به طور کامل خشک شده و لکه ای روی آنها باقی نمی ماند. فیلتر کاهش مصرف انرژی در این دستگاه ها تعبیه شده است که نیازی به شستشو نیز ندارند.  بدنه آنها ضد زنگ استیل است به طوری که اثر انگشت روی آنها باقی نمی ماند. سبد ضد لرزش در این دستگاه ها یک ویژگی مفید در آنها به شمار می رود، زیرا از شکستن ظروف جلوگیری می کند. در ظرفشویی بکو ظرف ها بو نمی گیرند، زیرا درب دستگاه به طور اتوماتیک بعد از پایان کار شستشو باز می شود.
 

 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته