اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل samsung rr39-rz32

سامسونگ یکی از بهترین شرکت های کره ای بوده که علاوه بر گوشی موبایل، لوازم خانگی مختلف و بسیار با کیفیتی می سازد. یکی از بهترین این محصولات یخچال فریزر بوده که یکی از جدیدترین و پرفروش ترین مدل های آن samsung rr39-rz32 است. این دستگاه از طراحی بسیار زیبایی برخوردار بوده و از فضای داخلی بسیار بزرگی بهره می گیرد. دو قسمت یخچال و فریز آن جدا بوده و از کارایی بسیار بالایی برخوردار هستند. صدای این دستگاه به قدری پایین بوده که به سختی شنیده می شود و در حدود سی و نه دسی بل است. از یک آلارم هوشمند بر روی این دستگاه تعبیه شده، که در هنگام خراب شدن یکی از قسمت ها به شما اعلام می کند. در ادامه این مقاله شما را با مشخصات فنی، طراحی زیبا، فضای داخلی، سیستم خنک کنندگی و دیگر موارد مرتبط با آن آشنا می کنیم.
   

سیستم خنک کننده یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل samsung rr39-rz32 چیست؟

مشخصات فنی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل samsung rr39-rz32 چیست؟

این محصول دارای مشخصات فنی مختلفی بوده که بعضی از آن ها با بقیه مدل ها تفاوت های فراوانی دارد. وزن این دستگاه در حدود هفتاد و نه کیلوگرم بوده و گنجایش کلی آن دارای ظرفیتی در حدود هفتصد و پانزده لیتر است. از گنجایش کلی این دستگاه 400 لیتر به یخچال و 315 لیتر آن به فریزر اختصاص داده شده است. ارتفاع این محصول 1950 میلی متر بوده و عمقی در حدود 694 میلی متر دارد. در این دستگاه هیچ نوع برفکی ایجاد نشده و تعداد طبقات درب آن هفت عدد است. تعداد چهار کشو در این یخچال فریزر موجود بوده و در دو رنگ نقره ای و سفید در بازار عرضه می شود. صدایی که از این دستگاه بیرون می آید، بسیار کم بوده و در حدود سی و نه دسی بل است. مدل samsung rr39-rz32 از یک آبریز و یک قفل کودک در خود بهره می گیرد. نوع موتوری که در این یخچال استفاده شده، از نوع دیجیتال اینورتر است. 

آیا طراحی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل samsung rr39-rz32 زیبا است؟

طراحی این فریزر به گونه ای بوده که افراد بسیاری را ترغیب به خرید آن می کند. از یک صفحه نمایش LED با نور پس زمینه آبی در آن استفاده شده است. یخ ساز بسیار باریکی در این مدل ساخته شده که در فضای داخلی درب قرار گرفته است و از سوی دیگر این یخساز از طراحی هوشمندانه ای برخوردار است. از طراحی با ظرافتی در این یخساز استفاده شده ولی این طراحی به گونه ای نیست که ظرفیت تولید یخ در آن کاهش یابد. قفسه های مخصوصی برای نگهداری کردن از شیشه های مربا در آن ساخته شده که بدون برفک است. برای تمیزی بیشتر می توان مواد غذایی گوشتی مانند گوشت و مرغ را در کشوهای در بسته تعبیه شده در این یخچال فریزر قرار داد.  

فضای داخلی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل samsung rr39-rz32 زیبا است؟

این یخچال فریزر از گنجایش و فضای داخلی بسیار زیادی در خود بهره می برد. این دستگاه با گنجایش کلی هفتصد و بیست لیتری بسیاری از مواد غذایی را می توان در آن قرار داد و بیشترین ظرفیت یعنی 400 لیتر آن به یخچال اختصاص داده شده و باقی آن به فریزر اختصاص داده شده است. در یخچال این محصول دو عدد کشو، محفظه مخصوص نوشیدنی های مختلف و در کل پنج طبقه داشته و هفت طبقه نیز بر روی درب آن وجود دارد. قسمت فریزر آن جدا بوده و از سه طبقه و چهار عدد کشو در خود بهره می گیرد. 
 

فضای داخلی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل samsung rr39-rz32 زیبا است؟

سیستم خنک کننده یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل samsung rr39-rz32 چیست؟

سیستم خنک کننده موجود در این محصول، انقلابی در خنک کردن محصولات به وجود آورده و بسیار مدرن طراحی شده است. این قابلیت در این یخچال فریزر بسیار خاص بوده و آن را از دیگر مدل های دیگر متفاوت می کند. در مدل samsung rr39-rz32 سیستم خنک کننده چندگانه تحت عنوان Metal Cooling استفاده می شود. در این محصول علاوه بر سیستم خنک کننده دوگانه Twin Cooling، از یک سیستم خنک کننده سه گانه نیز استفاده می کند.  

کارکرد موتور یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل samsung rr39-rz32 به چه صورت است؟

موتور یا کمپرسوری که در این مدل استفاده می گردد از نوع Digital Inverter بوده که می توان با آن جریان برق را تنظیم کرد. در این حالت با تنظیم کردن دما باعث صرفه جویی در انرژی شده و در نتیجه باعث کاهش هزینه های برق مصرفی شما نیز شود.نحوه کارهایی که این موتور بسیار عالی انجام می دهد بر اساس شرایط جوی مختلف و بر اساس اعمال کاربران تنظیمات آن انجام می گردد.
 

آیا طراحی یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل samsung rr39-rz32 زیبا است؟

جمع بندی
شرکت کره ای سامسونگ یک شرکت بسیار مشهور بوده، که علاوه بر ساخت گوشی های هوشمند، لوازم خانگی بسیار با کیفیتی را می سازد. یکی از بهترین این محصولات یخچال فریزر بوده که مدل samsung rr39-rz32 جدیدترین و نیز پرفروش ترین مدل آن است. مشخصات فنی مختلفی در این یخچال فریزر استفاده شده، که بسیار از آن ها با بقیه مدل ها فرق می کند. گنجایش کلی این دستگاه هفتصد و پانزده لیتر بوده که از این ظرفیت، 400 لیتر آن به یخچال و 315 لیتر ان به فریزر اختصاص شده است. در طراحی این یخچال فریزر از یک LED استفاده شده که از یک نور پس زمینه آبی در خود بهره می گیرد. یخ ساز باریک و بسیار ظریفی در این محصول تعبیه شده که زیبایی آن را افزایش می دهد. صدای این دستگاه سی و نه دسی بل بوده و به قدری کم است که صدای یخچال فریزر به سختی شنیده می شود. 


 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت