سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x247

شرکت ال جی یکی از بهترین شرکت های کره ای بوده و لوازم خانگی مختلفی را تولید می کند. یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات این شرکت یخچال ساید بای ساید بوده و یکی از مدرن ترین و پرفروش ترین این یخچال ها مدل x247 است. فناوری های مختلفی در این مدل تعبیه شده تا کارایی آن را هنگام کار کردن به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهد. طراحی ظاهری مدل x247 بسیار شیک و زیبا بوده، که باعث تشویق بسیاری از افراد به خرید این محصول می شود. امکانات فوق العاده و مختلفی بر روی این یخچال تعبیه شده که آن را از بقیه مدل های یخچال سامسونگ متمایز می کند. در ادامه این مقاله شما را با مشخصات فنی، طراحی، فناوری های مختلف و دیگر مسائل مرتبط با آن آشنا می کنیم.

 

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x247

مشخصات یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x247 چیست؟

ویژگی های مختلفی در مدل x247 وجود دارند، که با مدل های دیگر فرق می کند. ظرفیت کلی این دستگاه 668 لیتر که از این تعداد 422 لیتر آن به یخچال و 246 لیتر آن به فریزر اختصاص داده می شود. وزن کلی این دستگاه 132 کیلوگرم بوده و ارتفاعی در حدود 1790 میلی متر دارد. پهنای کلی این دستگاه 912 میلی متر بوده و عمقی آن 738 میلی متر است. یک آبریز بلند در این دستگاه تعبیه شده که می توان به راحتی از آن استفاده کرد. طبقات بسیار عریضی در این یخچال وجود داشته، که قابلیت تنظیم شدن را دارد. درب های  این دستگاه هنگام باز بودن از یک هشدار بهره می گیرد. محفظه ای به صورت جداگانه برای نگهداری تخم مرغ در آن تعبیه شده است که می توان آن را به راحتی در آن جای داد. از یک سیستم عیب یاب هوشمند در این یخچال به اسم Smart Diagnosis استفاده شده که بسیار مدرن است. 

طراحی یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x247 به چه صورت است؟

طراحی این یخچال به گونه ای بوده، که هر فردی را مجذوب خود کرده و بسیار زیبا است. دو درب اصلی بر روی این محصول تعبیه شده که یکی برای یخچال و یکی برای فریزر وجود دارد. یک در اضافی نیز علاوه بر این دو درب، تحت عنوان Door in Door در این دستگاه ساخته شده که لمسی بوده و برای باز شدن آن باید دکمه زیر درب را فشار داده تا درب شیشه ای باز شود. این قسمت از پنج طبقه ساخته شده و برای خوراکی هایی که مصرف زیاد دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. قسمت آبریز و یخی روی درب یخچال تعبیه شده است و به راحتی و با باز کردن آن می توان از آن استفاده کرد.
   

مشخصات یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x247 چیست؟

فناوری InstaView Door-in-Door در مدل x247 چیست؟

یکی از فناوری هایی که در این مدل تعبیه شده، InstaView Door-in-Door است. در واقع پنلی از جنس شیشه بوده که با دو ضربه پشت سر هم روشن شده، که بدون باز کردن درب یخچال می توان داخل آن را به طور کامل مشاهده کرد. فناوری insta view در واقع مدل جدیدی از مدل Door in Door است که بر روی درب راست این یخچال قرار گرفته است. این ویژگی مدرن علاوه بر کارایی زیاد، ظاهری بسیار زیبا و شیک به دستگاه شما می دهد. همچنین این فناوری باعث کاهش مصرف انرژی شده و در نتیجه در هزینه های بسیار زیاد شما در مصرف برق جلوگیری می کند. با استفاده از insta viewهنگام باز شدن درب از اتلاف هوای خنک جلوگیری می شود.

 فناوری  Smart ThinQ در مدل x247 چیست؟

یکی از فناوری های مدرن در این یخچال Smart ThinQ بوده که ان را از بقیه مدل های یخچال سامسونگ متمایز می کند. می توان با از استفاده از تکنولوژی یخچال خود را با دستگاه های هوشمند خود و به خصوص موبایل سامسونگ کنترل کنید. همچنین با استفاده از این فناوری پیشرفته عیب های دستگاه خود را بررسی کرده و آن را تشخیص دهید. دمای یخچال را می توان با استفاده از این فناوری، افزایش یا کاهش داده و به راحتی از مواد غذایی در داخل آن استفاده کرد. 

فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh مدل x247 به چه صورت است؟

یکی از بهترین فناوری هایی که در این یخچال استفاده می شود، فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh است. این وسیله باعث از بین بردن کلیه میکروب ها و باکتری های مختلف می گردد. همچنین این فیلتر کلیه بوهای بد یخچال را به صورت کامل از بین برده و از پنج لایه تشکیل شده است. دو لایه کربنی برای از بین بردن بوهای مختلف و دو لایه فوتوکالیست بوده و میکروب های مختلف را از بین می برد. یک لایه دیگر هم از اشعه فرابنفش استفاده کرده و هوایی بسیار سالم و تازه را برای محیط ایجاد می کند.
  

طراحی یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x247 به چه صورت است؟


جمع بندی
ال جی یکی از برترین شرکت های کره ای بوده که وسایل خانگی مختلفی را می سازد. یخچال های این شرکت بسیار با کیفیت بوده و مدل x247 یکی از مدرن ترین و پرفروش ترین این یخچال ها است. در این یخچال از فناوری های متعددی استفاده شده که آن را از بقیه مدل ها متمایز می کند. InstaView Door-in-Door یکی از فناوری های جدید تعبیه شده در این یخچال است که باعث کاهش شدید انرژی و در نتیجه مصرف برق در این دستگاه می گردد. وزن کلی این دستگاه 132 کیلوگرم بوده و ارتفاعی در حدود 1790 میلی متر دارد. گنجایش این دستگاه در حدود 668 لیتر بوده که از این تعداد 422 لیتر آن به یخچال و 246 لیتر باقی مانده هم به فریزر آن اختصاص می یابد. 

 
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت