اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

یخچال بکو

یخچال ها یکی از پیشرفته ترین وسایل و تجهیزات خانه هستند که زندگی امروزی بدون آنها امکان پذیر نیست. با پیشرفت تکنولوژی بر تجهیزات و امکانات این دستگاه ها افزوده شده و بیشتر از گذشته، موجب رفاه و سلامت افراد می شوند. نیاز روزافزون مردم به این دستگاه ها، باعث شده است که شرکت های مختلفی به تولید یخچال فریزر مبادرت کنند. یکی از این شرکت ها، بکو نام دارد که با ساخت انواع یخچال و فریزر به جمع این کمپانی ها افزوده شده است. یخچال بکو یکی از مجهزترین محصولات خانگی در بخش سرمایشی است. ما در این مطلب می خواهیم درباره یخچال بکو، کیفیت و انواع آن با شما صحبت کنیم تا شما بیشتر با این تجهیزات و فناوری آن آشنا شوید.
 

یخچال بکو

یخچال فریزر بکو ساخت کجاست؟

یخچال فریزر بکو یکی از محصولات پیشرفته شرکت تولید کننده لوازم خانگی کشور ترکیه است. این شرکت که توسط کوچ هولدینگ اداره می شود، در سال 1967 میلادی در شهر استانبول ترکیه تأسیس شد. شرکت بکو در سال 2009 میلادی با کمپانی آرچلیک ادغام شد و امروزه یکی از برندهای آرچلیک محسوب می شود. آرچلیک تولید کننده محصولات مختلفی از جمله تلویزیون، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی است. در حال حاضر کمپانی آرچلیک برخی از محصولات خود را به نام بکو به بازارهای جهانی عرضه می کند. 
 

یخچال فریزر بکو ساخت کجاست؟

یخچال فریزر بکو چگونه یخچالی است؟

با پیشرفت علم و فناوری همه تجهیزات و وسایل خانگی همراه با دستگاه های دیگر، پیشرفت های بسیاری کردند. یخچال فریزر بکو از جمله دستگاه هایی است که از فناوری بالایی برخوردار است. این دستگاه با بازدهی انرژی بالایی تولید شده است. یخچال فریزر بکو دارای درجه انرژی +++A و  ++Aاست که با این نشان در حدود 60% از دستگاه هایی که با انرژی A تولید شده اند، انرژی کمتری مصرف می کنند. این مصرف انرژی در این زمان که با کمبود آن مواجه هستیم، یخچال بکو را به یک محصول خوب تبدیل کرده است. 

کیفیت یخچال بکو

کیفیت یخچال های بکو بالاست. این دستگاه های هوشمند دارای محفظه ای با منجمد سازی سریع هستند. در این محفظه ساختار سلولی مواد غذایی تغییری نکرده و آسیب نمی بینند. ارزش غذایی مواد در این یخچال فریزرهای هوشمند از بین نمی رود. مواد غذایی هنگامی که به سرعت یخ می زنند، ارزش آنها از بین نرفته و تازه و خوب نگهداری می شوند. طعم و مزه این مواد در اثر منجمد شدن تغییری نمی کند. یخچال فریزر بکو دارای قابلیت ذخیره سازی حداکثری است. شما می توانید با فشردن دکمه کنترل لمسی الکترونیکی تا 77 لیتر کامل از مواد غذایی در یخچال یا فریزر جای دهید. درجه دما در این هنگام بین ده درجه مثبت تا منفی 24 درجه است. در این دستگاه ها به کمک نور آبی که در آنها تعبیه شده است، میوه و سبزیجات تازه می مانند. این نور موجب می شود که فرآیند فتوسنتز در یخچال ادامه پیدا کرده و مواد غذایی تازه بمانند. مزه و طعم سبزیجات و همینطور عناصر مغذی آنها حفظ می شود. 

یخچال فریزر بکو چگونه یخچالی است؟


 
سیستم خنک کنندگی در یخچال فریزر بکو به صورت دوگانه است. یعنی یخچال و فریزر به صورت جداگانه عمل کرده و سطح بهینه رطوبت برای تازگی و ماندگاری بیشتر سبزیجات و میوه ها را فراهم می کنند. در این دستگاه ها به موجب سیستم بهینه و پیشرفته، بوی خوش سبزیجات نیز از یخچال بیرون نمی رود. یخچال فریزر بکو دارای سیستم «اکو فازی» است. کارکرد این سیستم به این صورت است که هر گاه درب یخچال به مدت 6 ساعت باز نشده و تغییراتی در درجه سرمایش آن داده نمی شود، یخچال به صورت خودکار در حالت ذخیره انرژی رفته و به این طریق، به حفظ محیط زیست نیز کمک می شود. 

یخچال بکو چهار در

یخچال بکو چهار در دارای سیستم های مختلف پیشرفته است. مصرف انرژی این دستگاه ها پایین بوده و صدای کمی دارند. بوی غذاها در این دستگاه ها با هم آمیخته نمی شود. در یخچال فریزر بکو علاوه بر تازه ماندن میوه و سبزیجات، غذاها نیز تازگی خود را از دست نمی دهند. در دستگاه های معمولی غذاها آب و رطوبت خود را از دست داده و از حالت تازگی خارج می شوند اما غذا در یخچال بکو چهار درب به سبب سیستم خنک کنندگی دوگانه به بهترین حالت خود باقی می ماند. جریان هوا در همه جای یخچال بکو در حال گردش است. همین گردش هوا سبب می شود که غذاها در مدت زمان طولانی تری به بهترین حالت نگهداری شوند. سیستم انجماد سریع نیز در این دستگاه ها وجود دارد.  
 

کیفیت یخچال بکو

یخچال ساید بکو

شرکت بکو یخچال های ساید پیشرفته ای نیز طراحی و به بازار عرضه کرده است. یخچال های ساید بای ساید بکو نیز دارای مصرف انرژی پایینی بوده و امکانات مختلفی از قبیل توزیع خنک کنندگی مناسب و مطلوب از طریق فن داخلی، یخ زدایی اتوماتیک، فیلتر بوی ضد باکتری، انجماد سریع مواد غذایی، حالت تعطیلات و طبقه های قابل تنظیم دارد. طراحی بدنه یخچال های ساید بکو شیک و جذاب است به طوری که می توانید با هر دکوراسیونی آنها را هماهنگ کنید. 
 

یخچال بکو چهار در


جمع بندی
یخچال های بکو یکی از پیشرفته ترین محصولات در زمینه لوازم خانگی هستند. این دستگاه ها دارای تجهیزات مدرن و با کیفیتی بوده به طوری که مصرف کنندگان رضایت بالایی از آنها دارند. سیستم دوگانه سرمایش یخچال بکو موجب تازگی و طراوت بیشتر سبزیجات می شود. گردش هوای درون این دستگاه ها نیز در حفظ و نگهداری مواد غذایی موثرند. مصرف انرژی این محصولات پایین است به طوری که برخی از این دستگاه ها تا 60% کمتر از دستگاه های مشابه خود، انرژی مصرف می کنند. سیستم های انجماد سریع و یخ زدایی اتومات، حالت تعطیلات و طبقه های قابل تنظیم از ویژگی های دیگر این محصولات مدرن است. 
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت