اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

گوشت کوب برقی پارس خزر

امروزه دیگر مانند گذشته افراد وقت آن را ندارند که یک شبانه روز خود را صرف یک کار بکنند. بلکه به دنبال راهی هستند تا از طریق آن بتوانند کارهای خود را سروقت و به صورت تمام و کمال انجام دهند. بنابراین طبیعی است که محصولات جدید و پیشرفته ای وارد بازار شده است تا افراد به راحتی بتوانند با استفاده از آن ابزارها کارهای خود را در ظرف چند دقیقه انجام دهند. بنابراین طبیعی است که این روزها شاهد محصولاتی جدیدی از جمله گوشت کوب برقی در خانه ها باشیم. 
 

گوشت کوب برقی پارس خزر

گوشت کوب برقی پارس خرز خوبه؟

کیفیت گوشت کوب برقی پارس خزر در مقایسه با سایر محصولات خارجی مشابه می تواند بسیار بالا و حتی در بسیاری از موارد با نمونه های خارجی آن مشابهت داشته باشد. به طور کلی گوشت کوب برقی به شما این امکان را می دهد که بتوانید از تمامی ویژگی های یک دستگاه غذاساز به صورت یکجا استفاده نمایید. گوشت کوب برقی پارس خزر علاوه بر این که می تواند مواد غذایی را له کند، می تواند آن ها را مخلوط کند و به صورت آبکی دربیاورد. 

طرز استفاده از گوشت کوب برقی پارس خزر

گوشت کوب برقی پارس خزر دارای بدنه ای پلاستیکی از جنس پلیمر فشرده بوده است. به طور کلی این دستگاه دوکاره است، از این دستگاه می توان به دو منظور مخلوط کن و گوشت کوب استفاده کرد. از این دستگاه می توان برای مخلوط کردن مواد غذایی و کوبیدن موادی که نیاز به له شدن دارند استفاده کرد. شما می توانید تنها با نگه داشتن انگشت خود بر روی دکمه دستگاه، سبب روشن شدن دستگاه و چرخش تیغه گوشت کوب برقی بشوید. این دستگاه مانند همزن برقی چند سرعت ندارد، و شما می توانید بسیار راحت آن را کنترل نمایید. شما می توانید تنها با حرکت دادن این دستگاه تمامی مواد را مخلوط کرده و ترکیب مناسبی را از دستگاه دریافت نمایید.

گوشت کوب برقی پارس خزر مدل اوربیت میکس

یکی دیگر از سری های مهم گوشت کوب برقی پارس خزر مدل اوربیت میکس است. از ویژگی های منحصر به فرد این نوع گوشت کوب برقی این است که تیغه های این دستگاه جدا می شود. این گوشت برقی برخلاف سایر گوشت کوب برقی ها بدون لرزش بوده و صدای کمی را از خود انتشار می دهد. گوشت برقی مدل اوربیت دارای مخزنی 500 میلی لیتری بوده که برای خردکردن انواع موادغذایی خام می توان از آن استفاده کرد. این گوشت کوب برقی دارای مخلوط کن دستی بوده که توانایی این را دارد که موادی چون انواع سس ها، سوپ ها، آش ها، غذای کودک و خوراک ها را به راحتی مخلوط کرده و برای شما غذای مورد نظرتان را به وجود آورد. همزن استیل دوبل این دستگاه این امکان را به شما می دهد که، بتوانید به راحتی موادی چون خامه، سفیده تخم مرغ، انواع سس ها، دسرها و انواع املت ها را به آسانی درست کنید. از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه داشتن یک استند است که شما می توانید تمام قطعات آن را از طریق استند نگه داری نمایید. از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه این است که به دلیل ضد زنگ بودن تیغه های آن، به راحتی می توان آن ها را در درون ماشین ظرفشویی شست شو داد. بنابراین اگر قصد دارید گوشت کوب برقی پارس خزر خریداری نمایید، بهتر است با انتخاب و خریداری این نوع گوشت کوب برقی تمامی نیازهای غذایی خود و خانوادتان را برطرف نمایید. 
 

گوشت کوب برقی پارس خزر مدل اوربیت میکس

گوش کوب برقی پارس خزر مدل سالسا

یکی دیگر از سری های جدید گوشت کوب برقی پارس خزر مدل سالسا است. این مدل از گوشت کوب برقی مانند همزن های برقی دارای تنظیمات سرعت بوده و شما می توانید با نیاز خود سرعت آن را تنظیم نمایید. میله های مخلوط کن و خردکن این نوع گوشت کوب از جنس فلز بوده و اینکه این گوشکوب برقی برخلاف مدل اوربیت میکس ظرف غذاساز ندارد. شما می توانید از این نوع گوشت کوب برقی تنها برای انجام دادن فعالیت های چون خردکردن و هم زدن استفاده نمایید. این نوع گوشت کوب برقی برخلاف مدل اوربیت میکس همزن و خمیر زن ندارد. بنابراین اگر قصد دارید صرفا از گوشت کوب برقی خود برای مخلوط کردن و همزدن استفاده نمایید، بهتر است این نوع گوشت کوب برقی را برای انجام کارهای خود انتخاب نمایید.

 

گوش کوب برقی پارس خزر مدل سالسا

قیمت گوشت کوب برقی پارس خزر

اگر قصد دارید گوشت کوب برقی خریداری کنید بهتر است با شناسایی نیازهای خود یکی از بهترین نوع آن را انتخاب و خریداری نمایید. بنابراین اگر هدفتان فقط خردکردن و مخلوط کردن است بهتر است از گوشت برقی پارس خزر مدل سالسا استفاده نمایید. این مدل گوشت کوب برقی بین 800 هزار تومان تا 900 هزار تومان است . اما گوشت کوب برقی مدل اوربیت میکس به دلیل داشتن کارکردهای متنوع و گسترده می تواند قیمت بالاتری را به خود اختصاص دهد. بنابراین طبیعی است که این نوع گوشت کوب برقی قیمت بالاتری را نسبت به گوشت برقی مدل سالسا داشته باشد. 

جمع بندی 
بسیاری از افراد در تلاش هستند تا با خرید انواع گوشت کوب ها نیاز خود را برطرف نمایند. بنابراین شما می توانید با خرید گوشت کوب های پارس خزر در انواع مدل هایی که این کارخانه به شما ارائه کرده است، برای پخت انواع آش ها، سوپ ها و سس های مایونز از این نوع گوشت کوب های پارس خزر استفاده نمایید. گوشت کوب پارس خزرمدل سالا نسبت به گوشت برقی اوربیت میکس از قیمت پایین تری برخوردار بوده و شما می توانید اگر قصد مخلوط کردن و له کردن غذاها را دارید از این نوع گوشت کوب استفاده نمایید.
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت