اطلاعیه آسان سنتر
سه راه امین حضور, خیابان ایران, نبش پاساژ طهران, پلاک 59
تلفن : 88454677-021
همـــراه : 09026974938
اینماد

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW

اگر قصد خرید ساید بای ساید را دارید، مطمئنا بدون تحقیق در مورد انواع آن در بازار سردرگم خواهید شد. یخچال و فریزر های ساید بای ساید در برندها و مدل های مختلفی تولید می شوند که هر یک دارای مزایا و ویژگی های خاصی اند. در میان تمام برندهای معتبر، دوو یکی از تولیدکنندگان به نام یخچال های ساید است که شهرت جهانی دارد. در این متن، قصد دارید در مورد یخچال های ساید بای ساید، به خصوص ویژگی های یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW توضیحات بیشتری بدهیم.


 

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW

چرا یخچال های ساید با ساید محبوب اند؟

تکنولوژی ساید بای ساید به دلیل مصرف انرژی کم و اشغال کردن فضای کمتر محبویت دارند. با کمک یخچال و فریزر ساید، دیگر نیازی نیست دو دستگاه مجزا بخرید. نکته جالب توجه در این نوع یخچال این است که در فضایی جمع و جور مقدار زیادی مواد غذایی قابل نگهداری است.
جدا از این موارد، زیبایی و مدرن بودن یخچال و فریزرهای ساید حس مدرنیته در مصرف کننده ایجاد کرده و در میان آشپزخانه به زیبایی می درخشد. یخچال فریزرهای ساید بسیاری تا کنون وارد بازار شده اند اما تمام آن ها به یک اندازه مورد استقبال خریداران و اقع نشدند. در این میان، یخچال و فریزر ساید باید ساید دوو مدل D2S-3033MW یکی از بهترین تولیدات شرکت دوو بوده است.

ویژگی های یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW

یخچال وسیله ای ضروری برای هر خانه ای محسوب می شود. بدون یخچال نمی تواند زندگی کرد؛ اما وجود سایر وسایل برقی تا این اندازه مهم و ضروری نیست. بنابر این لازم است قبل از خرید یخچال اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید. همانطور که ذکر شد، در این قسمت قصد داریم کمی بیشتر با ویژگی های یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW آشنا شویم

مصرف انرژی در یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW

میزان مصرف انرژی در وسایل برقی مهمترین نکته ای است که از لحاظ فنی باید به آن توجه کنید. اگر وسیله شما از نظر مصرف انرزی بهینه نباشد، مبلغ های سنگینی در قبوض برقتان مشاهده خواهید کرد. البته موضع فقط هزینه بالا نیست، بلکه مصرف انرژی بالا برای محیط زیست نیز مضر خواهد بود. به همین دلیل است که امروزه تمام شرکت های معتبر تولید کننده وسایل برقی به تولید وسایلی با مصرف بهینه پرداخته اند. نشانه بهینه بودن مصرف انرژی دستگاه را می توانید از نمودار درج شده بر روی دستگاه متوجه شوید. وجود فلش بر روی حرف A نشانگر مصرف پایین و هر چقدر که از این حرف به سمت پایین قرار بگیرد، به معنی پر مصرف بودن دستگاه است. لازم به ذکر است که یخچال فریزر 3033 دوو جز وسایل برقی کم مصرف محسوب می شود.


 

چرا یخچال های ساید با ساید محبوب اند؟

گنجایش و ابعاد یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW

گنجایش یخچال یکی از مواردی است که قبل از خرید باید به آن توجه کنید. مسلما خرید یخچال و فریزرهای کوچک و کم حجم برای خانواده های پر جمعیت مناسب نخواهد بود. در مورد مشخصات اندازه وگنجایش یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW می توانید جدول زیر را مطالعه نمایید

 

گنجایش کل به لیتر

840 لیتر

گنجایش کل به فوت

30 فوت

پهنا

916 میلی متر

عمق

920 میلی متر

ارتفاع

1816 میلی متر

 

سایر مشخصات یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW

یخچال ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW با داشتن 4 طبقه، 5 طبقه در درب یخچال و 3 طبقه در داخل و درب فریزر یکی از مناسب ترین یخچال و فریزرها برای خانواده های چهار تا پنج نفره است. چشم الکترونیکی هوشمند، سیستم قدرتمند چرخ هوای سه بعدی، طبقات شیشه ای، محفظه ویژه میوه و سبزی، سامانه سرمایش فلزی، بار خانگی با تکنولوژی جدید، سیستم نوفراست، آبسرد کن، قفل کودک و اخطار باز ماندن درب یخچال از دیگر ویژگی های این سری از یخچال و فریزرهای ساید دوو محسوب می شوند.

چشم الکترونیکی در یخچال چیست؟

گفتیم که یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW دارای برد و چشم الکترونیکی است. این تکنولوژی با استفاده از سنسورهای هوشمند، ویژگی های درونی و بیرونی محیط یخچال را سنجیده و بر اساس آن به صورت خودکار تنظیم می شود. این ویژگی ها شامل دما و رطوبت داخلی و خارجی دستگاه می شود و به کمک سنسورها، دستگاه می تواند موارد زیر را کنترل کند.

  • هشدار باز بودن درب
  • تنظیم دمای محفظه فریزر
  • تنظیم دمای محفظه یخچال
  • قابلیت تنظیم در حالت Holiday

 

ویژگی های یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW

 

جمع بندی
یخچال دوو مدل 3033 با ویژگی های کاربردی مانند گنجایش کلی 840 لیتری، گنجایش خارجی 30 فوت، ابعاد 1816×920 ×916 میلی متر یکی از جادارترین یخچال فریزرهای ساید بای ساید ساخت دوو است. ویژگی این سری از ساید های دوو تنها به این جا ختم نشده بلکه دارای ویژگی های دیگری مانند محفظه ویژه میوه و سبزی، چشم الکترونیکی هوشمند، قفل کودک، سیستم قدرتمند چرخ هوای سه بعدی، سامانه سرمایش فلزی، طبقات شیشه ای، اخطار باز ماندن درب یخچال، آبسرد کن و بار خانگی با تکنولوژی جدید است. تمام این ویژگی ها، یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW را به یکی از بهترین مدل های ساید باید ساید دوو تبدیل کرده است. قیمت یخچال و فریزر ساید بای ساید 3033 دوو را می توانید از تیم پشتیبانی آسان سنتر جویا شوید.
 

نوشتن یک نظر

با ثبت نظر ایمیل، نام و IP شما در سایت ذخیره خواهد شد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

فیلتر
جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت