اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

ماشین ظرفشویی LG 512

ماشین ظرفشویی ال جی DFB512FP یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین محصولات شرکت ال جی است. بالاترین سطح تمیزی را می توان از ماشین ظرفشویی ال جی 512 انتظار داشت؛ چراکه به روزترین و پیشرفته ترین برنامه های شستشو در این مدل به کار گرفته شده اند. رنگ مدل 512 نقره ای بوده و ظرفیت آن 14 نفره است. این ظرفیت بالا، به شما کمک می کند تا با 9 برنامه پیشرفته شستشو، بیشترین ظرف را به کمک این ماشین بشویید. ماشین ظرفشویی LG 512 دارای برنامه های پیش فرض بوده که در ادامه بیشتر در مورد آن ها توضیح خواهیم داد.
 

ماشین ظرفشویی LG 512

ویژگی های کلی ماشین ظرفشویی LG 512

ماشین ظرفشویی ال جی مدل 512 ظاهری مدرن و بسیار زیبا دارد. این ماشین با دو سبد که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند به شما این امکان را می دهد تا ظروف بزگی مانند قابلمه را نیز در سبد پایین جا دهید. آیا در مورد خانه های هوشمند شنیده اید؟ ماشین ظرفشویی LG 512 یکی از دستگاه های هوشمندی است که در این خانه ها به کار می رود. فناوری Smart ThinQ این امکان را برای شما فراهم کرده است که با گوشی تلفن همراهتان بتوانید ماشین را کنترل و تنظیم کنید. این ماشین با وجود کمپرسور اینورتر دایرکت درایو، یکی از با کیفیت ترین ماشین ظرفشویی های ال جی محسوب می شود.

برنامه های شستشو در ماشین ظرفشویی LG 512

9 برنامه متنوع در ماشین ظرفشویی LG 512 کمک می کند تا نتیجه بی نقصی از شستشو ظروف توسط این ماشین بگیرید. در میان برنامه های طراحی شده، می توانید برنامه های مخصوص شستشو خودکار، شستشو اقتصادی، شستشو ظروف حساس، ظروف کثیف، برنامه پیش شستشو، شستشوی سریع، عملکرد توربو و دانلود چرخه شستشو را مشاهده نمایید. بهت راست برنامه شستشوی Intensive را زمانی انتخاب نمایید که ظروف بسیار کثیف اند؛ چراکه این برنامه دارای شستشوی سریع است. برنامه Delicate برای شستن ظروف حساس مناسب است. Eco به معنی اقتصادی بوده و با انتخاب آن ماشین ظرفشویی شما در مصرف آب صرفه جویی خواهد کرد. 
اگر می خواهید ظروف در بازه زمانی کوتاه اما کامل شسته و خشک شوند، بهتر است از برنامه Turbo استفاده کنید. Download Cycle ویژگی است که می توانید به وسیله آن برنامه مورد نظر برای شستشوی را دانلود کنید. اگر نمی دانید کدام گزینه برای شستشوی ظروفتان مناسب است، شاید بهتر باشد نگاهی به دفترچه راهنمای دستگاه باندازید؛ اما در حالت کلی می توان از گزینه Auto استفاده کرد.
 

ویژگی های کلی ماشین ظرفشویی LG 512

 

گزینه های اضافی برای شستشویی بی نقص

حال که برنامه مناسب را برای شستشو را انتخاب کرده اید، حال زمان آن است که از توابع جانبی برای شستشوی بهتر کمک بگیرید. این 8 برنامه اضافی را در ادامه بهتر خواهید شناخت.
Dual Zone برای زمان هایی مناسب است که دو دسته ظرف دارید، یک دسته حساس و شکننده و دسته دیگر بسیار کثیف و چرب. با این برنامه، دیگر نیازی نیست دو بار ماشین را پر کنید. Dual Zone به شما این امکان را می دهد که سبد بالا را با ظروف حساس و سبد پایین را با ظروف دیگر پر کنید. در این برنامه آب به قسمت بالا بسیار کم فشار تر از قسمت پایین پمپاژ خواهد شد.
Half Load برنامه نیمه بار ماشین ظرفشویی است. به این معنی که اگر ظروفتان کم باشد، فقط از نصف ظرفیت استفاده خواهد شد. با این کار در مصرف آب نیز بسیار صرفه جویی می شود.
Energy Saver برنامه ای اقتصادی است. اگر تنها چند تا پیش دستی و تعدادی استکان چای دارید، شاید بهتر باشد از برنامه ای که از آب داغ استفاده نمی کند و زمان شستشوی آن نیز کم است استفاده کنید.
High Temp برنامه ای با 80 درجه سانتی گراد دما آب است که به شستشوی بهداشتی می انجامد.
Delay Start به معنی تاخیر در آغاز است. زمان هایی که نیاز دارید تا ماشین با تاخیر شروع به کار کند، انتخاب این گزینه را به شما توصیه می کنیم.
Control Lock این تابع، در واقع نوعی قفل کودک است که امکان دسترسی به سایر برنامه ها را از شما می گیرد.

دیگر امکانات ماشین ظرفشویی ال جی مدل 512 

آنچه تا کنون در مورد برنامه ها و توابع ماشین ظرفشویی ال جی مدل 512 ذکر شد، نشانگر این است که این ماشین هوشمند، نه تنها طراحی خوش ساخت و زیبایی دارد، بلکه با بیشترین قدرت موجب درخشش و تمیزی ظروف می شود. 9 لیتر آبی که توسط این ماشین صرف شستشو می شود، بسیار کمتر از آن چیزی است که در هنگام شستشو دستی مصرف می شود. قفسه Easy Rack Plus دارای تنظیمات ارتفاع بوده و با کمک این ویژگی، شما می توانید 3 حالت تنظیم ارتفاع را داشته باشید. 
 

 

برنامه های شستشو در ماشین ظرفشویی LG 512


جمع بندی
ظرفشویی ال جی مدل 512 را با رنگ نقره ای زیبایش در بازار بشناسید. این ماشین نه تنها ظاهر زیبا و طراحی منحصر به فردی دارد بلکه، برنامه های شستشوی آن دقیق، متنوع و کاربردی اند. قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها این امکان را به شما می دهد تا بتوانید ظروف بزرگ را نیز در ماشین قرار دهید. ظرفشویی ال جی مدل 512 هوشمند بوده و قابلیت تنظیم توسط گوشی تلفن همراه را دارد. از میان برنامه های 9 گانه آن می توان به Delicate برای شستن ظروف حساس، Eco برای شستشوی اقتصادی، Intensive برای ظروف کثیف، Auto شستشوی کامل برای ظروف بسیار چرب و کثیف اشاره کرد. علاوه بر این، ظرفشویی ال جی مدل 512 دارای چندین تابع جانبی است که به کمک آن ها می توانید به نتیجه بهتری دست یابید.
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت