اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

کولر گازی جنرال

کشور ایران یکی از کشورهایی است که به شدت متاثر از آب و هواهای گوناگون است. بنابراین شما می توانید به راحتی با استفاده از کولر گازی در فضاهایی مختلف خانه و محیط کار خود را خنک نمایید. استفاده از کولر گازی می تواند این امکان را به شما بدهد که به راحتی تمامی فضاهای گرم خانه خود را گرم نمایید. استفاده از کولر گازی در برخی از اقلیم های کشور ایران طبیعی و کاملا ضروری است. استفاده از کولر گازی می تواند این امکان را به شما بدهد که شما به راحتی از گرمای طاقت فرسای تابستان های سوزان فاصله گرفته و از خنکای مطبوع تابستان ها در کنار خانواده خود لذت ببرید. استفاده از کولر گازی جنرال می تواند به دلیل ویژگی ها و امکاناتی که دارد به شما کمک کند تا به راحتی از گرمای محیط کاسته و سبب کاهش دما در خانه بشوید.

کولر گازی جنرال

کولر گازی جنرال چه ویژگی های دارد؟

همانطور که میدانید کولرهای گازی نسبت به کولرهای آبی قیمت بالاتری دارند، بنابراین ما سعی داریم تا در این بخش ویژگی های مهم این نوع کولرها را به شما بیان کنیم، تا شما بتوانید به راحتی با خیالی راحت هزینه این نوع کولر را با خاطری آسوده پرداخت نمایید. به طور کلی بهترین کولرهای گازی داری ویژگی های بسیاری هستند که حال قصد داریم تا در مورد آنها به شما توضیح بدهیم.

 • استفاده از بهترین کمپرسورها در کولرهای گازی جنرال
 • استفاده از گارانتی در کولرهای گازی
 • استفاده از کمپرسورهای اینورتر
 • استفاده از دو وضعیت در کولرهای گازی
 • مجهز به حداکثر میزان ظرفیت سرمایی
 • مجهز به پرتاب باد کولر گازی
 • صدای کم در یک کولر گازی خوب
 • قیمت مناسب برای کولر گازی

کولر گازی جنرال چه ویژگی های دارد؟

استفاده از چه نوع کمپرسورهایی می تواند برای کولر گازی جنرال میتواند مناسب باشد ؟

کولرهای جنرال به دلیل اینکه دارای کمپرسورهای با کیفیت است می تواند این امکان را به شما بدهد که طول عمر و مدت استفاده از این نوع کمپرسور بالا برود. بنابراین طبیعی است که در ساز و کار این نوع کولرها از کمپرسورهایی چون کمپرسور روتاری، کمپرسور پیستونی و کمپرسور اسکرال استفاده شده است. بنابراین کاملا طبیعی است که کیفیت و مدت زمان کارکرد این نوع کولر بالا خواهد رفت. مزایای کمپرسور روتاری این است که می تواند بازده بالاتری را نسبت به کمپرسور پیستونی داشته باشد. این کمپرسور برخلاف سایر کمپرسورها از ابعاد کوچکتر و وزن پایین تری برخوردار بوده بنابراین استفاده از این نوع کمپرسور در کولرهای گازی جنرال می تواند سبب شود تا کیفیت این محصول به طرز قابل توجه ای بالا برود.

استفاده از چه نوع کمپرسورهایی می تواند برای کولر گازی جنرال میتواند مناسب باشد ؟

کولر گازی جنرال چگونه کار می کند؟

یکی از مهمترین سوالی که می تواند برای هر فردی به وجود بیاید، این است که کولر گازی جنرال چگونه کار می کند. بنابراین بهتر است شما در گام اول با برخی از اجزای داخلی و خارجی این وسیله آشنا شوید تا بتوانید به ساز و کار این دستگاه پی ببرید. در تمامی کولرهای گازی قطعاتی تحت عنوان کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، مبرد، فن کولر گازی، شیر انبساط کولر گازی، فن خنک کننده کولر گازی، فیلتر هوای کولر گازی و لوله تخلیه کولر گازی وجود دارد. مبرد به مایع و گازی که حالت دوفازی دارد گفته می شود که با گردش یافتن آن در مدار کولر گازی هوای داخل خانه شما خنک می شود. به طور کلی سیستم ساز کار کولر گازی به دو بخش بیرونی و داخلی تقسیم بندی می شود که بخش بیرونی آن شامل کمپرسور و کندانسور بوده که مبرد ابتدا در کمپرسور تحت فشار بالا قرار گرفته و طبق قانون یکم ترمودینامیک هرچه فشار بالا برود، دما نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین با بالارفتن دما مبرد به حالت گازی درمی آید و سپس وارد کندانسور شده که در آن جا به دلیل کاهش فشار و دما، مبرد به حالت مایع درمی آید و سپس پس از مایع شدن از شیر انبساط گذشته وارد سیستم داخلی کولر شده و درون اپراتور رفته، اواپراتور وظیفه دارد هوای گرم بیرون را به داخل بکشد و خنک نمایید. بنابراین با جذب هوای گرم بیرون مایع مبرد فشار کم و دمای پایین به حالت گاز درآمده و افزایش دما یافته و سپس وارد کمپرسور می شود تا دمای آن پایین آمده تا این سیکل ادامه داشته باشد.

در هنگام خرید انواع کولرهای گازی جنرال بهتر است به چه نکاتی توجه نمایید؟

بسیاری از افراد در هنگام خرید انواع کولرهای گازی نمی دانند به چه نکاتی توجه نمایند. بنابراین ما در تلاش هستیم تا در این بخش شما را با نکات مهم در هنگام خرید کولر گازی آشنا نماییم.

 • داشتن گارانتی برای محصولات مهم است
 • داشتن برچسب انرژی و میزان مصرف برق
 • کم صدا بودن
 •  کم مصرف بودن دستگاه
 • انتخاب ظرفیت کولر گازی بر اساس نیاز مشتریان
 • نحوه سیم کشی
 • محل قرار گیری کولر گازی
 • قیمت محصول خریداری شده
 • نوع گاز مبرد
 • اهمیت اینورتر
 • قدرت پرتاب باد
 • نوع کمپرسور موجود در دستگاه

پس:

بسیاری از افراد در تلاش هستند تا با استفاده از انواع کولرهای گازی خانه خود را خنک نمی آیند. ولی در بین برندهای متفرقه، خارجی و ایرانی کار برای فردی که می خواهد انتخاب و خریداری نماید، بسیار دشوار خواهد بود. کولر گازی جنرال یکی از بهترین و با کیفیت ترین کولرهای گازی موجود در بازار است، چراکه در فرایند ساخت آن از قطعات اصل و اورجینال استفاده شده، که سبب شده بسیاری از افراد متمایل باشند تا از یان نوع کولر گازی برای خانه خود استفاده نمایند. کولرهای گازی جنرال به دلیل اینکه کم مصرف است، می تواند برای بسیاری از خانواده ها صرفه اقتصادی داشته باشد.

 

 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت