اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw

همه ما در خانه هایمان یخچال و فریزر را استفاده می کنیم. می توان گفت در تمام جهان خانه ای پیدا نمی شود که نیازی به یخچال یا فریزر نداشته باشد. اهمیت یخچال و فریزر برای همه ما کاملا مشخص است. امروزه یخچال و فریزر را در مدل های گوناگونی و مناسب با نیاز های مختلفی تولید می شوند. یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw نیز یکی از مدل های متنوع برند دوو است. یخچال های فریزر پایین به دلیل ظرفیت بالای فریزر و وجود کشو های جادار بسیار مورد استقبال خانواده های کم جمعیت قرار گرفت. یخچال فریزر پایین دوو در این مدل مصرف انرژی پایینی دارند و مجهز به سیستم سرمایش و انجماد سریع است. این یخچال فریزر 24 فوت دارای فیلتر هوای ضدبو و محفظه ویژه نگهداری میوه و سبزیجات است. در ادامه متن بیشتر با مشخصات این یخچال فریزر آشنا می شویم.

 

یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw

مشخصات فنی یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw

یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw دارای مشخصات و ویژگی های به خصوصی است. چنانچه قصد خرید دارید لازم است که مشخصات این یخچال فریزر را مطالعه کنید و در صورت نیاز با دیگر مدل ها مقایسه  کنید. مشخصات فنی این یخچال فریزر در جدول زیر قرار داده شده است.

مصرف انرژی  

A+

گنجایش یخچال

267 لیتر

گنجایش فریزر

100 لیتر

گنجایش کل به لیتر

367 لیتر

ابعاد

ارتفاع 1960 میلی متر

عمق 680 میلی متر

پهنا 670 میلی متر

تعداد طبقات یخچال

4 عدد

طبقات درب یخچال

4 عدد

تعداد کشو یخچال

1 عدد

تعداد کشو فریزر

4 عدد

سایر مشخصات

آبسردکن

سامانه گردش هوای چندگانه

سیستم کنترل هوشمند

صفحه نمایش ال ای دی لمسی

سامانه سرمایش و انجماد سریع

سامانه کنترل سرمایش الکترونیک

سامانه مدیریت مصرف هنگام سفر

کمپرسور پربازده

نوار درزگیر آنتی باکتریال با قابلیت تعویض

 

 

ویژگی های یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw

یخچال فریزر دوو دارای ویژگی های بسیاری است که در جدول بالا به مهمترین آنها اشاره کردیم. در ادامه برخی از مهمترین ویژگی های این یخچال فریزر را به طور مختصر برای شما توضیح می دهیم.

طراحی زیبا و پرکاربرد

یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw طراحی بسیار ساده و در عین حال شیک و جذابی دارد. این یخچال فریزر به دلیل طراحی و جادار بودن و در عین جاگیر نبودن فروش بسیار خوبی داردو این مدل یخچال فریزرها مناسب خانه ها کم جا و خانواده ها کوچک است. علت اصلی محبوبیت این مدل یخچال فریزر ها نسبت به یخچال های فریزر بالا گنجایش فریزر آن ها است. یخچال فریزر بالاها معمولا دارای کشو نیستند و دارای یک الی دو طبقه هستند و همین موضوع باعث نامنظم بودن آن ها می شود.

سامانه گردش هوای چند گانه

در گذشته در مدل های مختلف حتی در دیگر مدل یخچال های فریزر پایین نیز گردش هوا فقط از یک نقطه که آن هم در بالای یخچال و فریزر قرار گرفته است. اما امروزه برای اینکه سرما در تمام یخچال فریزر پخش شود و تمام کشوها و طبقات با یکدیگر به دمای موردنظر برسند، از گردش هوای چندگانه استفاده می کنند. در این سامانه چندین منفذ در یخچال و فریزر قرار دارد و سرما از تمام این منافذ در یخچال پخش می شود.

مشخصات فنی یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw
 

سیستم سرمایش و انجماد سریع

این یخچال فریزر دارای سیستم سرمایش سریع در یخچال و سامانه انجماد سریع در فریزر است. سرمایش سریع باعث می شود که مواد تازه خردیاری شده را به سرعت سرد کند. سریع سرد شدن مواد غذایی از رشد میکروب ها جلوگیری می کند. در فریزر نیز انجماد سریع می تواند باعث شود که به سرعت به دمای پاییم برسید و مواد غذایی به طور ناگکهانی در یک شوک سرمایی قرار می گیرد. به این ترتیب پلاسیده و پژمرده نمی شود و به سرعت با حفظ تازگی و طراوت منجمد م یشود. در این حالت بعدا که مواد غذایی را از یخچال فریزر خارج می کنید متوجه تازگی مواد غذایی خود خواهید شد.

ویژگی های یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw

کمرسور نسل جدید High Efficiency

یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw دارای کمپرسور پربازده است. این کمپرسورها برق و انرژی کمتری را مصرف می کنند. این کمپرسورها بوسیله باز طراحی کمپرسورهای قدیمی و کاهش مصرف برق آن ها با فعالیت خود نوسان دمای یخچال را به حداقل می رسانند و تازگی مواد غذایی برای مدت زمان طولانی تری حفظ می شود.

سامانه سرمایش هوشمند

این سامانه دارای سنسور تشخیص دمای محیط و دمای محفظه یخچال و فریزر است. ا زمهمترین ویژگی های این سامانه این است که می تواند از داده های تشخیص دما استفاده کند و در زمان های موردنیاز فقط کمپرسور را فعال کند تا دمای محیط همیشه در همان دمای تنظیم شده باقی بماند. سامانه سرمایش هوشمند با تحلیل داده هایی که از طریق سنسورهای کنترل دمایی جمع آوری شده اندف می تواند به این تشخیص برسد که کمپرسور فعال شود یا خیر. در حقیقت بوسیله این سامانه می توان فعالیت کمپرسور ار بهنیه کرد و میزان مصرف انرژی را تا حد بسیار زیادی می کاهد.

جمع بندی

یخچال فریزر پایین دوو مدل d2bf-1077gw از مدل یخچال فریزرهای کوچک است که بسیار جادار و گنجایش مناسب با خانواده ها و خانههای کوچک دارد. در این یحچال فریزر 24 فوت از فناوری های روز دنیا از جمله سامانه سرمایش هوشمند، سرمایش سریع، انجماد سریع، کمپرسور پربازده و غیره استفاده شده است. با توضیحات داده شده می توانید پی ببرید که این یخچال فریزر پایین، یخچالی بسیار مناسب و با کیفیت است و چنانچه قصد خرید از این نوع یخچال فریزرها دارید، این مدل از یخچال فریزرهای دوو انتخاب مناسبی خواهد بود.

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت