سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

چای ساز بوش

چای برای ما ایرانیان در میان تمام نوشیدنی های داغ ارجحیت دارد. برای نوشیدن آن در طول روز وقت صرف کرده و برای خرید آن وقت می گذاریم تا چای ساز مناسبی را تهیه کنیم. چای سازها رفته رفته جای خود را در هر آشپزخانه ای یافتند زیرا در زندگی مدرن سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد و چای سازها به سرعت بسیار زیادی یک چای خوش رنگ، خوش طعم و خوش بو را دم می‌کنند. طرح های متنوع چای ساز برقی برای سلایق و بودجه ها متفاوت تولید شده‌ است تا بتوان نیازهای گسترده تری را با آن پوشش داد. بعضی از چای‌ سازها به شکل ایستاده اند که یک قوری روی کتری گذاشته می شود و با کمک بخار و حرارت کتری گرم می گردد. در انواع دیگر، قوری به صورت جداگانه برروی سطح داغی گذاشته می شود که موجب می گردد تا چای داخل قوری با سرعت مطلوبی دم بکشد و قوری نیز گرم بماند، بدون آن که به جوشیدن دائما آب نیاز باشد. 
 

چای ساز بوش

 

چای ساز برای خانواده های پر جمعیت یک مزیت است

چنان چه شما خانواده پرجمعیت یا با جمعیت متوسطی دارید و یا در صورتی که چای زیاد استفاده می کنید، بهتر است یک چای ساز با گنجایش بالا انتخاب کنید. ظرفیت کتری چای ساز به طور معمول بین 1.2 لیتر شروع شده و تا 3 لیتر تغییر می کند. برای آن که آب با سرعت بالاتری بجوشد نیاز است تا توان مصرفی بالاتری داشته باشد و این موضوع تاثیر مستقیم در جوشیدن آب دارد. ولی به این نکته نیز توجه کنید که هر قدر کتری بزرگ تر باشد آب داخل آن دیرتر به جوش خواهد آمد. 

چای ساز بوش مدل tta2010 

یککی از جذاب ترین و کاربردی ترین چای سازهایی که به بازار ارائه شده، چای ساز «بوش» مدل «TTA2010» است. قسمت پایینی یا پایه این دستگاه با کمک جریان برق فعالیت می کند. این پایه این قابلیت را فراهم می نماید تا کتری روی آن بتواند به هر سمتی بچرخد و برای محدودیتی وجود نداشته باشد. حتی افرادی که چپ دست هستند نیز به آسانی می توانند از آن بهره ببرند. جنس کتری از پلاستیک بوده که در محل مخزن آب نیمه شفاف است تا میزان آب داخل آن دیده شود. این بخش درجه بندی شده تا حجم آب بر اساس لیتر مشخص باشد. بخش های دیگر کتری پلاستیک به رنگ قرمز و بسیار جذاب و خیره کننده است. دکمه خاموش و روشن در بخش پایین دستگاه قرار داده ‌شده است و دکمه گرم نگه‌دار یا جوش آور را در بالای دستگاه در نظر گرفته اند و دستگیره های این محصول جنس بسیار مرغوبی دارد که دسته های آن پس استفاده طولانی مدت لغزش نمی کند. در روی کتری یک قوری شیشه ای قرار می گیرد که دستگیره های از جنس پلاستیک است. درون قوری صافی فلزی تعبیه شده که از ورود برگ چای به لیوان و استکان پیشگیری می کند. همان گونه که می دانید محصولات بوش کیفیت بالایی دارند که زبانزد همگان است. کمپانی بوش با عرضه کالاهای باکیفیت در بازار لوازم خانگی جهانی به خوبی خود را معرفی کرده است.

 

چای ساز بوش مدل tta2010

کیفیت چای ساز بوش

در صورتی که شما یکی از طرفداران چای هستید و به آن به عنوان نوشیدنی روزانه و مستمر نگاه می کنند قطعا باید در پی یک چای ساز باکیفیت و مرغوب باشند تا با اتکا بر کیفیت آن بتوانند سالیان متمادی از آن استفاده کنند. نوشیدنی چای مزیت های بسیار زیادی برای افراد دارد که برخی از آن ها عبارت هستند از پایین رفتن وزن، کاهش سکته های مغزی یا حمله های قلبی، سلامت استخوان ها و بهبود سیستم ایمنی بدن اشاره داشت. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی، بیشتر افراد از چای سازهای برقی جهت دم کردن چای و انواع دم نوش ها بهره می برند. کنترل حرارتی و امکان روشن و خاموش کردن اتوماتیک چای ساز به یک جنبه خوب چای سازهای مدرن تبدیل شده است. چای ساز بوش از جمله چای سازهایی است که کیفیت قابل ملاحظه آن موجب شده تا محبوبیت بسیار زیادی داشته باشد. 
 

کیفیت چای ساز بوش

 

چای ساز روهمی بوش

به چای ساز روهمی که کتری و قوری آن بر روی هم گذاشته می شوند به اصطلاح دم آور گفته می شود که کاربرد بسیار زیادی برای ایرانیان دارد. همان گونه که بیان شد این مدل از دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که قوری بر روی کتری گذاشته می شود و با کمک بخار آب چای دم خواهد کشید. این طرز دم کردن چای از اساسی ترین شیوه هایی است که همیشه به کار برده می شود زیرا عطر و طمع چای را باکیفیت فوق العاده ای رقم خواهد خورد. همان گونه که همواره نوشیدن چای در بین ما ایرانیان با کمک سماور یا کتری و قوری های روی اجاق اتفاق می افتاده بنابراین اکنون نیز این مدل را می توانیم در زمره محبوب ترین چای سازها قرار دهیم. 

ویژگی های چای ساز روهمی بوش 

مهم ترین امکانی که با خرید این چای سازها برای مان فراهم می شود دم کشیدن اصولی چای است. با کمک این دستگاه چای خیلی راحت دم کشیده و طی کردن این فرایند موجب می شود تا مواد اثرگذار آن از بین نرود. ولی اگر خلاف روند اصولی چای دم بکشد چای و مواد موثره آن از بین خواهند رفت. می توانیم به جرات بیان کنیم که این میزان تفاوت توانی، هیچ فرقی در نوع کیفیت فعالیت و قدرت دستگاه ندارد. توان مصرفی بالا که می تواند خیلی سریع آب داخل کتری را جوشانده و در به جوش آمدن آب تاثیر بسزایی دارد. یه علت آن که چای سازهای بوش واتی که برای دستگاه در نظر گرفته اند استاندارد است بنابراین نیازی به نگرانی در مورد کارکرد این کالا نیست. 
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت