اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ماشین ظرفشویی ویرپول

ویرپول یکی از برترین شرکت های آمریکایی در زمینه تولید لوازم خانگی و برقی بوده و محصولات آن در بازارهای مختلف سراسر جهان فروش بالایی دارد. در سال 2006 این شرکت به عنوان بهترین برند تولید کننده لوازم خانگی در سطح جهان شناخته شد. یکی از مدرن این وسایل خانگی ماشین ظرفشویی بوده که در مدل های مختلفی در بازار های مختلف عرضه می گردد. مشخصات برجسته ای در این ماشین های ظرفشویی وجود داشته که در بسیاری از آن ها مشابه است. فناوری هایی که در این محصول تعبیه شده، کارایی آن را به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. طراحی ماشین ظرفشویی ویرپول به گونه ای است که افراد زیادی را ترغیب به استفاده از آن می کند. در ادامه این مقاله شما را با ویژگی های برجسته، مدل WFC3C26FUK، مدل  ADP9070IX، مدل WFC3C26FX  آشنا می کنیم.
 

ماشین ظرفشویی ویرپول

مشخصات برجسته ماشین ظرفشویی ویرپول چیست؟

یکی از ویژگی های بسیار برجسته در این محصول، پوشش دادن ظرف ها با بازوی آب پاش است. با این بازوها تمام فضای مخزن پوشش داده شده که از طریق 21 آبپاش کلیه ظرف های کثیف موجود در آن شستشو داده می شوند. یکی دیگر از مشخصات برجسته این ماشین ظرفشویی، شستن ظرف ها در عرض یک ساعت است. این کار برای مواقعی لازم می شود که میهمانی داشته و باید ظرف ها را در اسرع وقت پاکیزه کنید. سنسوری در همه ماشین های ظرفشویی ویرپول وجود داشته که میزان کثیفی ظرف ها را تشخیص می دهد. 

ماشین ظرفشویی ویرپول مدل WFC3C26FUK چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از انواع ماشین های ظرفشویی ویرپول، مدل WFC3C26FUK است. این محصول ظرفیت چهارده نفر را داشته و برای خانواده های با جمعیت بسیار بالا بسیار گزینه مطلوبی محسوب می شود. طراحی این دستگاه به گونه ای بوده که با توجه به سادگی آن، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب می کند. بخش داخلی این ماشین ظرفشویی از سه قفسه تشکیل شده و بسیار انعطاف پذیر هستند. در این دستگاه با تاخیر در زمان شستشو، که می توان برنامه بسیار دقیقی را برای شروع شستشوی ظرف ها مثلا برای ساعت 10 شب تنظیم کرد. با برنامه ریزی مطلوب حتی در پایان شب نیز می توان با صدای خیلی کم، ظرف های مختلف را به آسانی شستشو داد. برنامه ای تحت عنوان اکو در این محصول تعبیه شده که در مصرف آب و برق صرفه جویی گشته و به این ترتیب هزینه های مختلف مانند قبض های آب و برق را کاهش می دهد.
 

مشخصات برجسته ماشین ظرفشویی ویرپول چیست؟

ویژگی های مختلف ماشین ظرفشویی ویرپول مدل ADP9070IX چیست؟

یکی از انواع ماشین های ظرفشویی ویرپول مدل ADP9070IX بوده، که از فناوری های مختلفی در آن استفاده شده است. یکی از فناوری ها تحت عنوان POWER DRY نام داشته، که در پایان شستشو نتیجه بسیار عالی به شما می دهد. ارتفاع این محصول هشتصد و پنجاه میلی متر بوده و پهنایی در حدود 597 میلی متر دارد. ظرفیتی که این دستگاه برای شستشو دارد، در حدود سیزده نفر است. این محصول بسیار کم مصرف بوده و برچسب انرژی A+++ دارد. عمقی که این ماشین ظرفشویی دارد، در حدود پانصد و نود میلی متر است. برنامه های مختلف مانند شستشوی با تاخیر، شستشوی 24 ساعته، شستشوی ضد باکتری و غیره بر روی این دستگاه تعبیه شده است. میزان مصرف آب در این ماشین ظرفشویی ده لیتر در هر سیکل آن بوده و در حدود 2800 لیتر در سال می شود. صدای این دستگاه بسیار پایین بوده و در حدود چهل و چهار دسی بل است.  

ماشین ظرفشویی ویرپول مدل  WFC3C26FX چه مشخصاتی دارد؟

یکی از مدل های بسیار پرفروش ماشین ظرفشویی ویرپول، مدل WFC3C26FX است. نوع موتور این دستگاه از نوع Direct Drive بوده و میزان صدایی در حد چهل و شش دسی بل دارد. در هر شستشویی که انجام می گردد، میانگین مصرف آب نه لیتر است. این محصول از یک سنسور مدرن تشخیص میزان آلودگی در خود بهره گرفته و از یک صفحه نمایش دیجیتال بهره می گیرد. این دستگاه از صدای بسیار پایینی برخوردار بوده و صدایی در حدود چهل و شش دسی بل دارد. از پنج دمای مختلف در این ماشین ظرفشویی استفاده شده و دارای هشت برنامه برای شستشوی ظرف ها است. وزن این محصول در حدود چهل و هفت کیلوگرم بوده و از تکنولوژی موسوم به حس ششم در خود بهره می گیرد. این دستگاه یکی از کم مصرف ترین ماشین های ظرفشویی است که از طراحی بسیار زیبایی بهره گرفته است. این محصول به راحتی قابل حمل بوده و می توان آن را در هر مکان دلخواه جا به جا کرد.
 

 

ماشین ظرفشویی ویرپول مدل WFC3C26FUK چه ویژگی هایی دارد؟


جمع بندی
شرکت آمریکایی ویرپول یکی از برترین شرکت ها در زمینه تولید لوازم خانگی و الکترونیکی بوده که لوازم خانگی بسیار با کیفیتی را تولید می کند. یکی از مدرن ترین این محصولات ماشین ظرفشویی بوده که در مدل های مختلفی تولید می شود. یکی از مدل های پرفروش ماشین ظرفشویی ویرپول، مدل WFC3C26FUK است. طراحی این دستگاه بسیار ساده بوده و به خاطر همین موضوع توجه افراد بسیاری را جلب می کند. این محصول ظرفیت چهارده نفر را داشته و از سه قفسه بسیار انعطاف پذیر تشکیل شده است. یکی دیگر از مدل های آن، ADP9070IX است که ارتفاع هشتصد و پنجاه میلی متری دارد. ظرفیت این دستگاه سیزده نفر بوده و میزان مصرف آب در این ماشین ظرفشویی ده لیتر به ازای هر سیکل است. یکی دیگر از مدل های بسیار پرفروش ماشین ظرفشویی ویرپول WFC3C26FX بوده که از موتور دایرکت درایو در آن استفاده می شود. وزن کلی این دستگاه در حدود چهل و هفت کیلوگرم بوده و از فناوری حس ششم در خود بهره می گیرد.   


 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت