سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

یخچال فریزر دوو مدل d2bf-00281w

یخچال فریزر دوو مدل D2BF-0028 از سری Ultimo دوو است. اندازه بیرونی این یخچال و فریزر 28 فوت بوده و در حالت کلی این دستگاه جز یخچال فریزر های فریزر پایین محسوب می شود؛ یعنی قسمت یخچال در بالا و قسمت فریزر در پایین قرار دارد. در این یخچال و فریزر از کمپرسورهای بسیار قوی استفاده شده است. این نوع کمپرسور مصرف پایین و صدای کمی دارند. جدا از این موارد از تکنولوژی Digital Cooling نیز در این دستگاه استفاده شده است. دیجیتال کولینگ فناوری تشخیص دمای داخلی و بیرونی است. سیستم به بررسی دمای بیرونی و داخلی اقدام به تحلیل داده ها برای تنظیم بهینه موتور می کند. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد این سیستم به دست آورید، خواندن مقاله حاضر را به شما پیشنهاد می کنیم.
 

یخچال فریزر دوو مدل d2bf-00281w

مشخصات یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

سیستم Duo Cooling به کار رفته در یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028 جریان سرمایش داخلی را در داخل کابین به جریان می اندازد. با کمک این سیستم دما و رطوبت موجود در قسمت فریزر و یخچال به صورت جداگانه تنظیم شده و دمای این دو کابین وارد هم نمی شوند. حفظ رطوبت در یخچال توسط سیستم Duo Cooling موجب حفظ طراوت و تازگی میوه و سبزیجات می شود. سیستم Extra Ref یکی دیگر از فناوری های دوو است که به کمک آن می تواند دمای فریزر را کاهش داده و از فضای آن به عنوان یخچال استفاده نمایید. به این ترتیب شما 40 در صد فضای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی خواهید داشت.
یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028 دارای یخساز و آبریز اتومات است. اتومات بودن این دو آپشن به این معنی است که باید آن ها را به شیر آب شهری متصل نمایید. به این ترتیب، شما همیشه آب خنک برای نوشیدن و مقدار زیادی یخ خواهید اشت و دیگر نیازی نیست که مخزن آب را خودتان پر کنید.
فیلتر بوی چند لایه، سیستم انجماد سریع، قابلیت Vacation و Fresh Zone از دیگر قابلیت های این یخچال و فریزر است. اگر در خانه کودک دارید و از دستکاری های ناخواسته او می ترسید، بهتر است از قفل کودک یخچال استفاده کنید تا در هنگام فشردن دکمه ها هیچ تغییری در برنامه ها صورت نگیرد.
 

مشخصات یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

طراحی یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

به یخچال فریزر هایی که مانند مدل D2BF-0028 دوو دارای فریزر پایین باشند، کمبی نیز گفته می شود. طراحی این یخچال و فریزر فاقد قاب بندی است که می تواند برای هر نوع آشپزخانه ای مناسب باشد. یخچال فریزر مدل D2BF-0028 را می توانید در سه رنگ استیل، سفید چرم و سفید برق در بازار پیدا کنید.
روی بدنه آن صفحه نمایش لمسی را مشاهده می کنید که به کمک آن می توانید اطلاعاتی مانند دما، رطوبت و سایر تنظیمات داخلی دستگاه را مشاهده نمایید. البته این صفحه برای مدیریت تنظیمات داخلی نیز به کار می رود. درب یخچال و فریزر سری D2BF-0028 دوو نیز مانند اغلب یخچال و فریزر ها به سمت راست باز می شود؛ اما اگر به دلیل چینش آشپزخانه نیاز دارید که درب به سمت چپ باز شود، تنها کافی است که جای لولاهای آن را تغییر دهید. این دستگاه، دارای سیستم هشدار باز بودن درب یخچال است و چنانچه درب یخچال یا فریزر بیش از مدت تعیین شده باز بماند، با هشدار به شما تذکر خواهد داد. باز ماندن درب یخچال نه تنها باعث صرف انرژی بیشتر توسط یخچال شده بلکه در مواردی مشکل برفک زند را به وجود می آورد.

گنجایش و فضای داخلی در یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028

یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028 دارای گنجایش 28 فوتی است که برای مصارف خانگی ایده آل است. داخل قسمت یخچال دارای 3 طبقه اصلی، 2 کشو و 4 طبقه در قسمت درب یخچال است. حتما بارها با این مساله مواجه شده اید که قبل از پخت غذا نیاز دارید مدتی گوشت یا مرغ را در دمای اتاق به حال خود رها کنید تا یخش باز شده و آماده پخت شود. آیا می دانستید که با این کار آلودگی محیط ممکن است وارد ماده غذایی شما شود؟ بنابر این، بهتر است مواد غذایی را مدتی در محفظه Fresh Zone قرار دهید تا آماده پخت شوند.
برای سهولت باز و بسته شدن کشو ها دوو از ریل های بسیار روانی در قسمت جای میوه و سبزی استفاده کرده است. اگر به فضای بیشتری در یخچال نیاز دارید، می توانید این کشوها را خارج کرده و از فضای آن به عنوان طبقه ای مجزا استفاده نمایید. طبقات خچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028 از شیشه بسیار محکم ساخته شده اند که تحمل وزن های سنگین را دارند.
قسمت فریزر دارای سه کشو و دو طبقه در قسمت درب است. غلتک های زیر کشو ها نیز مانند کشو های یخچال به راحتی باز شده و دستگیره کشو ها همگی آرگونومیک اند. این فضا در فریزر، برای یک خانواده چهار نفره و برای کسانی که چندان اهل فریز کردن مواد غذایی نیستند بسیار کافی و مناسب خواهد بود.
 

طراحی یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028


جمع بندی
یخچال و فریزر دوو مدل D2BF-0028 یخچال فریزری جمع و جور است که 28 فوت دارد. این یخچال و فریزر پایین، برای خانواده های کم جمعیت، زوج های جوان و کسانی که نیاز چندانی به فریزر ندارند بسیار مناسب خواهد بود. مصرف انرژی آن A+ بوده و دارای کمپرسوری کم صدا و کم مصرف است. تعدا طبقات یخچال 4 و تعداد کشوهای آن 2 عدد است در قسمت فریزر نیز 3 کشو بزرگ و 2 طبقه در قسمت درب دارد.
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت