اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل sms46nw03e

بوش یکی از برترین شرکت های آلمانی در زمینه تولید لوازم خانگی و برقی بوده که ماشین های ظرفشویی بسیار با کیفیتی را می سازد. یکی از جدیدترین و مدرن ترین این مدل ها sms46nw03e است که از فناوری ها و برنامه های زیادی در آن استفاده شده است. این محصول جزو محصولات سری چهار ماشین ظرفشویی شرکت بوش بوده که از ظرفیت خوبی بهره می گیرد. این دستگاه جزو کم مصرف ترین ماشین های ظرفشویی موجود بوده که از صدای بسیار پایینی نیز استفاده می کند. دلیل این صدای بسیار کم به خاطر وجود عایق بندی استاندارد و موتور BLDC آن است. از سه سبد شستشو در این دستگاه استفاده شده که موجب افزایش کارایی آن می گردد. در ادامه این مقاله شما را با مشخصات، فناوری ها، برنامه های شستشو و موارد مرتبط دیگر آشنا می کنیم.
 

ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل sms46nw03e

ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل sms46nw03eچه مشخصاتی دارد؟

مشخصات مختلف و متنوعی برای ماشین ظرفشویی بوش مدل sms46nw03e تعبیه شده است. صدای این دستگاه بسیار کم بوده و صدایی در حدود چهل و چهار دسی بل دارد. این دستگاه ظرفیت شستشوی ظروف حداقل چهارده نفر را بر عهده داشته که می توان ظرف های خود را به راحتی در آن قرار داد. این ماشین ظرفشویی از مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار بوده و برچسب انرژی A++ دارد. میزان مصرف انرژی در هر سیکل شستشو 0.93 کیلو وات ساعت و میزان مصرف آب در هر بار شستشو با استفاده از این ماشین 260 کیلو وات ساعت در سال است. میزان مصرف آب به صورت سالیانه 2660 لیتر بوده که برای این دستگاه مصرفی بسیار ایده آل محسوب می شود. تعداد پنج نوع دما برای شستشو در این دستگاه تعبیه شده و دارای برنامه های شستشوی مختلفی است. ارتفاع مدل sms46nw03e در حدود 845 میلی متر بوده و همچنین عرض و عمق آن هر دو 600 میلی متر هستند.  

فناوری های ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل  sms46nw03e چیست؟

تکنولوژی هایی که در این دستگاه تعبیه شده، بسیار خاص بوده و در بسیاری از ماشین های ظرفشویی وجود ندارد. فناوری تحت عنوان  Detergent Automation وجود داشته که با استفاده از آن نیازی به قرص شستشو نبوده و خود دستگاه بهترین حالت را برای شما تنظیم می کند. تکنولوژی دیگری به نام Dosage Assist وجود داشته که میزان کف مواد شوینده را کنترل کرده تا بهترین نتیجه شستشو برای شما فراهم شده و ظرف ها به صورت تمیز گردند. Aqua Sensor دیگر فناوری مورد استفاده در این دستگاه بوده که میزان کثیف بودن آب را به صورت دقیق بررسی می کند. اگر میزان کثیفی آب مقدار کمی است، در سیکل بعدی شستشو همان آب را مورد استفاده قرار می دهد. Load Sensor یکی دیگر از فناوری های تعبیه شده برای این دستگاه بوده که با توجه به میزان ظرف های موجود در آن، آب و مواد شوینده را برای شستشو استفاده کرده که موجب صرفه جویی زیادی می گردد.
 

ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل sms46nw03eچه مشخصاتی دارد؟

برنامه های شستشوی اصلی ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل sms46mw03e چیست ؟

PreWash یکی از این برنامه های شستشو بوده که قبل از شستن، ظرف ها به مدت حداقل پانزده دقیقه آبکشی می شوند. این کار برای ظرف های بسیار کثیفی که مواد غذایی در آن چسبیده اند بسیار پرکاربرد است. با این برنامه می توان حتی سبزیجات و میوه های مختلف را قبل از مصرف، شستشو داد. Intensive 70 یکی دیگر از برنامه های شستشوی اصلی بوده که بیشتر برای ظرف های با ابعاد بزرگ کاربرد دارد. این ظرف ها را معمولا در سبد پایینی قرار داده و با فشار مناسب ظرف هایی مثل قابلمه را پاکیزه و تمیز می کند.  Glas 40 یکی دیگر از این برنامه ها بوده که برای شستن ظرف های شیشه ای و نیز از جنس کریستال مورد استفاده قرار می گیرد. ظرف ها با دمای 40 درجه سانتی گراد و با فشار بسیار پایین و مناسب شستشو داده می شوند. همچنین این فشار به گونه ای بوده که از هر گونه خط و خش بر روی این ظرف ها جلوگیری می گردد.  

برنامه های شستشوی ویژه ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل sms46mw03e چیست؟

برنامه هایی نیز به اسم شستشوی ویژه در این دستگاه تعبیه شده که در موارد خاص از آن ها استفاده می گردد. VarioSpeed Plus برای مواردی که نیاز به سرعت دادن در شستن ظرف ها بوده، بسیار پرکاربرد است. با انتخاب این برنامه بین 20 تا 60 درصد از زمان شستشوی ظرف ها را کاهش می دهید. HygienePlus یکی دیگر از این برنامه های ویژه بوده و معروف به استریل کردن ظروف بوده که برای افرادی که حساسیت زیاد دارند بسیار پرکاربرد است.
 

فناوری های ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل  sms46nw03e چیست؟

 

جمع بندی
یکی از بهترین شرکت های آلمانی در زمینه تولید لوازم خانگی و برقی شرکت بوش است. مدل sms46nw03e یکی از جدیدترین و مدرن ترین ماشین های ظرفشویی ساخته شده توسط این شرکت محسوب می شود. صدای این دستگاه بسیار کم بوده و صدایی در حدود چهل و چهار دسی بل دارد. این محصول از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار بوده و از ظرفیت شستشوی چهارده نفر برخوردار است. عرض و عمق این دستگاه هر دو 600 میلی متر بوده و ارتفاعی معادل 845 میلی متر دارد. میزان مصرف انرژی در هر بار شستشو 0.93 کیلو وات ساعت است و میزان مصرف آب در هر بار شستشوی ظرف ها در این دستگاه عدد بالغ بر 260 کیلو وات ساعت می شود. فناوری های بسیار خاصی در این دستگاه تعبیه شده، که با بسیاری از ماشین های ظرفشویی دیگر تفاوت دارد. Aqua Sensor یکی از برنامه های شستشوی کاربردی بوده که میزان کثیفی آب را به طور دقیق مورد بررسی قرار می دهد.  
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت