اطلاعیه آسان سنتر
اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

تاریخچه شرکت میکرولب

شرکت میکرولب الکترونیک در زمینه تولید سیستم های صوتی آکوستیک و لوازم جانبی رایانه متمرکز است. این شرکت در سال 1998، با ادغام دو کسب و کار بزرگ شرکت میکرولب آمریکایی بین المللی و فناوری میکرولب شنژن چینی ایجاد گردید. برند میکرولب از اولین روزهای فعالیت اصلی خود بر مسائل مهمی همچون پایه گذاری بنیادی برای تحقیقات علمی و توسعه نوآوری در ایجاد سیستم های صوتی متمرکز شد و تولید محصولات رقابتی با کیفیت را به عنوان مهمترین هدف خود قرار داد. به همین دلیل، این شرکت از ابتدای فعالیت خود به کنترل کیفیت محصولات خود اهمیت بسیار زیادی می داد و در مدت زمان کمی به یکی از برندهای معتبر دنیا تبدیل شد.
 

میکرولب


تاریخچه شرکت میکرولب

شرکت میکرولب در سال 1998 تاسیس شد و عمدتاً در تحقیق و توسعه، طراحی، تولید، فروش و خدمات صوتی چندرسانه ای، صدای دیجیتال، لوازم صوتی خانگی و صدای HiFi فعالیت می کند. شرکت میکرولب الکترونیک در منطقه صنعتی شنژن چین واقع شده است دارای 700 کارمند. کارخانه میکرولب در مساحت 150 هزار متر مربع قرار گرفته است.
محصولات این شرکت به عنوان برند برتر صنعت، همواره در زمینه نوآوری محصولات خود پیشگام بوده و رویکردی پیشرو در فناوری داشته است. میکرولب در ابتدای توسعه صنعت خود، در اولین بازار محصول "2.1 audio -M200"  با ارائه مفهوم ساب ووفر موجب شد که در بازار صوتی چندرسانه ای چینی پیش قدم برای ارائه محصولی شود که پیش از این ها سابقه ظهور نداشته است و از این رو فصلی جدید در توسعه صنعت صوتی چندرسانه ای چین باز کرد.
 

تاریخچه شرکت میکرولب


تاکنون محصول "2.1 audio -M200" همچنان بزرگترین محصول در بازار چین است. در همین راستا، شرکت میکرولب یک سیستم چندرسانه ای صوتی 2.1 + 1 کانال ایجاد کرده است که به تولید تقویت کننده صوتی مستقل و با محبوبیتی فزآینده کمک کرده و  موجب تمایز این محصول با سایر محصولات رقیب شده و در جنگ رقابتی بازار محصولات برنده میدان شده است. در سال 2012، این برند، یک فناوری نوین "گوش دادن به شبکه بدون صدای جعبه" را راه اندازی کرد، که موجب پیشرفت نوآوری در صنعت صوتی شد و این شکاف فناوری را پر کرد.  در همان دوره، فناوری استریو بی سیم چند فضای ابری به عنوان سابق جدید شرکت های شنژن رتبه بندی شدند و توسط همتایان داخلی در میان خریداران طرفداران زیادی پیدا کردند.
از سال 2004 تاکنون، به دلیل شناخت بازار جهانی از محصولات این برند و محبوبیت در بین طرفداران و خریداران، فروش محصولات صوتی چندرسانه ای میکرولب هر ساله رشد نرخ 15-20 درصد داشته است. پوشش فعلی بازار 19 درصد است که رتبه دوم صنعت را به خود اختصاص داده است. تا کنون این برند شاخص وفاداری مشتریان را از سوی مراکز متعددی مانند مقام صنعت داخلی چین، انجمن صنعت صوتی الکترونیکی چینی، رسانه معروف IT ZOL، سازمان علاقه مندان به رایانه و سایر مراکز تحقیقاتی رسانه دریافت کرده است. شهرت و سهم بازار آن و تعدادی به حدی در مسیر رشد قرار داشته است که سبب شده است این برند برای 4 سال متوالی به عنوان یک برند اختصاصی در رتبه دوم قرار گیرد.
برند میکرولب، با تجربه بیش از ده سال تجربه در زمینه توسعه محصولات، به عنوان واحد پیش نویس معاون استاندارد صنعت ملی، مدیر انجمن صوتی چین و نایب رئیس انجمن صنعت صوتی چندرسانه ای فعالیت داشته است. این برند برنده علامت تجاری معروف استان گوانگدونگ است و جوایز زیادی را از بخش های مختلف دولتی دریافت کرده است و جوایز بسیاری را از رسانه های صنعت را به خود اختصاص داده است. این شرکت از زمان تأسیس تاکنون، توجه و حمایت رهبران ایالت ها و استان های چین را به خود جلب کرده است و افراد سرشناس زیادی از این شرکت دیدن کرده اند.
اکنون، انتظار می رود که این برند شاخته شده، با شتاب دادن بیش از پیش به فعالیت های خود در زمینه تحقیق، توسعه و بهره برداری از محصولات جدید، روح تازه ای به نوآوری، فداکاری محصولات چینی و بازار آن ها باز کند و بازار چین را برای پیشرفتی شجاعانه در مرحله توسعه اقتصادی آماده کند. در آینده، میکرولب همچنان به جذب استعدادها در سراسر جهان در زمینه فناوری، طراحی، تحقیق و توسعه ادامه می دهد و با هدایت برنامه توسعه ملی میان مدت و بلند مدت، از این فرصت استفاده کرده تا به عنوان برندی پیشرو در ارائه راه حل جهانی سیستم های صوتی شناخته شود.

محصولات برند میکرولب

این برند معتبر در زمینه تولید لوازم الکترونیکی صوتی مانند بلندگوهای FineCone، اسکله های قابل حمل iPod / iPhone، بلندگوهای چندرسانه ای، بلندگوهای استریو عمومی، سری TMN، سیستم های سینمای خانگی، سری Soundbar و سری PURE Signature تخصص دارد. همچنین، این برند تولید کننده سری مطرح و شناخته شده ای از تولید هدفون است و بازار خوبی را در این زمینه در سر تا سر جهان کسب کرده است.

 

محصولات برند میکرولب

 

نمایندگی میکرولب

در طی بیست سال توسعه، میکرولب همیشه سرعت بالا و حرکت پایدار را حفظ کرده است. این برند، در بیش از 200 شهر چین، شبکه ای قوی برای بازاریابی محصولات خود ساخته شده است و همواره در معرفی، فروش محصولات، اطلاع رسانی و پشتیبانی ازمحصولات خود، جزو بهترین تولیدکنندگان در صنعت لوازم الکترونیکی و سیستم های صوتی بوده است.
 

نمایندگی میکرولب

 

این شرکت در 56 کشور و منطقه در سراسر جهان، علائم تجاری و گرافیکی و سایر حقوق مالکیت معنوی خود را ثبت کرده است و دارای بیش از بیست حق ثبت اختراع و حقوق واردات و صادرات مستقل در سرتاسر جهان است. همچنین، این برند صادرات و فروش محصولات خود را در جنوب شرقی آسیا، اروپا، آمریکای شمالی، خاورمیانه، روسیه، اروپای شرقی و 80 کشور و منطقه دیگر با قدرت تمام انجام می دهد و  برای ایجاد یک همکاری پایدار با بسیاری از برندهای معروف بین المللی در جهان تلاش می کند. همچنین در حال حاضر، این برند در بسیاری از شاخص های فروش، درآمد، سود و مالیات شرکت، صادرات و سایر شاخص های مطرح در این صنعت پیشتاز است.
همچنین، برند میکرولب در ایران به عنوان یکی از بهترین برندهای معروف سیستم های صوتی و لوازم جانبی آن شناخته شده است و جزو محبوبترین و با نفوذترین برندها در این دسته از محصولات است و در بازار ایرانی، طرفداران بسیاری دارد.  

 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

راه ارتباطی
تماس
واتساپ
طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت