اطلاعیه آسان سنتر
اطلاعیه آسان سنتر
فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

یخچال الکترواستیل

یخچال الکترواستیل یکی از محصولات شرکت الکترواستیل است. این شرکت که در حوزه محصولات سرمایشی فعالیت دارد، در سه گروه آنها را ارائه می دهد. این سه گروه عبارتند از: یخچال فریزرهای فروشگاهی، یخچال فریزرهای خانگی و یخچال فریزرهای صنعتی. یخچال فریزرهای خانگی که موضوع ما در این مقاله هستند به مدل های اداری، هتلی، دوقلو، ساید بای ساید و یخچال فریزرهای بالا پایین تقسیم می شوند. این یخچال ها دارای تجهیزات مختلفی بوده و طرح ها و سایزهای متفاوتی نیز دارند. ما در این مقاله می خواهیم درباره نکات خرید یک یخچال فریزر مناسب، کیفیت و قیمت یخچال الکترواستیل و اینکه ساخت کجاست صحبت کنیم. با ما تا آخر مقاله همراه باشید.
 

یخچال الکترواستیل


چه نکاتی را باید قبل از خرید یخچال در نظر بگیریم

کسانی که برای خرید یخچال فریزر به بازار می روند با حجم زیادی انواع دستگاه در سایزها و برندهای گوناگون مواجه می شوند. ما به جهت اینکه تنوع طرح و مدل این دستگاه ها موجب آشفتگی و سردرگمی ذهن خریداران نشود، توجه شما را به نکاتی در این مورد جلب می کنیم.

بودجه یا هزینه مورد نظر برای خرید یخچال

خرید یخچال جزء یکی از مهمترین امور در زمینه وسایل آشپزخانه است. شاید بتوانیم هر چیزی را از آشپزخانه حذف کنیم اما در مورد یخچال امکان حذف وجود ندارد. به همین جهت باید در مورد هزینه آن نیز کمی سخاوتمندانه عمل کنید. بعد از تعیین مقدار هزینه، انتخاب شما آسان تر شده و زمان شما بیهوده مصرف نمی شود. زیرا به عنوان مثال برخی از یخچال ها از قیمت بسیار بالایی برخوردارند وشما وقتی هزینه خود را کمتر از آن مشخص کرده باشید دیگر برای مشاهده و بررسی آنها وقت خود را صرف نمی کنید.

به میزان مصرف انرژی دستگاه توجه کنید

رده انرژی برخی از دستگاه ها بالا بوده و انرژی کمی مصرف می کنند. یکی از فاکتورهای مهم در خرید کالاهای برقی همین میزان مصرف انرژی است. برای خرید هر کالای برقی باید به این فاکتور توجه شود ولی در مورد یخچال فریزر که در طول 24 ساعت کار می کند، این امر باید جدی تر در نظر گرفته شود.
 

گنجایش داخلی و ابعاد ظاهری یخچال

 

تجهیزات و سیستم های مختلف دستگاه

تکنولوژی و فناوری های مختلفی در یخچال فریزرها وجود دارد. برخی از آنها باعث تازه نگهداشتن میوه و سبزیجات شده اند و بسیار مفید هستند. شما باید قبل از انتخاب یخچال این نکته را در نظر داشته باشید که چه تجهیزاتی را برای دستگاه مورد نظر خود نیاز دارید.

گنجایش داخلی و ابعاد ظاهری یخچال فریزر

شما قبل از خرید یخچال باید نیازهای خود را در نظر بگیرید. خانواده شما چند نفر دارد؟ ظرفیت یخچال مورد نظر شما باید چقدر باشد؟ و همینطور باید ابعاد مکانی که برای یخچال فریزر در نظر گرفته شده است را اندازه گیری کرده تا در هنگام قرار گرفتن دستگاه، دچار مشکل نشوید. در بخش بعدی به یخچال های مختلف خانگی پرداخته و درباره آنها توضیح می دهیم.
 

گنجایش داخلی و ابعاد ظاهری یخچال

 

انواع مدل های یخچال فریزر خانگی

همانطور که اشاره کردیم مدل های مختلفی برای یخچال فریزرهای خانگی طراحی و ساخته شده است. در این قسمت برای آشنایی بیشتر شما با این مدل ها، مختصری درباره آنها توضیح داده تا انتخاب شما راحت تر انجام شود.

یخچال فریزرهای بالا پایین الکترواستیل

رایج ترین و پر استفاده ترین یخچال فریزر خانگی مدل کمبی یا بالا پایین است. در این مدل، دستگاه های یخچال و فریزر با یک فضای افقی باریک از هم جدا شده اند. این مدل برای کسانی مناسب است که فضای کمی در آشپزخانه داشته یا تعداد افراد خانواده آنها کم است. فریزر در برخی از این مدل ها بالا قرار گرفته و در بعضی دیگر پایین است. اما سوال این است که کدام از این دو مدل بهتر است؟ فریزرهایی که در بالا قرار دارند،  بدون کشو بوده و گنجایش کمتری دارند. اما فریزرهایی که در پایین دستگاه قرار می گیرند، قفسه بندی شده و دارای کشوهای مختلفی هستند. بنابراین شما با توجه به نیاز خود باید دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید.

یخچال فریزرهای دوقلو الکترواستیل


یخچال های دوقلو به عنوان زیر مجموعه ای از یخچال های ساید بای ساید هستند. یخچال دوقلوی الکترواستیل را می توانید در کنار هم یا به طور مجزا قرار دهید. تفاوت آنها با یخچال ساید در این است که یخچال دوقلو با کشو طبقه بندی شده است در صورتی که فریزر ساید طبقه بندی آن بدون کشو صورت می گیرد. تفاوت دیگر یخچال های دوقلو با ساید در این است که می توانید یخچال فریزر دوقلو را به طور جداگانه خریداری کنید.

یخچال های ساید بای ساید الکترواستیل


در یخچال فریزر ساید، هر دستگاه با یک فضای عمودی باریک از هم متمایز شده اند. گنجایش این دستگاه ها نسبت به قدیم بیشتر شده ولی به دلیل اینکه از جهت عمق افزایش یافته اند، با نگاه سطحی، کوچک تر به نظر می رسند. ظرفیت این دستگاه ها برای همه جور وسایل آشپزی مانند قابلمه، دیس، سینی و ظروف بزرگ و کوچک دیگر مناسب است. در چند سال اخیر استقبال از این دستگاه ها به طوری افزایش پیدا کرده است که برخی از فروشگاه ها صرفا اقدام به فروش یخچال ساید کرده اند.
 

یخچال ساید بای ساید الکترواستیل

 

یخچال های کوچک یا مینی

این یخچال های کوچک که به آنها «کامپکت» هم گفته می شود، برای ادارات و هتل ها و یا فضاهای کوچک طراحی شده اند. یخچال مینی ارزان بوده و اغلب دارای فناوری خاص و جدیدی نیستند. اکثر یخچال های مینی سر و صدای زیادی داشته و مصرف انرژی آنها بالاست. درون این یخچال ها، قسمت یخدان برای نگهداری یخ و مواد غذایی منجمد طراحی شده است که اغلب اوقات برفک می زند. به طور کلی می توان گفت که یخچال های مینی از کیفیت پایینی برخوردارند. فریزرهای کامپکت هم برای فضاهای کوچک طراحی شده است که به کشوهای بزرگ و کوچک طبقه بندی می شوند.

 

یخچال کوچک

 

کیفیت یخچال الکترواستیل

الکترواستیل با بهره گیری از علم و دانش روز دنیا محصولات خود را طراحی و ساخته است. کیفیت یخچال الکترواستیل اغلب خوب بوده و طرفداران مختلفی دارد. الکترواستیل یک برند داخلی است ولی با برندهای خارجی رقابت می کند. این یخچال ها طول عمر بالایی داشته و قیمت آنها مقرون به صرفه است. قطعات و لوازم یدکی این محصولات در داخل ساخته شده و در دسترس همگان قرار می گیرد.
گارانتی و خدمات پس از فروش آنها معتبر و خوب بوده و هزینه تعمیرات آنها کمتر از برندهای خارجی است. نقطه ضعف یخچال های الکترواستیل در قدرت موتور و دینام آنها است. برندهای خارجی موتور و دینام آنها قدرتمندتر است.

یخچال الکترواستیل خوبه؟

با توجه به مطالبی که در قسمت قبل اشاره کردیم باید بگوییم که یخچال الکترواستیل خوبه و مورد استقبال ایرانیان قرار دارد. این محصولات اگر چه دارای موتور قدرتمندی نیستند اما طول عمر آنها بالاست. با وجود رقابت یخچال الکترواستیل با محصولات خارجی، قیمت آن نسبت به محصولات خارجی پایین بوده و برای خانواده هایی با درآمد متوسط مناسب است.

یخچال الکترواستیل ساخت کجاست؟

الکترواستیل یک برند ایرانی است و محصولات آن ساخت ایران است. نام یخچال الکترواستیل به سبب محبوبیت در بین ایرانیان، در کشور ما پرآوازه است. برندهای ایرانی به سبب اینکه با نیازهای مردم کشور آشنایی بیشتری دارند، طراحی داخلی این دستگاه ها مورد پسند واقع می شود. گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات الکترواستیل معتبر و مناسب است و این یک نقطه قوت برای یک برند محسوب می شود.

قیمت یخچال الکترواستیل

یخچال های الکترواستیل به سبب اینکه در داخل کشور ساخته می شود دارای قیمت پایین تری است. قیمت مقرون به صرفه یخچال فریزر الکترواستیل  سبب شده است که بسیاری از مردم نسبت به خرید آن علاقمند باشند. این محصولات سرمایشی الکترواستیل در مدل ها و سایزهای مختلفی طراحی و ساخته شده اند و طرفداران زیادی دارند. برند الکترواستیل با سابقه 40 ساله خود توانسته است رقابت خوبی با  محصولات خارجی داشته باشد. خریداران از اینکه قطعات یدکی آن در کشور ساخته شده و موجود است، احساس رضایت می کنند. زیرا قطعات بسیاری از برندهای خارجی به سبب تحریم ها در کشور وجود نداشته و خریداران محصولات خارجی را دچار مشکل کرده است.   

 

جمع بندی
این روزها بسیاری از خانواده های ایرانی که قصد دارند برای دختران خود جهیزیه بخرند، به دلیل مناسب بودن قیمت های ایرانی و کیفیت بالای محصولات ایرانی سعی می کنند که در خرید های خود، مخصوصا خرید وسایل مهم جهزیه از محصولات با کیفیت ایرانی استفاده کنند. یخچال الکترو استیل یکی دیگر از محصولات با کیفیت ایرانی است که، می توان از آن به عنوان یک کالای مهم و کاربردی در خانه استفاده کرد. این روزها کارخانه الکترو استیل کوشیده است، که با تولید انواع یخچال ها زیبایی، کیفیت و مرغوبیت را به خانه های شما هدیه کند.

 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
راه ارتباطی
تماس
واتساپ
طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت